Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Kolego Truckliner, chodzi Ci o ten parking zwanym potocznie K****dołkiem
Dokładnie o to mi chodziło :mrgreen:
Cytuj:
a jak wracaliśmy to parking był pełny i musieliśmy ujechać kawałek dalej.
Jadąc w tamtych okolicach po godzinie 18 już nie ma nawet szans myśleć, że się zaparkuje bo nabity jest zawsze do pełna, natomiast w godzinach wczesno rannych jak widać na zdjęciu Romiego pustoszeje. Ale samo miejsce jest bardzo ciekawe, oprócz górskiego widoku, jeżeli komuś się chce można zejść kawałek niżej i zamoczyć nogi w rzece a wieczorem zjeść tanio i smacznie w barze jakąś rumuńską specjalność.
Cytuj:
na początku uważałem ten kraj za taki jak Rosja
Hehe prawda jest taka, że każdy na początku ma takie mylne wyobrażenie, które oczywiście mija się z prawdą. Jeździ się tam całkiem sympatycznie, ludzie są mili, niektórzy aż za bardzo, mam tu na myśli taksówkarzy z Bukaresztu, którzy lubią się wcielać za drobną opłatą w pilotów :lol:

Daf jak masz może jeszcze jakieś fotki z tego wypadu to wrzuć, zawsze miło obejrzeć :wink:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2005, 22:59
Posty: 122
Lokalizacja: Brzesko

No z tego wypadu to z tej najpiękniejszej części już nie pokaże zdjęć bo wybrałem te lepsze, a gorsze zostawiłem dla siebie :mrgreen: Jak zmontuje klipa to pokażę, bo na nim lepiej widać mimo tego deszczu. Ale skoro się zdjęcia podobają to mogę dorzucić z wyprawy mojego taty któremu pogoda bardziej dopisała.


P.S Teraz po poznaniu tego kraju chciałbym zobaczyć BG i GR :mrgreen: kto wie może we wakacje będzie mi dane zobaczyć te kraje.

[ Dodano: Nie, 04.03.2007, 10:00 ]
Klip z tej trasy :) :
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 7440&hl=pl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

witam
szczerze mowiąc to te zdjecia z Rumunii mnie lekko przerazily :oops: :oops:
cała Rumunia to jeden wielki śmietnik, syf , bieda i ubóstwo aż wstyd mi ze taki kraj znajduje sie na terenie Europy.Z czym oni sie pchają do UNII EUROPEJSKIEJ, aby zgnoić kompletnie nasz piekny kontynent czy jak :?: :!:
ehhh.
pozdrawiam

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 kwie 2007, 9:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2007, 18:05
Posty: 2
Lokalizacja: Trzcianka

A to pare fotek z samego centrum Bukaresztu jakie sobie zrobiłem stojąc na urzędzie celnym przez sobote i niedziele robione w tamtym roku w czerwcu. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek no i metro które jest owiele większe niź w Warszawie Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sty 2008, 12:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 13:39
Posty: 106
GG: 0

No tu widocznie widać że drogi w Rumunii nie są wcale złe jak się powszechnie sądzi, nawierzchnie dróg prezentują się całkiem dobrze chodź zdarzają się takie odcinki jak tu wspomniany w Pitesti. Ja jednak uważam że nasze drogi wyglądają tak samo jak Czeskie czy Słowackie i są lepsze od Rumuńskich. A i jeszcze co do dróg w Rumunii to wydają się takie brudne w niektórych miejscach.


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 10 sty 2008, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
witam
szczerze mowiąc to te zdjecia z Rumunii mnie lekko przerazily :oops: :oops:
cała Rumunia to jeden wielki śmietnik, syf , bieda i ubóstwo aż wstyd mi ze taki kraj znajduje sie na terenie Europy.Z czym oni sie pchają do UNII EUROPEJSKIEJ, aby zgnoić kompletnie nasz piekny kontynent czy jak :?: :!:
ehhh.
pozdrawiam
Wiem, że temat odkopany ale chciałbym zabrać głos w tej sprawie.

Wygłaszać takie poglądy na podstawie zdjęć to w moim odczuciu spora niesprawiedliwość.
Byłeś kiedykolwiek w Rumunii?
Ja miałem ogromną przyjemność przebywać w Iasi na północy Rumunii (50km od granicy z Mołdawią).
Mimo pewnego zapóźnienia cywilizacyjnego byłem pod dużym wrażeniem miasta, ludzi których spotkałem i ogólnie Rumunii.
Rumunia w moim odczuciu to taka Polska kilka lat temu.
Dzięki członkostwu w UE Rumunia ma szansę dźwignąć się i dorównać pozostałym krajom. Twoja postawa podobna jest do tej które dość powszechne były wśród wielu obywateli starej Unii w stosunku do nas Polaków. Nie było to miłe dla nas a teraz Ty zachowujesz się tak samo w stosunku do Rumunów.
Pojedź, zobacz a dopiero potem oceniaj tym bardziej że w tej chwili zmienia się to wszystko z dnia na dzień.
Dodatkowo Rumuni są bardzo otwarci i szczerze życzliwi - przynajmniej ja samych takich spotkałem.
Kolega nie napisał o jeszcze jednej ciekawej rzeczy - być może jeszcze nie ma o tym poglądu. :lol: Mówi się, że Polki są najpiękniejsze w Europie z czym się w pełni zgadzam ale w I lidze są z nimi także Rumunki. Spotkałem wiele dziewczyn o naprawdę niesamowitej urodzie. Miałem także wielką przyjemność być z dziewczyną właśnie z Iasi ale niestety odległość nas dzieląca była zabójcza i związek nie przetrwał.
Zapomnijcie o stereotypie Rumunii jak brudnej, syfiastej, zaściankowej krainy pełnej Cyganów. To już nie tak. Oczywiście rumuńska wieś jest daleko za resztą Europy ale miastom wcale nie tak daleko do Kijowa, Bratysławy, Poznania, czy Białegostoku.
Jedźcie do Rumunii bo przyrodniczo jest to niesamowity kraj.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 10 sty 2008, 17:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 21:53
Posty: 26
GG: 560071
Samochód: Daewoo Espero
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Witam :) Widzie kolego że zawitałeś w moje rejony :) hehehehe

Obrazek

Jechaliście niedaleko mnie :) Mam do tego miejsca na fotce 10min, szkoda że nie dałeś znać wcześniej, to bym wyszedł na skrzyżowanie i bym uwiecznił ten moment na fotce heheh :) A co do trasy to wszystko jasne opisane no i fotki też super :) Pozdrawiam serdecznie

_________________
Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..

"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 10 sty 2008, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

O kurde czuje się jakbym jechał w traske z wujkiem - a dlaczego? Bo jeździmy praktycznie 90% trasy tymi samymi drogami:
Oto przykład: :mrgreen:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 60af390617 - twoje zdjęcie- sceneria ziomowa

http://www4.picturepush.com/photo/a/355 ... -2-053.jpg - i moje zdjęcie - sceneria letnie- to dokładnie ten sam zakręt - hehehehe :mrgreen:

Acha i jeszcze moje zdjęcie żółtych dafików ( u ciebie są czerwone- zmienili ekspozycje)
http://www5.picturepush.com/photo/a/355 ... -2-041.jpg

A to te twoje:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... a91bb105a0

Hehehehe cóż za zbieg okoliczności DAFie , śmigamy praktycznie identyczną traską do Romków, tylko że wy lecicie dalej na Bukareszt a my zaraz za granicą H-RO mamy rozładunki ;) Pozdrowionka i szerokości dla Was.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 27 sty 2008, 23:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2007, 23:16
Posty: 42
GG: 0
Samochód: FIAT
Lokalizacja: kraków

Cześć
ja też w wakacje 2007r. pomykałem z wujkiem po Rumunii, ale do Bukaresztu lecieliśmy na Cluj- Napoce. Później także przez Sibiu(no i oczywiście k**** dół).Po rozładunku w stolicy mieliśy przelot na pusto do Sofii i załadunek Kit- Ketów. W Bułgarii drogi śą lepsze niż w romanii, aprzedewszystkim jest mniejszy ruch. Po załadunku pojechaliśmy w kierunku granicy z Rumunią, a dokładniej na Craiową i Bechet (bardzo nieprzyjamna okolica, droga najgorsza chyba w całej Romanii), apóźniej na Timiszoarę i Arad. Za Oradeą przekroczyliśmy granićę z madziarami i wypadła nam pauza. nasępnego dnia dalsza droga.
Co do dróg w Rumunii to są w miarę dobrę,poza kilkoma odcinkami, które nawet nie są pokrytę asfaltem.


Post Wysłano: 28 sty 2008, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 paź 2007, 13:39
Posty: 106
GG: 0

Drogi w Rumunii są w miarę miarę ale nasze na pewno są zdecydowanie lepsze od Bułgarskich czy Rumuńskich


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: