Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2010, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 0:08
Posty: 47
GG: 0

Koledzy a wiecie może po czym poznać że visco jest do wymiany? Mam na oku mana 26.410 z 2002r. Przebieg niby 300tys ale nie ma książki serwisowej więc pewności nie ma.
Jaki jest koszt wymiany tego visca?

Jeszcze jedna sprawa... do czego służy ten okrągły guziczek przy dźwigni zmiany biegów?
Obrazek
Nigdy tymi nowszymi manami nie jeździłem więc nie wiem...
Dzięki z góry za pomoc ;)


Post Wysłano: 10 mar 2010, 17:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2010, 14:25
Posty: 47
Samochód: Man

Chodzi ci o ten na górze :?: To jest sprzęgło jak byś chciał zmienić bieg a nogę miał na kierownicy :)


Post Wysłano: 10 mar 2010, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 17:56
Posty: 573
GG: 2738622
Samochód: MAN
Lokalizacja: małopolska rudawa

oczywiście tak jak koledzy piszą ,przebieg oparty na wpisach serwisowych ,choć i to nie jest pewne bo magneto robi swoje, stan turbiny to podstawa ,lecą tak przy przebiegu 400000 .zawieszenie kabiny,w sumie dużo by tu pisac. man ma dużo słabych punktów,najlepiej jechaac z mechanikiem co grzebie przy tym tak jak ja bo wie gdzie zajżec i co stwierdzic

_________________
Boże chroń nas przed diabłami,oznaczonymi zielonymi mundurami!


Post Wysłano: 10 mar 2010, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 0:08
Posty: 47
GG: 0

Wielkie dzięki za odpowiedzi :U
Fajnie z tym przyciskiem zastępującym sprzęgło... wygoda...
Czyli generalnie nie ma skutecznej metody na sprawdzenie tego visco?
Aż strach kupować tego TGA... Samochód za tyle pieniędzy powinien służyć bezawaryjnie. A tu ryzyko jest że bez przerwy będzie wymagał jakiś napraw.... Zastanawiam się
także nad Mercedesem MP I. Sprawdzona konstrukcja, komputer nie robi "cyrku" z błędami... Sam nie wiem.
Dodam że jest to wywrotka 3 osiowa, której pewnie nie raz przyjdzie zmierzyć się z ładunkami 20-sto tonowymi ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: