Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 7 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 919 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lip 2010, 10:48

Dzwonił do mnie jeden z przewoźników JMD CD9 (Wojnicz) i oferował pracę. Z tego, co mówił, płaci 30gr z kilometra. A żeby zarobić 3 tyś i więcej można zapomnieć. Ciężko dobić do 10 tyś km miesięcznie.


Post Wysłano: 17 lip 2010, 10:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 22 lip 2010, 2:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

A ja Wam powiem tyle, że kierowcy z RŚL jakoś nie bardzo narzekają na robotę. Mieszkam jakieś 2 km od centrum, w zeszłym roku spędziłem tam całe wakacje myjąc zestawy za grosze :D Robota jak robota żeby zarobić trzeba jeździć. Dużo naczep tam stoi a podwykonawców podobno jest 3 czy tam 4. Auta to głównie scanie 4 cr19 L albo G. Ostatnio (jakoś od 2 dni) nie wiem dlaczego ale jeżdżą u nich nowe samochody. Jest Nim szare Renault Premium Route 2 z wysoką kabiną MB Actros MP III SC i Daf Xf105 w Sc. Zastanawiam się też czy nie robią oni jakiegoś testu... Widuję też często pod oknem Scanie Hajlajny R340. Dojazd do centrum jest w miarę prosty z każdej strony. O drodze wewnętrznej już nie wspominam, bo zapewne tak jak na każdej jest to koszmar. Solówek jeździ tutaj kilka, ale nie widziałem jeszcze żadnej u mnie na rozładunku. Najgorzej mają kierowcy, którzy w czwartkowe przedpołudnie mają rozładunek na Wirku koło targowiska. Wysyłają tam długie zestawy. Najczęściej blokują parking ( no, bo jak tu pod rampę podjechać skoro z każdej strony osobówki). Tata też jeździł kilka dni u stonki, ale uznał, że nie będzie się poniżał i poszedł na cysterny. Obecnie nie mam jeszcze żadnego prawa jazdy, ale myślę, że praca na zestawie biedronkowym będzie moją pierwszą pracą w zawodzie kierowcy. Na koniec dodam, że jeżdżą tu chyba z 3 nowe, Scanie G440 Hajlajny.

Pozdrawiam. Michał


Post Wysłano: 17 sie 2010, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Post Wysłano: 22 sie 2010, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2009, 10:07
Posty: 51
GG: 15556939
Samochód: MAN
Lokalizacja: Nowiny Wielkie

Dzisiaj byłem z ojcem w biedronce w miejscowości Biały Bór.O 9.35 wjechaliśmi a o 10.15 juz wyjeżdzaliśmi.Wszystko trwało bardzo szybko i sprawnie.Zrobiłem kilka zdjęci placu i aut.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię nie zdradzi!!!!


Post Wysłano: 22 sie 2010, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Dzisiaj byłem z ojcem w biedronce w miejscowości Biały Bór.O 9.35 wjechaliśmi a o 10.15 juz wyjeżdzaliśmi.Wszystko trwało bardzo szybko i sprawnie.
A to dlatego, że była niedziela.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 22 sie 2010, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

Wczoraj rozmawiałem pod biedronką z kierowcą to mówił że ma 50 gr. ale za bardzo rozmowny to on nie był . Biedronka Leszno ul. Dekana

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Post Wysłano: 22 sie 2010, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2009, 10:07
Posty: 51
GG: 15556939
Samochód: MAN
Lokalizacja: Nowiny Wielkie

Cytuj:
Cytuj:
Dzisiaj byłem z ojcem w biedronce w miejscowości Biały Bór.O 9.35 wjechaliśmi a o 10.15 juz wyjeżdzaliśmi.Wszystko trwało bardzo szybko i sprawnie.
A to dlatego, że była niedziela.
Może i dlatego.Zapomniałem dodać ze bardzo mi się podoba automat z coca-colą który daje dwie puszki napoju w cenie jednej :D

_________________
DIESEL kopci, DIESEL czadzi, DIESEL nigdy Cię nie zdradzi!!!!


Post Wysłano: 22 sie 2010, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
Wczoraj rozmawiałem pod biedronką z kierowcą to mówił że ma 50 gr. ale za bardzo rozmowny to on nie był . Biedronka Leszno ul. Dekana
Chyba nie śpi i nie je bo nie ma czasu za taką stawkę :)

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 22 sie 2010, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Chyba nie śpi i nie je bo nie ma czasu za taką stawkę :)
Prędzej ciągle śpi i ciągle je, bo nie ma kursów i robi w miesiącu 3000 km :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 sie 2010, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:27
Posty: 493
Samochód: Iveco Stralis AT440S43 T/P
Lokalizacja: okolice Korycina, podlaskie, PL

Cytuj:
Dzisiaj byłem z ojcem w biedronce w miejscowości Biały Bór.O 9.35 wjechaliśmi a o 10.15 juz wyjeżdzaliśmi.Wszystko trwało bardzo szybko i sprawnie.(cut)
Ostatnio 5 palet zrzucałem tam 5,5 godz., przez co zawaliłem awizo w Pakości. Nie było komu odbierać towaru z ramp.
Nigdy nie miałem dobrych wspomnień związanych z tym DC.

_________________
Janusz Kastyk
Ahoj, przygodo! :) Przygodo... ahoj?
Wiozę się pomału...
http://truckmapa.wagaciezka.com - mapa dla ciężarówek


Post Wysłano: 23 sie 2010, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Ostatnio 5 palet zrzucałem tam 5,5 godz., przez co zawaliłem awizo w Pakości. Nie było komu odbierać towaru z ramp.
Nigdy nie miałem dobrych wspomnień związanych z tym DC.
Marudzisz Janusz... tam schodzi gładko. Jakoś w tamtym roku przed Wielkanocą wiozłem coś do JMD Wyszków.... 4h mi zeszło na jeździe spod bramy do rampy taki bajzel i tłok.

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 24 sie 2010, 9:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Wyszków i Mszczonów to największy syf. Wiadome, w końcu okolice stolicy.

W czerwcu byłem z tatą w Mszczonowie. Mieliśmy awizo na 7. Wjechaliśmy, a tam stały jeszcze auta z awizo na godzinę 5. Co każdą pełną godzinę wpuszczali kolejne auta, skutkiem czego zablokowali wjazd. Na zakładzie nie było się gdzie ruszyć, cudem udawało się cofnąć pod rampę. Oczywiście Biedronki ładowali bez kolejki, przez co czas czekania jeszcze się wydłużył.


Post Wysłano: 24 sie 2010, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

A weź się tam później po palety dopchnij....

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 24 sie 2010, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Ciekawe czy mają czas tarczkę zmienić :U

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie zobaczę 1 biedry na dzień, to dzień stracony :lol:

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 01 wrz 2010, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2009, 16:45
Posty: 66
Samochód: 105.510
Lokalizacja: SCZ

Na biedronce to jest tak ,że ładują biedronki puki mają towar a dostawców olewają. Dopiero jak braknie towaru dla biedronek to szybko szybko ... . Wiem coś o tym :)

_________________
viewtopic.php?f=44&t=29941


Post Wysłano: 08 wrz 2010, 15:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Cytuj:
Dzisiaj byłem z ojcem w biedronce w miejscowości Biały Bór.O 9.35 wjechaliśmi a o 10.15 juz wyjeżdzaliśmi.Wszystko trwało bardzo szybko i sprawnie.
A to dlatego, że była niedziela.


Dlatego, że to nie był ani poniedziałek, ani piątek :wink:


Post Wysłano: 11 wrz 2010, 0:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

A na Grudziądzu teraz jest tak, że ochroniarz Ci do kabiny zagląda... Ciekawe dlaczego jest tak na w miarę "normalnym" DC a nie np. w Wyszkowie :D

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 11 wrz 2010, 10:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Dlatego, że szef ochrony jest z poprzedniej epoki...
No i wymienił praktycznie wszystkich "ochraniaczy".

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 11 wrz 2010, 10:21

Cytuj:
A na Grudziądzu teraz jest tak, że ochroniarz Ci do kabiny zagląda... Ciekawe dlaczego jest tak na w miarę "normalnym" DC a nie np. w Wyszkowie :D
To, że "ochrańczyk" zagląda do kabiny to norma. Na DC-9 (Wojnicz), jeżdżąc u jednego z podwykonawców "owada", wszedł mi do kabiny ochroniarz, jak co dzień zresztą. Ale jakież było moje zdziwienie, gdy zapytał mnie, czy na maślane bułki i mleko w kartonie trzymane na tunelu mam paragon zakupu. A było to po tym, jak wracałem po dostawie do jednego z punktów.
Jeszcze lepszy numer był, gdy w sobotę wracając po 14 wjeżdżałem na Centrum. Jechał ze mną szwagier, de facto pracownik "owada". Ochroniarz powiedział, że ja wjeżdżam (jako kierowca) a kolega musi zostać. Na pytanie dlaczego tak, skoro do tej pory nie było problemów to powiedział, że zakład :lol: jest już zamknięty i nie można. Na to ochroniarz "dostał" przepustką w czoło i tak szybko, jak wlazł do kabiny tak z niej wysiadł.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 919 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: