Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2007, 19:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Pragniemy zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie transportu międzynarodowego samochodami o małym tonażu. Takim transportem zajmujemy się od dziesięciu lat i mamy już spore doświadczenie w świadczonych przez nas usługach.


Obrazek


Nasz tabor to plandeki - auta z przyczepami i auta solo. Ładowność aut solo to 3 tony, ładowność zestawu to 3,5 tony. Objętość zestawu dochodzi do 90m3. Auta solo mają dopuszczalną masę całkowitą 7,5 T, co umożliwia im jazdę w całej Europie również w soboty, niedziele i święta. To sprawia, że jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć lub odebrać ładunek z wybranego punktu w Europie.


Obrazek


Nasze ciężarówki posiadają koncesje na transport międzynarodowy a działalność nasza jest asekurowana ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika w transporcie międzynarodowym do wysokości 100 000 USD.
Mamy podpisane umowy ze spedycjami na granicy - nie musicie się, więc Państwo martwić o upoważnienia na tranzyt do miejsca rozładunku.
Kierowcy są wyposażenia w telefony komórkowe a dodatkowo pojazdy mają zamontowane nadajniki GPS do śledzenia satelitarnego stanu przesyłek by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ładunku.


Obrazek


(C) http://www.merkurier.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Witam. Pracuje w Kurierze od początku firmy i muszę dodać,że nie mamy już tylko aut do 7,5t.W firmie jest 15aut,ale od marca będzie 18-cie.Przeważnie tandemy,bo są dwa wyjątki(ośka skrętna).Jak dowiem się,jak wstawić fotkę to wkleję parę swojego auta i innych.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 22:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cześć Maniek_Kurier. Mógłbyś powiedziec coś na temat firmy?? Tzn. jakie kierunki obsługujecie, jak czesto w domu, etc... :?: :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Tzn. jakie kierunki obsługujecie,
Tak dokładnie i czy np byłaby możliwość zgrania pracy gdy kierowca mieszka w Warszawie, chodzi mi o stale kursy własnie do Wawy albo przez...Pzdr

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 1:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Kierunki to przeważnie Europa Zachodnia z przewagą Belgii,Niemiec i Anglii.Powroty często brane są na Litwę.Weekendy przeważnie są w domu, chyba że trafi się Anglia to niestety w aucie.Jest nas piętnastu w firmie, myślę że jeszcze nie ma kołchozu.Sprzęty są nowe,serwisowane i nie ma z nimi problemu.Myślę,że w firmie jest ok.Nie jestem może obiektywny w tej sprawie,ale znam opinię chłopaków i nikt się zwalniać nie chce.



Cytuj:
Tak dokładnie i czy np byłaby możliwość zgrania pracy gdy kierowca mieszka w Warszawie, chodzi mi o stale kursy własnie do Wawy albo przez...Pzdr
Kolego to byłoby trudne,bo Warszawa zdarza się bardzo rzadko,jedynie jak powrót jest w te okolice.Ładujemy się w Koszalinie i okolicach i kierunek Kołbaskowo.

Mam pytanko jak można wkleić fotki?


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 2:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Mam pytanko jak można wkleić fotki?

Wysłałem ci PW!



A ile jest autek do 7,5 tony DMC??? I jakie ładunki wozicie tymi autkami??


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Powroty często brane są na Litwę.
I to by dla mnie odpowiadało :D jeszcze bardziej mi odpowiada niż przez wawe, bo pochodzę z Suwałk... Tylko z tego co piszesz to dostać się nie będzie lekko ale coś można niedługo będzie się zakręcić...

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Obrazek


Obrazek

wszystkie zdjęcia zrobiłem sam, jak zrobię inne to wkleję.
Cytuj:
A ile jest autek do 7,5 tony DMC??? I jakie ładunki wozicie tymi autkami??
wszystkie auta typu 832,817,814 są do 7,5tony DMC,jest ich 9sztuk,ale wszystkie latają z ogonami i są 12ton DMC. 12-tki z przyczepami mają 23tony DMC i actrosy do 40-tu. Wozimy wszystko co się złapie,od styropianu do żelastwa.Woziłem nawet kwiaty pod plandeką.

Cytuj:
I to by dla mnie odpowiadało Very Happy jeszcze bardziej mi odpowiada niż przez wawe, bo pochodzę z Suwałk... Tylko z tego co piszesz to dostać się nie będzie lekko ale coś można niedługo będzie się zakręcić...
W marcu przychodzą trzy auta,więc będzie nabór, możesz się zapytać.Obecnie najdalej mieszkający kierowca jest ze Sławna.Nie wiem jak rozpatrzyliby twoją ofertę.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

No ładnie się prezentują te Wasze Meśki, widać na 2gim zdjęciu że ten Merc po lewo ma nawet orurowanie :wink: Noi oczywiście fajne nazwy na tablicach rejestracyjnych..."SHREK" i "NEMO" :lol: :lol: :wink: każde auto u Was w firmie ma takie blachy? i jak będziesz miał chwilke i będziesz posiadał to wrzuć fotki tych 2 zestawów z osia sktętną, bo tego u Was jeszcze nie widzialem. pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Tablice imienne ma 11-cie aut,cztery starsze mają normalne.Od osiek skrętnych zaczęło się jeżdżenie z przyczepami,później rozpoczęła się u nas era tandemów.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Tzn., że solówkami 7,5 t. już w ogóle nie latacie??? Wszystkie mają ogon i tworzą zestawy 12 t. dmc?


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Cytuj:
Tzn., że solówkami 7,5 t. już w ogóle nie latacie??? Wszystkie mają ogon i tworzą zestawy 12 t. dmc?
Tak generalnie wszystkie chodzą w zestawach,zdarzają się wyjazdy solo,ale bardzo rzadko.Auto z małym tonażem,musi zabierać ładunki objętościowe.Od czasu wprowadzenia mautów w Niemczech nie mamy już powrotów na pusto.Właśnie zaraz jadę na Litwę.

[ Dodano: Nie, 04.02.2007, 16:19 ]
Sorry,za pomyłek.

Spoko HitmaN wyedytował sprawę:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Acha no dzieki za odpowiedź.


No to R już nie mamy co szukać miesjca tam, bo solo nie jeżdżą... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 16:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

dajcie spokój z jazdą w firmie której nie stać auta z kabina sypialną tylko kurnik zamontować i niech śpi, jeździłem w takiej firmie i w takim kurniku się można nabawić klaustrofobii tylko :/ , jedynie te atego z kabinami sypialnymi i z globem są fajne 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
dajcie spokój z jazdą w firmie której nie stać auta z kabina sypialną tylko kurnik zamontować i niech śpi, jeździłem w takiej firmie i w takim kurniku się można nabawić klaustrofobii tylko :/ , jedynie te atego z kabinami sypialnymi i z globem są fajne 8)
No w atego mogliby kupic auta z kabina sypialna,ale np. iveco turbo daily trzeba owy kurnik zamontowac,bo na siedzeniach spać nie bedziesz>i moim zdaniem kurniki sa do tego typu aut,chociarz jak ja spałem w kurniku mi tam to pasowło,ale tylko w zime,bo w lato przy powyzej 30 st. C to jest katastrofa.Ale ja sie dziwie ze firma kupuje auta z kurnikami.Szukaja oszczednosci na nowe autka :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Akurat montowanie kurników w tym przypadku, to raczej nie jest oszczędność... Widzieliście kiedyś 7,5 tonówkę z dużą kabiną??? Rarytas. Montując w takim aucie dużą kabinę znacznie ograniczamy jego ładowność. Natomiast solówki do 12 ton mają już duże kabiny...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

bez jaj :P po primo kurnik też swoje wazy, a kabina sypialna bodajże w eurocargo waży więcej o 150 kg od zwykłej dziennej także raczej znacznie ograniczona ładowność nie jest, wynika to po prostu z oszczędności firmy bo auta z kabinami sypialnymi są droższe niestety nie wiem o ile :)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Kolego zapewniam cię, że duża kabina Atego waży o wiele więcej niż krótka + kurnik. Sprawdzę informacje dokładnie i przedstawię ci czarno na białym.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 17:04
Posty: 14

Cytuj:
dajcie spokój z jazdą w firmie której nie stać auta z kabina sypialną tylko kurnik zamontować i niech śpi, jeździłem w takiej firmie i w takim kurniku się można nabawić klaustrofobii tylko :/ , jedynie te atego z kabinami sypialnymi i z globem są fajne Cool
Kolego nie masz pojęcia co mówisz,kurniki były montowane tylko ze względu na to,żeby zwiększyć powierzchnię ładowną.Już słyszałem o firmach,które kupują duże auta w dużych kabinach,ale pracujesz na działalności.Bez cukru,ale do tej pory do auta kupiłem jedynie cd Depeche Mode.

[ Dodano: Czw, 08.02.2007, 21:57 ]
Cytuj:
dajcie spokój z jazdą w firmie której nie stać auta z kabina sypialną tylko kurnik zamontować i niech śpi, jeździłem w takiej firmie i w takim kurniku się można nabawić klaustrofobii tylko :/ , jedynie te atego z kabinami sypialnymi i z globem są fajne Cool
Jeździłem 9 lat autem z kurnikiem i jedyne co mogę powiedzieć,że jedynie w domu lepiej się wysypiałem.Kolega Vulcanor jeździł chyba w firmie,która miała kurniki na autach,ale była taka jazda,że nie miał czasu się położyć.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

haha jak by było tak jak mówisz to po co produkować auta z kabinami sypialnymi lepiej montować kurniki :lol:
, dokładnie teraz sprawdziłem w katalogu nowe iveco eurocargo kabina sypialna jest cięższa o 140 kg a kabina sypialna wysoka o 180 kg od dziennej a długość zabudowy różnią się 60 cm na korzyść kabiny dziennej czyli nawet 1 europaleta nie wejdzie więcej :twisted: a co do komfortu hmm może i idzie się tam wyspać ale jeżeli chce się położyć na chwile to za każdym razem włazić do góry jest przesrane, łóżko za fotelami jest o wiele bardziej ergonomiczne bo mam na oku autko na zewnątrz i w środku wszytko pod ręką :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: