Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 819 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sie 2009, 14:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Mszczonów
Tarczyńska 121
96-320 Mszczonów
tel. +48468580236
fax +48468580273

Ruda Śląska, "Biuro Regionalne JMD SA (Biedronka)"
Zabrzańska 24
41-700 Ruda Śląska
tel. +48323420222
Ruda Śląska (Zabrzańska), woj. śląskie

Wyszków, "Biuro Regionalne JMD SA (Biedronka)"
Leśna 33
07-200 Wyszków
tel. +48296799355
Wyszków, pow. wyszkowski, woj. mazowieckie

Lubin, "Biuro Regionalne JMD SA (Biedronka)"
M. Skłodowskiej-Curie 97
59-300 Lubin
tel. +48768464325
Lubin, pow. lubiński, woj. dolnośląskie

Wojnicz, "Biuro Regionalne JMD SA (Biedronka)"
Wolicka 12
32-830 Wojnicz
tel. +48146320401
Więckowice, gm. Wojnicz, pow. tarnowski, woj. małopolskie

Biały Bór, "Biuro Regionalne JMD SA (Biedronka)"
Biały Bór
86-300 Grudziądz 4
tel. +48564508444
Mały Rudnik, gm. Grudziądz, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie

Kostrzyn, Siedziba JMD S.A.
Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
tel. +48616548001
Siedziba Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. (Biedronka
Kostrzyn, pow. poznański, woj. wielkopolskie

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 17 paź 2009, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2009, 22:15
Posty: 2
GG: 5131595

WItam koledzy.
Z góry przepraszam, że rozgrzebuje nowy temat. Mam do Was pytanko. Mianowicie orientuje się ktoś z Was czy w Toruniu stacjonują ciężarówki, które jeżdżą dla Biedronki?? Często jeżdżę w kierunku Koszalina i spotykam nowe MANy TGX jeżdżące w tamte trasy. Kiedyś rozmawiałem z jednym z driverów i mówił że jest z Torunia i mają tam jakiś parking gdzie trzymają te auta. Chciałbym dowiedzieć się tam o robotę, może macie jakiś kontakt do nich??

Pozdrowionkaaa


Post Wysłano: 18 paź 2009, 11:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Toruń, Koszalin to robota DC 7 czyli Grudziądz. A o parkingu w toruniu pierwszy raz słysze...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 paź 2009, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2009, 22:15
Posty: 2
GG: 5131595

Podejrzewam, że jakiś kolo który jeździ dla Biedronki DC7 jest z Torunia i trzyma swoje auta na miejscu. Tylko nie mogę ich zlokalizować :?


Post Wysłano: 11 kwie 2010, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Witam. Przejrzałem forum i nie znalazłem informacji o biedronce w Rudzie Sląskiej, tzn jak zdobyc jakis kontakt do przewoźnika z biedronki który jeździ w Rudzie Sląskiej, najlepiej solówki. Z góry dziękuje.

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 11 kwie 2010, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Witam. Przejrzałem forum i nie znalazłem informacji o biedronce w Rudzie Sląskiej, tzn jak zdobyc jakis kontakt do przewoźnika z biedronki który jeździ w Rudzie Sląskiej, najlepiej solówki. Z góry dziękuje.
--->Kierunek cieciówka, dobrze pogadasz to dostaniesz, ew. pokierują cię do kompetentnej osoby. No chyba że na idiote trafisz to nic nie załatwisz :/

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 14 kwie 2010, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Szybciej wypytać na CB. Ale musze zmartwić.. Berdonki wycofują się z solówek, zostanie kilka sztuk na sklepy "specjalne" ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 17 kwie 2010, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Specjalne, to rozumiem takie, do których się wjeżdża w sposób specjalny, jak np w Siewierzu?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie wiem jak jest w Siewierzu. U nas był np. sklep w Olsztynie gdzie wjazd był przez bramę bardzo wąską i niską. Albo np. Gdańsk ul. Jagielońska, gdzie półtorej, dwie godziny wyjeżdżasz o ile się uda wjechać ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
Nie wiem jak jest w Siewierzu. U nas był np. sklep w Olsztynie gdzie wjazd był przez bramę bardzo wąską i niską. Albo np. Gdańsk ul. Jagielońska, gdzie półtorej, dwie godziny wyjeżdżasz o ile się uda wjechać ;)
Nie zapominając o Gdańsku Chałubińskiego , oraz Iławie o tej biedronce koło cmentarza :wink:
jest takich parę biedronek w DC Grudziądz gdzie jest lipa a to z wjazdem , lub wyjazdem , albo mieszkańcami pobliskich bloków.

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 18 kwie 2010, 22:32

Polecam też "Pierdronki" w następujących miejscach:
Pilzno - wjazd i wyjazd z parkingu w 90 na 100 przypadków owocuje "zabraniem" znaku.
Tarnów, Narutowicza - łamanie na lewe lustro, ze starej czwórki, wąska brama i w sąsiedztwie 2 skrzyżowania.
Karków, Jerzmanowskiego - po 7 rano wjazd niemożliwy - teren targowiska, wjazd tyłem więc trzeba być grubo przed 6.
Nowy Targ - wjazd przez parking dla klientów, o ile obsługa sklepu "opaletuje" miejsce rozładunku i sam dojazd, o tyle wyjazd na pograniczu z cudem boskim.

Tyle, co pamiętam z okresu jazdy w "Pierdronce". Wszystkie miejsca osobiście zaliczyłem.


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Wczoraj byłem na JMD Biały Dwór (Grudziądz)... Ale cyrk... Magazyny były tak zapchane że towar stał pod wiatami... A rozładunek polegał na tym że stawałeś pod wiatą wózkowy dawał ci paleciaka i wyciągałeś mu te głupie dhp-ki...

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

O to robi się jak w Eurocash Pińczów ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 25 kwie 2010, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

W Lubinie sprawa jest w miare poukładana. Podjeżdżam sobie "pod" bramę, ide z papierami, wołają na kanale 38 (czy tam 36) i jade podbijać sie pod rampe. Naczekać się można krótką chwile (pół h?) przy odbiorze dokumentów po rozładunku.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 26 kwie 2010, 20:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
Wczoraj byłem na JMD Biały Dwór (Grudziądz)... Ale cyrk... Magazyny były tak zapchane że towar stał pod wiatami... A rozładunek polegał na tym że stawałeś pod wiatą wózkowy dawał ci paleciaka i wyciągałeś mu te głupie dhp-ki...
Że tak się składa ,wracając w sobotę gdzieś o godzinie 18.30 z Chojnic zdać zwroty i śmieci , widziałem twojego MAN-a tego co masz w awatarze koło dystrybutorów z paliwem , jak rozładowywałeś chyba napoje w kartonach , z tyłu o naczepę opierał się jakiś chłop z około 45-50 lat.

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 26 kwie 2010, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

O, jak miło :) To byłem ja z ojcem oraz kilkoma kierowcami z firmy. "Stonka" zamówiła kilka aut z SOKPOLu z Myszkowa. Wszystkie z firmy w której jeździ mój tata. Pewnie widziałeś że palety stały pod dachem budowanej hali. :lol: A ten starszy gość to Pan Romek z takiej pomarańczowej Scani. SKIT, jest szansa, że w środku tygodnia pojawimy się na Grudziądzu.

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 27 kwie 2010, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Cytuj:
O, jak miło :) To byłem ja z ojcem oraz kilkoma kierowcami z firmy. "Stonka" zamówiła kilka aut z SOKPOLu z Myszkowa. Wszystkie z firmy w której jeździ mój tata. Pewnie widziałeś że palety stały pod dachem budowanej hali. :lol: A ten starszy gość to Pan Romek z takiej pomarańczowej Scani. SKIT, jest szansa, że w środku tygodnia pojawimy się na Grudziądzu.
Widziałem bo jeżdżę z znajomym (jako pasażer) w Biedronce.
Tą pomarańczową Scanie też widziałem ;) nie wiedziałem że jesteś użytkownikiem forum , bo jak bym wiedział to bym podszedł i byśmy pogadali ;) napisz w PW mi swoje namiary na Ciebie , to wtedy się odezwę bo mam wolne w tym tygodniu i w wolnym czasie śmigam z kolegą Stonką.

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 20 maja 2010, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2010, 15:25
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Scania

Właśnie stoję w tym pierdzielniku już trzecią godzinę a do mojej rampy jeszcze dwa autka więc się trochę zejdzie ogólnie to syfiarsko tutaj jest


Post Wysłano: 20 maja 2010, 22:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Cytuj:
Właśnie stoję w tym pierdzielniku już trzecią godzinę a do mojej rampy jeszcze dwa autka więc się trochę zejdzie ogólnie to syfiarsko tutaj jest


Szczyt elokwencji...

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 22 maja 2010, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 gru 2007, 17:41
Posty: 133
Lokalizacja: Swarzędz [PZ]

Cytuj:
Właśnie stoję w tym pierdzielniku już trzecią godzinę a do mojej rampy jeszcze dwa autka więc się trochę zejdzie ogólnie to syfiarsko tutaj jest
Skąd Ja to znam... Też czekaliśmy 3h na rozładunek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 19 [ Posty: 380 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 819 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: