Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 19 lip 2006, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja słyszałem że jest 40gr z kilometra i prawie każdy tam 4tys wychodzi...A jest nawet w najnowszym Polskim Trakerze prawie na samym końcu ogłoszenie z LINK-u o zapotrzebowaniu na kierowców...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lip 2006, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Zarobki zarobkami, ale ile czasu ich w domu nie ma. Czasami to nawet po 3tyg.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lip 2006, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No ja rozmawiałem z kierowcą z LINK-u co jezdził FH380 Globetrotter+naczepa MEGA Schmitz i mówił że średnio wychodzi ponad 4tys,o paliwo się nie martwisz ile Ci spali bo są satelity-ale nic nie opier... no i jak z nim rozmawiałem to 7 tydzień nie był w domu-ale był którys raz w PL... :x

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lip 2006, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2006, 12:50
Posty: 10

Kajute dostaje sie gdy sie plynie promem np powyzej 4h, tak samo jedzenie, jezeli na zle warunki atmosferyczne prom plynie z Calais do Dover 4 godziny to wtedy obsluga daje za darmo posilek, natomiast tak jak sie plynie normalnie (1h 45min) nie ma nic poza znizka, tak przynajmniej bylo, co do Linka to nie wiem z kim gadales ale chyba z jakims jebnietym gosciem ktory naopowiadal bzdur ze 7 tyg jezdzi, to prawie 2 miesiace, moze zapomnial ze przez ten czas byl 2 razy w domu, jezdzi sie normalnie po 3 tyg i powrot, czasem 2 powrot, co do zarobkow to nie jest zle...a Mana TGA460 jeszcze nie widzialem, sa TGA430, c hyba ze sa jakies nowe....


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2006, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2005, 23:35
Posty: 40
Lokalizacja: Niderlandy

Tytuł:
Post Wysłano: 13 wrz 2006, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

O dziwo wiem jak było jakis czas temu w tej firmie. Kasa może nie taka najgorsza, ale płacił szef pieniądze na konto, za które nie płacił prowizji tylko TY jako kierowca musiałeś płacić no i długie czasy ich w domu nie ma.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2006, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2006, 12:50
Posty: 10

Tego nie rozumiem jak placil na konto na ktore kierowca placil prowizje???? Trzeba chwile pomyslc zanim sie cos napisze, zaklada sie konto w dowolnym banku i placi sie za prowadzenie rachunku, wydanie karty i takie [wycenzurowano], wiec nie wiem o co z tym chodzi?? dostajesz swoje wynagrodzenie przelewem, czy tam przekazem elektronicznym na swoje konto i dziekuje tyle firma ma do twojego konta co ty robisz z nim to juz twoja sprawa..


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2006, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

No wlasnie,ile wyjezdzisz tyle dostajesz, a jaka bank Ci porwozje pobiera to juz zalezy od banku.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lut 2007, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

Nie wiem czy wiecie ale Link sprzedał 20 chłodni Manów...Mój tata musiał zsiaść z Mana na drugiego Mana i tamtym lecieć na Moskwę...A to wszystko dlatego że Link nie dogadał się z firmą leasingową...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lut 2007, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

ogolnie to w Linku chyba nie najlepiej sie dzieje. Mozesz to potwierdzic, albo zaprzeczyc?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 19:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

Wiesz...Ogólnie nie było źle.Ostatnio dopiero sie wszystko pogmatwało i teraz jest jak jest...Ale na początku Maja Link znowu bierze nowe składy...

Dorzucam Foty mojego autorstwa z bazy Linka:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 6:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

XF105 SSC najprawdopodobniej na testach ;)

Obrazek

Oraz R420 Topline z tym że nie opisana, więc nie wiem czy aby napewno Linku w każdym bądź razie naczepę ich ciągnęła ;)

Obrazek

Autorem zdjęć jestem oczywiście Ja ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 8:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Wątpie aby ta eRka była z Linku ma stare tablice z polską flagą a nie nowe europejskie.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 9:28

Cytuj:
XF105 SSC najprawdopodobniej na testach ;)

Obrazek

Oraz R420 Topline z tym że nie opisana, więc nie wiem czy aby napewno Linku w każdym bądź razie naczepę ich ciągnęła ;)

Obrazek

Autorem zdjęć jestem oczywiście Ja ;)
105 ciągnie stara jakaś naczepe po Linku wiec może testy ale nei ta firma, bo Link nie ebdzie brał juz Dafów po ostatniej serii XF95, teraz w gre wchodza same TG-A i ACTROSY. Natomiast co do drugiej fotki to Link sprzedał prawie wszystkie chłodnie i pełno aut po nich jak i naczep smiga. Nie raz można spotkać całe zestawy po Linku, juz bez naklejek.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

a nie wiecie jak jest ze zjazdami do domu? Czy ktos z poza Wa-wy ma z tym problem? Jak czesto bywa sie w domu w ciagu miesiaca? Pozdro

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 21:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Cytuj:
Jak czesto bywa sie w domu w ciagu miesiaca?
To zalezy, jaka dostaniesz trase i jakiego masz dyspozytora.Kierowca z mojego miasta ,ktorego znam jest roznie, raz sie zdaza ze jest co tydzien ,a czasami raz na 3 tygodnie.Różnie to bywa

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 1:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2006, 14:21
Posty: 12
Lokalizacja: Garwolin

Obydwa trucki i Daf XF i Scania R to nie są samochody Linka...To tylko sprzedane stare naczepy pod prywatnymi samochodami...

_________________
''...Poznałem chleba różny smak,zjechałem kawał świata.Lecz czas o sobie daje znak,niemłode to juz lata...I nie zazdrość synu nigdy mi,nie zazdrość tego chleba.Nikt nie otworzy tobie drzwi,to nie są drzwi do nieba...''


Tytuł:
Post Wysłano: 25 mar 2007, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Przeglądając Allegro napotkałem na Volvo FH12 420 BDF.Może wie ktoś coś na ten temat.Oto ogłoszenie
http://moto.allegro.pl/item179337502_vo ... 2004r.html


Tytuł:
Post Wysłano: 25 mar 2007, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Czyżby Pan komornik położył na tym Volvie swą rączkę? :roll:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: