Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 8 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1013 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lut 2012, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

w pn ide z bratem na rozmowe takze zobaczymy jak to bedzie :)


Post Wysłano: 23 lut 2012, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

Więc podzielcie się na forum jak wyglądała rozmowa. :wink:


Post Wysłano: 23 lut 2012, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

Anakonda przeciez bic sie nie beda. Jak ma wygladac rozmowa?

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 27 lut 2012, 0:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2011, 21:37
Posty: 87
GG: 0
Samochód: M 90

Jeździłem solówą 2 tygodnie na Lini więcej nie dałem rady.Robota nie zła tylko po nocach przeważnie, najcięższe co wiozłem to 4,5t z Poznania do Łodzi 450zł bez problemu dali. Płatność 45dni jak w każdej. Atmosfera dobra z tego co mówił jeden z kierowców Fhcza jeżdżący po eu,1550zł brutto w systemie 3tyg weekendy wolne.Jak robił tam 2lata tak premie dostał 2-3 razy


Post Wysłano: 27 lut 2012, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

Nie chodziło mi o to jak wygląda rozmowa, bo wiem jak wyglądają, tylko bardziej chodziło mi jak ona przebiegła, jakie warunki dają i co wymagają.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 17:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

Bylem zwiedzilem i sie nieco dowiedzialem. Godzine musielismy czekac az sie Pani zjawi z Nami porozmawiac ale to szczegół. Wstepnie sie pytała czy jezdzilismy za granice, gdzie pracowalismy itp. Z warunkow jakie mowila to jazda 3-4 tygodnie powrot na weekend i tak w kółko. Podstawa + dieta w zaleznosci ile sie jezdzi + premia (ale od razu mówiła ze jej raczej niema bo jakies uszkodzenia + telefon i po premii). Wlasny samochod dostaje sie po 5-7 miesiacach, a do tej pory to jako skoczek. A na sam koniec Nam powiedziała ze da znac dopiero po miesiacu bo dwoch kierowcow ktorzy sa odpowiedzialni za szkolenia wyjechali w trase w zeszlym tygodniu i trzeba na nich czekac. Dziwne ze na taki tabor tylko dwoch jest od szkolenia no coz mozna sie samemu domyslec. W miedzy czasie gdy czekalismy na Pania spotkalismy kolesia ktory sie dopiero co zwolnił i Nam przedstawił firme z oczu kierowcy takze mielismy wstepne rozeznanie nim sie rozmowa z Pania zaczela


Post Wysłano: 27 lut 2012, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

I to jest rzetelna odpowiedź. Następnym razem jak ktoś będzie wybierał się tam na rozmowę to sobie spojrzy, przeczyta i będzie wiedział czego się spodziewać.


Post Wysłano: 27 lut 2012, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2010, 0:20
Posty: 283
GG: 0
Samochód: mercedes 124 200D
Lokalizacja: Chełm

Cytuj:
Z warunkow jakie mowila to jazda 3-4 tygodnie powrot na weekend i tak w kółko.
3-4 tyg jazdy i powrót na 2 dni do domu? to pewnie jakby nie trzebabylo tacho zczytywać to byscie wogole nie wracali :lol:


Post Wysłano: 27 lut 2012, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Cytuj:
Z warunkow jakie mowila to jazda 3-4 tygodnie powrot na weekend i tak w kółko.
3-4 tyg jazdy i powrót na 2 dni do domu? to pewnie jakby nie trzebabylo tacho zczytywać to byscie wogole nie wracali :lol:
no mowila ze w porywach trzech dni ale to sporadyczne wypadki, bo maja terminy i terminy i terminy, a zawalenie terminu typu nie zdążenie na czas to kierowca leci


Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

Cytuj:
Bylem zwiedzilem i sie nieco dowiedzialem. Godzine musielismy czekac az sie Pani zjawi z Nami porozmawiac ale to szczegół. Wstepnie sie pytała czy jezdzilismy za granice, gdzie pracowalismy itp. Z warunkow jakie mowila to jazda 3-4 tygodnie powrot na weekend i tak w kółko. Podstawa + dieta w zaleznosci ile sie jezdzi + premia (ale od razu mówiła ze jej raczej niema bo jakies uszkodzenia + telefon i po premii). Wlasny samochod dostaje sie po 5-7 miesiacach, a do tej pory to jako skoczek. A na sam koniec Nam powiedziała ze da znac dopiero po miesiacu bo dwoch kierowcow ktorzy sa odpowiedzialni za szkolenia wyjechali w trase w zeszlym tygodniu i trzeba na nich czekac. Dziwne ze na taki tabor tylko dwoch jest od szkolenia no coz mozna sie samemu domyslec. W miedzy czasie gdy czekalismy na Pania spotkalismy kolesia ktory sie dopiero co zwolnił i Nam przedstawił firme z oczu kierowcy takze mielismy wstepne rozeznanie nim sie rozmowa z Pania zaczela

Akurat bylem w tym czasie na bazie i gadaliscie z gosciem ktory sie zwolnil bo jak plynal do Angli to zaczasnal kluczyki w opalonym aucie i wybil szybe zeby sie do auta dostac-dostal obciazenie za szybe-ot co. Druga sprawa ze ja takich gadek nie usłyszałem na rozmowie-nie mialem zadnego szkolenia auto swoje dostałem na dzien dobry.
Co prawda zielonego mana ale poszedl do sprzedania. Teraz dostalem Volvo. Jak chcesz jezdzic po 3-4 tygodnie to twoja sprawa. Bylem w trasie na 3 tygodnie ale na moja prosbe. Wszystko zalezy jak sie z dyspozytorem dogadasz, chyba ze wprowadzili nowe zasady
Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Z warunkow jakie mowila to jazda 3-4 tygodnie powrot na weekend i tak w kółko.
3-4 tyg jazdy i powrót na 2 dni do domu? to pewnie jakby nie trzebabylo tacho zczytywać to byscie wogole nie wracali :lol:
no mowila ze w porywach trzech dni ale to sporadyczne wypadki, bo maja terminy i terminy i terminy, a zawalenie terminu typu nie zdążenie na czas to kierowca leci
jesli nie powiadomisz dyspozytora ze sie spoznisz na rozladunek-glownie chodzi o Opla dostajesz obciazenie, jesli powiadomisz-bo jakis wypadek lub cos w tym stylu niemasz problemu

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
Akurat bylem w tym czasie na bazie i gadaliscie z gosciem ktory sie zwolnil bo jak plynal do Angli to zaczasnal kluczyki w opalonym aucie i wybil szybe zeby sie do auta dostac-dostal obciazenie za szybe-ot co. Druga sprawa ze ja takich gadek nie usłyszałem na rozmowie-nie mialem zadnego szkolenia auto swoje dostałem na dzien dobry.
Co prawda zielonego mana ale poszedl do sprzedania. Teraz dostalem Volvo. Jak chcesz jezdzic po 3-4 tygodnie to twoja sprawa. Bylem w trasie na 3 tygodnie ale na moja prosbe. Wszystko zalezy jak sie z dyspozytorem dogadasz, chyba ze wprowadzili nowe zasady
Napisalem to co powiedziala Nam Pani ktora z nami rozmawiala


Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

przeciez ja nie napisalem ze klamiesz,
Ja odpisalem jak u mnie sytuacja wyglada

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2009, 12:39
Posty: 49
GG: 1
Lokalizacja: Śląsk

a kiedy sie przyjmowales ?


Post Wysłano: 27 lut 2012, 21:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

Pazdziernik

Powiem tak -miodu nie ma ale zle niejest.
W stosunkuj do poprzedniej firmy w jakiej pracowałem zmniej zarabiam ale jest duzo spokojniejsza robota

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 28 lut 2012, 0:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2010, 0:20
Posty: 283
GG: 0
Samochód: mercedes 124 200D
Lokalizacja: Chełm

No 3 tyg w trasie i powrót na weekend, jak tu kolega opisuje to średnio spokojnie wygląda :?


Post Wysłano: 28 lut 2012, 9:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 15:02
Posty: 338
GG: 1
Samochód: Scania
Lokalizacja: Wola k/Pszczyny

ja jezdze teraz na niemcy i powrot bo jak bylem na L4 to moje auto wyslali do hiszpani i czekam na nie. Ale jutro juz bedzie

_________________
http://Www.MondeoKlubPolska.pl
Dołącz do grona pasjonatów!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q6A40oIgsM


Post Wysłano: 28 lut 2012, 13:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Witam. To co pisze Kramil to prawda. Mój kolega jezdzi tam juz od 4 lat i muszę powiedzieć że nie narzeka. Też jezdził na początku zielonym manem a teraz białym TGX-em. Co do tej premii to nie jest tak ze jej nie dostaniesz, mojemu kumplowi z tego tytułu wpada dodatkowo jakieś 200-400 zł, ale też nie zawsze. To wszysto zależy czy zmieścisz przede wszystkim w normie. Jakieś małe uszkodzenie też może się trafić ale to bardzo rzadko.


Post Wysłano: 28 lut 2012, 13:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

To Jas się aż do Hiszpanii zapuszcza?!
Kolego wyżej, a jaka jest ta norma, która punktuje premią, jeśli można wiedzieć?

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 28 lut 2012, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Od zawsze jeżdżą do Hiszpanii.


Post Wysłano: 28 lut 2012, 16:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lip 2009, 23:21
Posty: 68
GG: 0
Samochód: volvofh12

Nie pamiętam dokładnie ale kumpel ma chyba teraz 33,2l. przy pełnym załadunku. A na pusto 24,5l to wychodzi jakieś 0,36l na tonę. Ale z tego co wiem, to każde auto ma inne normy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 13 [ Posty: 258 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1013 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: