Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ta.. A chwalił się, że za własne pieniądze muszą auta myć?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

czyli jednak to prawda. gadalismy z tata keidys z driverem z LINKa to wlasnie mowil ze musza myc auta za wlasne pieniadze i ze nawet szef zakupil jakies osobowe auto i gosciu jezdzi i sprawdza czy auta sa czyste...

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

TAK to prawda. Actrosem, którym jeździł mói brat, jeździ teraz taki chlopak, który jeździł w LINKu i mówił, ze z własnej kieszeni musiał myć auto.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

a jaki jest koszt jednego mycia ? :oops:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nie wiem jaki koszt mycia auta ciężarowego. Ale wydaje mi się, ze ok. 40-60 zł. Niby nie tak dużo, ale dorga nie chodzi. To jest przesada żeby za własne pieniądze myć auto, lepiej kupić dziecku, czy żonie prezent. A po za tym za taką kwotę jak się zrobi zakupy, to wystarcza na kółko do GB.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Przed sekundą pytałem taty...Praktycznie na każdej lepszej myjce cena kształtuje się w okolicach 90zł(Nevada,Mostki, Podgaje(BP) ) To są ceny z zachodniej strony Polski...Totalna poraszka wydawać prawie 100zł z własnej kieszeni żeby jeździć czystym autem :?

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

No ale przeciez im wszytsko zwracją ,wszystkie rachunki itd. !!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 kwie 2006, 22:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Tomekk ale później... A jesteś w połowie trasy..i nie masz co jeść...i zamiast jedzonka idziesz myć zestaw...:P i co ? ;-) Przecież zwrócą...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2006, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Firma raczej znana na zachodzie mniej u nas, ale powoli zaczyna się to zmieniać, bo to w kacu nasza rodzima firma.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 kwie 2006, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

A jak tam jest z robotą? Potrzebują kierowców, czy nie? I czy bez doświadczenia tez biorą? :D

Co jak co, ale ich zestawiki są bardzo ładne przynajmniej wg. mnie :D

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2006, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Tir5 zobacz sobie na ich stronke. Bylem tam ostatnio jakies kilka dni temu to potrzebowali kierowcow jak jest teraz to nie wiem. Ale chyba trzeba miec ADR zeby u nich jezdzic.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 kwie 2006, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Przecież napisałem, że nie wiem dokładnie ile kosztuje mycie trucka. Mój ojciec jak narazie pracował w normalnych firmach, gdzie nie ma takich cyrków, tak więc na szczęście nie miałem okazji sprawdzić. Co do tego kierowcy, to mówił, że kaszana jest w LINKu, ale nie wypytywałem zbytnio, bo się spieszył.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2006, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2006, 12:50
Posty: 10

Cyrk to masz w domu, jak kupujesz np zarowki to tez wykladasz ze swojej kieszeni i pozniej ci wszystko zwracaja, tak samo jest z myciem samochodow w linku... A co do pieniedzy to fajnie masz jak robisz zakupy za 60 zl na droge i nic wiecej nie bierzesz.... powodzonka na drodze


Tytuł:
Post Wysłano: 27 kwie 2006, 19:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Cyrk to masz w domu, jak kupujesz np zarowki to tez wykladasz ze swojej kieszeni i pozniej ci wszystko zwracaja
Takich sytuacji również nie było. Z żarówkami nie było problemów. Wszystko na DKV/UTA. Co do cyrku to nie mam w domu i to jakaś aluzja? W normalnych firmach nie ma takich rzeczy. Nie mają tam DKV czy UTY??
Ja tylko mówię jak jest i co powiedział tamten kierowca. Nie wnikam w to.

Cytuj:
A co do pieniedzy to fajnie masz jak robisz zakupy za 60 zl na droge i nic wiecej nie bierzesz....
Wiem, ze fajnie jest :twisted: . Gwarantuję ci, że jadąc w pojedynczej obsadzie na trasie Szczecin-Bradford-Szczecin to wystarcza. Oczywiście na podstawowe rzeczy.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2006, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2006, 7:14
Posty: 173

Ja dzis widziałem właśnie Man'a Tandem. Firma ta ma bardzo ładne ciezarowki, a żywo prezentuja sie świetnie:)

_________________
B, C, D
Instruktor kat. B - 16.10.2010 r.
Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B - 16.09.2012 r.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 maja 2006, 21:04

a mi sie nie podoba że latają za wschodnią granice :/ z link-a uciekają kierowcy , kiedyś tata gadał w "dunkierce" ( zapomniałem jak się pisze ) i mówi że robota nie za dobra i też mówił o tych myciach aut i jeszcze ślimok w anglii pod prąd zaczął jechać , ja nie wiem ale na myjke powinni dać u nas w Vosie dają 200 "ojro"


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2006, 18:38

Ludzie co wy pieprzycie. Moj szwagier (od niedawna szwagier) smiga w LINK VOLVO FH z niska kabina i nic takeigo niema ze myje auto za własne pieniadze. Jak juz myje za własne to po powrocie odrazu otrzymuje wzrot tych pieniedzy i to tylko w trudnych sytuacjach firmowych. Z reguły bierze zaliczke przed wyjazdem. Jest osoba kontrolujaca czystość aut, ale to głownei chłodni i dlatego ze ma te pierdoły i Sanepid czycha na błąd. Wiec ludzie zanim cos napiszecie to upewnijcie sie czy to prawda bo wychodzicie na totalnych głupków teraz kłocac sie o to ze myja za własną kase.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2006, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Wiec ludzie zanim cos napiszecie to upewnijcie sie czy to prawda bo wychodzicie na totalnych głupków teraz kłocac sie o to ze myja za własną kase.
Jeśli to ja była jakaś aluzja do mojej wypowiedzi, to cytowałem tylkowypowiedź kierowcy, który się z tamtąd zwolnił. Czy to prawda, nie wnikam, bo ta firma tyle interseuje, co zeszłoroczny śnieg. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2006, 22:24

Nie było do Ciebie aluzji, ale do wszystkich by nie rozpowiadali plot


Tytuł:
Post Wysłano: 24 maja 2006, 14:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Dziwne ze kierowcy z tamtej firmy tak mowia... Moze Twoj wujek sie nie chwalil

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: