Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 21 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 119 20 21 22 2328 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2016, 11:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Chyba mają sporo wakatów sądząc po ogłoszeniu.
http://www.linktransport.eu/pl/praca,81 ... 20С+Е.html

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 19 sty 2016, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Chyba mają sporo wakatów sądząc po ogłoszeniu.
http://www.linktransport.eu/pl/praca,81 ... 20С+Е.html
Dzis widzialem jak z autohofu wyjezdzala jakas Grazynka za kierownica a obok siedzial naparnik. Ot czekac tylko na fanpejdza :D ps hitem dla mnie sa deski aluminiowe z wycietym logo LINK :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 20 sty 2016, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
Cytuj:
Chyba mają sporo wakatów sądząc po ogłoszeniu.
http://www.linktransport.eu/pl/praca,81 ... 20С+Е.html
Dzis widzialem jak z autohofu wyjezdzala jakas Grazynka za kierownica a obok siedzial naparnik. Ot czekac tylko na fanpejdza :D ps hitem dla mnie sa deski aluminiowe z wycietym logo LINK :D
Serio nie wiesz po co znakuje sie niektore elementy wyposazenia? Podpowiem ze niektorzy oznaczaja rowniez pasy czy tez opony... w celu utrudnienia obrotu rzeczami pochodzacymi niekoniecznie z uczciwego zrodla.


Post Wysłano: 20 sty 2016, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

co z tego,że są znakowane... wiesz ile kierowców tym handlowało? nawet sobie sprawy nie zdajesz... pasy, deski itp...


Post Wysłano: 20 sty 2016, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Cytuj:
co z tego,że są znakowane... wiesz ile kierowców tym handlowało? nawet sobie sprawy nie zdajesz... pasy, deski itp...
...przeżyłem upadek takich firm jak RICO czy tez Equus... i pamietam co sie po parkingach dzialo :D


Post Wysłano: 21 sty 2016, 12:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Cytuj:
Chyba mają sporo wakatów sądząc po ogłoszeniu.
http://www.linktransport.eu/pl/praca,81 ... 20С+Е.html
serio? niezrozumiała sytuacja dla mnie ,a dlaczego?...siedząc kiedyś na olszynie w barze nie dało się nie słyszeć rozmowy pewnego starszego drajwera , pouczał innego że kierowcy to się nie szanują itd. mówił że teraz tu uuj nie pieniądze się zarabia, on ma 8 tys miesięcznie "ale co to za pieniądzą" itp itd...strasznie byłem ciekaw co to za świetna firma.
nie minęło wiele czasu gdy znów na olszynie go zobaczyłem jak dumnie szedł do auta z firmy....LINK
także nic tylko poczekać jeszcze chwilkę aż na równy rachunek będą płacić 10 000zł i można uderzać


Post Wysłano: 22 sty 2016, 13:51

A może ktoś w końcu powie coś konkretnego odnośnie systemu pracy i zarobków?


Post Wysłano: 22 sty 2016, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
A może ktoś w końcu powie coś konkretnego odnośnie systemu pracy i zarobków?
Z tego co kojarzę to są różne systemy pracy. Najpopularniejszy to 2 tygodnie na weekend, po bodajże, 3 takich cyklach jest tydzień wolnego.
Na bazie Wrocław oprócz tego jest też, tzw. projekt, czyli podwójna obsada i kółka Wroclaw- Rotterdam z przepinkami. Pewnie są też inne możliwości, o których nie wiem.
Płacą podstawę uzależniona od stażu pracy, diety krajowe i zagraniczne oraz premie uzależniona od wyników spalania. Tyle kojarzę.
Jak ktoś lubi pracę w dużych firmach, gdzie jedynym zmartwieniem kierowcy jest to jak spiac ładunek pasami to będzie usatysfakcjonowany.


Post Wysłano: 17 lut 2016, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2016, 10:36
Posty: 9

A jak to jest z warunkami pracy tam tak w pigułce? Jakby ktoś mi podpowiedział więcej byłbym wdzięczny bo właśnie zastanawiam się czy iść do nich czy do Rabena. Akurat zmieniam robotę i wpadły mi ich ogłoszenia ale jak szukam po necie to wszędzie tylko wszyscy się awanturują krzyczą o przepałach i rozliczaniu się ze sprzętu ale to przecież normalne że firmy wolą się zabezpieczać na wypadek nieuczciwych ludzi. Ja chciałbym wiedzieć która z tych firm byłaby lepsza, jak jest z wypłacalnością pensji za co są dokładnie liczone wynagrodzenia czym się jeździ i w jakim to jest stanie, do gdzie dokładnie się jeździ itp?


Tytuł: Link, Wiązowna
Post Wysłano: 17 lut 2016, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Zamiast się pocić na forum, nie lepiej zadzwonić, lub udać się osobiście do danej firmy i na pewno udzielą takich informacji?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 17 lut 2016, 17:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

To kolejny spamer. Jakaś nowa taktyka. Pisał kilka postów dla nabicia, a później co? W sygnaturę link reklamowy?


Post Wysłano: 18 lut 2016, 12:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2016, 10:36
Posty: 9

Jakby podchodzić tak do wszystkiego jak ty kolego luka to najlepiej w ogóle nic nikomu nie odpowiadać póki nie naspamuje przynajmniej 1k postów. Wszedłem tutaj bo uznałem że może się tu znaleźć ktoś kto będzie miał sprawdzone informacje na ten temat. Próbowałem sie na etransporcie zakręcić i poczytać co piszą o tych firmach ale jest tam ciągły shitstorm i ludzie się prześcigają w wyzywaniu się wzajemnie właśnie od spamerów itp więc uznałem że to są mało wiarygodne informacje. Mnie interesują konkrety których tam znaleźć niestety się nie da bo tam można srać postami bez logowania się i tam sami spamerzy właśnie siedzą. Zanim pójdę na rozmowę chciałbym już coś wcześniej wiedzieć na temat tych firm czy to źle? Zastanawiam się dla kogo w rzeczywistości będę na przykład jeździł w tych firmach ile ewentualnie mogą chcieć mi proponować żeby móc jakoś sensownie się wypowiedzieć ile chcę bo wątpię żeby mi na wstępie powiedzieli ile dostanę prędzej prawdopodobnie zapytają ile ja chcę za to dostać itp. Zastanawiam się też nad kilkoma innymi aspektami pracy w tych firmach. Jeśli uważasz że jestem spamerem reklamowym to po prostu mi nie odpowiadaj. Znajdzie się (mam nadzieję) ktoś konkretny kto coś więcej wie w tym temacie i rozwieje moje wątpliwości. :)


Post Wysłano: 18 lut 2016, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Witamy na forum. Szczerze jestem zdziwiony, że się odezwałeś, tzn. że nie jesteś spamerem reklamowym, a jedynie nabijasz posty. Zapytać zawsze możesz, ale najpierw napisałeś w co drugim temacie jakiś post, z czego połowa wyleciała.


Post Wysłano: 19 lut 2016, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2016, 10:36
Posty: 9

Napisałem kilka postów w tematach które przeczytałem i uznałem za stosowne coś napisać. Jakbym był spamerem to już bym miał ze 100 postów wbite. Co ty myślisz że nie umiałby tego zrobić? W 2h bym ci nabił tyle żebyś się nie mógł ogarnąć gdzie jeszcze nie pisałem. Wszedłem tutaj i zadałem konkretne pytanie ale i tak chcę się udzielać też czasem w innych tematach. Na przyszłość postaram się uważać na to żeby nie pchać się tam gdzie nie powinienem w takim razie... :)

PS: jak zdążyłeś przeczytać tą wiadomość zanim ja zedytowałem to sorry bo się wkurzyłem i nie skumałem do końca że już się nie czepiasz tylko tłumaczysz :P I rzeczywiście tak sobie teraz przeglądam i mi wykasowali chyba parę postów które pisałem nawet w tym offtopie więc nie kumam o co chodzi czy to wina tego w jaki sposób i co napisałem czy co? Może mi wyjaśnisz delikatnie dla czego coś takiego może się dziać? Bo nie chciałbym żeby moje wypowiedzi tak wylatywały za nic (a przynajmniej za winę której ja nie widzę jakoś specjalnie) bez żadnego słowa wyjaśnienia :P


Post Wysłano: 20 lut 2016, 1:29
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jak płacą tak za jakie stawki jeżdżą to nie wróżę dużych pieniędzy :D

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 20 lut 2016, 1:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Pewnie są też inne możliwości, o których nie wiem.
Jest też na Wrocławiu parę MANów (bodajże trzy), które mają pojedynczą obsadę i robią te przepinki.
Kolega z mojej firmy poszedł właśnie do LINKa i robi na tych MANach. Z tego co opowiadał to jest ich czterech na trzy auta i się mieniają. Powiedział również, że jako tako systemu nie ma - chcesz zarabiać to będziesz siedzieć w budzie. Chcesz do domu? Ściągną, ale słabo zarobisz.

PS: Jak go spotkałem parę miesięcy temu pod Arnhem to dostałem garść talonow z autohofa A2/37 zjazd :D Ich stałe miejsce na popas...


Post Wysłano: 22 lut 2016, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2016, 10:36
Posty: 9

Hehehe nice :P. No na póki co i tak w kraju nie bardzo chcę siedzieć więc zarobki będą chyba nawet spoko... przynajmniej przez jakiś czas :P Słyszałem coś że mają tam jakiś system motywacyjny też dla kierowców ale nie bardzo wiem o co w tym biega... może wy coś więcej wiecie?


Post Wysłano: 24 lut 2016, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2015, 15:28
Posty: 8
Lokalizacja: Gliwice

Pracuję tam już od jakiegoś (póki co krótkiego czasu) ten system motywacyjny to poza podstawką i dietami możesz dostać premię za ekojazdę i punktualność i są różne konkursy dla kierowców organizowane. Na przykład jakiś czas temu było dla niespełnionych fotografów. Można było dostać niezłą komóreczkę za to że się cyknęło fotkę jakiegoś fajnego miejsca z trasy. :)


Post Wysłano: 26 lut 2016, 11:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2016, 10:36
Posty: 9

mlehehe śmieszna opcja z tymi konkursami XD


Post Wysłano: 26 lut 2016, 14:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 1:14
Posty: 85
Lokalizacja: Okolice Rybnika

A ja sądzę że wręcz bardzo pozytywna, poza tym widzę ze Linki często gęsto stają w Ellesmere Port na truckstopie wiec pewnie mają lepiej niż większość dziadów jeżdżących po wyspach i koczujacych po zatoczkach, ja ich ani nie wychwalam ani nie ganie bo z firmą nigdy nie miałem styczności ale z tego co zaobserwowałem chyba nie jest tam tak najgorzej

_________________
Lenistwo idzie tak wolno, że bieda je dogania…


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 21 z 28 [ Posty: 551 ] Przejdź na stronę Poprzednia 119 20 21 22 2328 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: