Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2007, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 19:13
Posty: 8
Lokalizacja: Polkowice

Dostałem się na szkółkę w pewnej firmie.Proszę o poradę co mam zabrać ze sobą :?: Ubrania , bieliznę, środki czystości to oczywiste ale coi oprucz tego może się przydać :?: Butla gazowa, garnki co jeszcze :?: Z góry dziękuję :)
:arrow: wyjerzdżam na około trzy tygodnie :wink:

_________________
SZEROKOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

niektórym wystarcza karta kredytowa, ale tak na poważnie:
1. musisz się dogadać z kierowcą z którym pojedizesz jak jest z butlą, garnkami, naczyniami i sztućcami.
2. dowiedz się, ile on zabiera i gdzie kupuje, bo możesz wziąć rzeczy, które i tak będą kupowane w drodze, a gośc zna miejsca gdzie kupi się w takiej cenie jak w Polsce.
3. zabierając cichy nie zapominaj, że oprócz Rosji jesteśmy najzimniejszym krajem, a za 3 tygodnie w Niemczech może być 20 st.C, nie zapomnij o uranku o przeznaczeniu roboczym.
4. 3 tygodnie to 2 weekendy w drodze, jak nie zabierzesz książek, gazet itd. może Ci wysiąść wątroba.
5. śpiwór, poduszka.

wogóle to musisz pogadać z tym kierowcą, a powinien udzielić Ci najtrafniejszych porad.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 19:13
Posty: 8
Lokalizacja: Polkowice

A jak sprawa wygląda z mapami jakie najlepiej kupić vczy lepiej zaopatrzyć się w nawigację :?: Wiem że kierowca ,z którym pojadę to pewnie jest dobrze zaopatrzony w różne wynalazki więc nie wiem czy zaopatrzyć się teraz czy po przyjeżdzie :?: Jak radzicie :?: :wink:

_________________
SZEROKOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Weż tak zwane ADR , a najlepsze są robione przez mamę lub żonę.A z mapami to spokojnie narazie się domyślam ze idziesz na przyuczenie tak wię to ci nie jest potrzebne.A jak juz uparłeś się kupić GPS to tylko nie na osobówki bo nagle znajdziesz się na drodze ez wyjazdu.Moim zdaniem przyda ci się własny kubek łyżeczka itp.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 15:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

mapy czy nawigacja to juz trochę później będziesz jak będziesz sam jeździł autem. każdy kierowca wyposaża sobie auto jak mu jest najwygodniej i Ty będąc gościem (o tym nie należy zapominać) w chodzisz w jego dom na chwilę i nie staraj sie burzyć lub narzucać na siłę rzeczy, które moga gospodarzowi nie odpowiadać.
po to jest ten okres jeżdżenia z kimś, abyś poznał pracę i później starał się dobierać do siebie to co Ci pasuje, a inne rzeczy wymyślał sam.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 8:20
Posty: 46
Lokalizacja: Żagań

Ja w pierwszą trase zabrałem tylko kołdre, poduszke i pare gazet. Po tygodniu w jak trafiłem niedaleko swojego miejsca zamieszkania zabrałem jeszcze kino domowe ( głośniki ) laptopa i ksiązki. :D Pojeżdzisz to bedziesz wiedział co ci jest potrzebne do przetrwania

_________________
Scania 114L 380


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 9:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2007, 9:14
Posty: 16

Ja mam zaś takie pytanie.

Mnie też niebawem czeka jazda z kierowcą doświadczonym tzw. trenerem, podobnie jak kolegę Stacho. Mam pytanie czy podczas takiej trasy z kierowcą- trenerem prowadzę ja , czy on a ja się przyglądam? Jak to wygląda w praktyce? Ja mam jechać na kurs międzynarodowy z tym kierowcą.

_________________
WITAM WSZYSTKICH. JESTEM TU NOWY. CHCĘ ROZPOCZĄĆ MOJĄ PRACĘ W ZAWODZIE KIEROWCA. JEST TO MOJĄ PASJĄ.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 10:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

na początku prowadzi on i ocenia Ciebie tak ogólnie: czy można Cię puścić za kółko, potem ocenia w jakim zakresie.

inaczej mówiąc pomyśl gdybyś Ty był na jego miejscu co byś zrobił, a wyjdzie podobnie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: