Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 24 cze 2007, 0:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

hahaha....dobre...jak się dostać do tej firmy?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Śmiechu warte....robią z luidzi robotów...komu sie tam podoba??wsiokom ze wsi i idiotom...bo kto pracuje tam i takie bzdury wygaduje jak team to musi być idiotą.....007...niech oni sie tam bawią dobrze,ciekawa jestm tylko ich zdania po kilku latach pracy tam....napewno już nie będzie tak cukierkowo w wypowiedziach.
a jeśli ktoś mowi,żed pracował w 3 firmach i tu ma rewelacyjne warunki...a w sumie kierowcą jest może 2 lata to jest z niego dupa nie kierowca...niech przepracuje w jednej firmie lat 10 ....wtedy ma prawo do wypowiadania się na jej temat ...anie gość jeździ w RT i pieprzy tu,że firma super,bo dzień dziecka i sylwestra wyprawia....Nie bądźmy śmieszni...LUDZIE!!gdzie wy macie oczy??

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

OoOoOoO! Ale ostro jedziecie panowie.A tu dzieci na tym forum bywają.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

hipokrytka nie obrażaj ludzi ze wsi dużo ludzi z wiosek jeździ w transporcie międzynarodowym i nie tylko :!: :!: :!: :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
...komu sie tam podoba??wsiokom ze wsi i idiotom
Ej gościu :!: Uważaj bo ja mieszkam na wsi i nie uważam że ludzie są tu idiotami ( no jest pare wyjątkow :U ) i wsiokami :!: :!: Wole mieszkać na wsi niż w śmierdzącym i obsranym przez psy mieście :evil: :evil: Więc uważaj co piszesz bo przez przypadek obrażasz innych ludzi :/

Pozdrawiam (i nie pisz więcej takich rzeczy) :> :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
...komu sie tam podoba??wsiokom ze wsi i idiotom
Ej gościu :!: Uważaj bo ja mieszkam na wsi i nie uważam że ludzie są tu idiotami ( no jest pare wyjątkow :U ) i wsiokami :!: :!: Wole mieszkać na wsi niż w śmierdzącym i obsranym przez psy mieście :evil: :evil: Więc uważaj co piszesz bo przez przypadek obrażasz innych ludzi :/

Pozdrawiam (i nie pisz więcej takich rzeczy) :> :mrgreen:
Sory jeśli uraziłam...piszę o niektórych ludziach pracujących w RT...poprzychodzili z wiosek,od pluga odciągnięci i cieszą się,że dostali dobry sprzęt i to im wystarcza...będą jeździć za kazdą kasę,za jałmużną a tym samym obniżają wyplaty innym kierowcom.i jeszcze wygadują bzdury,że tam mają tak dobrze!!To są bzdury!!i dlatego nazwałam ich idiotami....Bo jeśli ktoś mówi,że zarazbia tam krocie za minimum 300h w miesiącu to jest niestety idiotą.Rachuneczki wypisują Panowie na kwotę 4-max 5 tys...z tego placą 900zł ZUS,podatek,oplacaja telefony,elektryki,często jakiś przekaż na Pajacyka się trafi za jakieś błędy popelnione przy pracy....i co im zostaję na rączkę??2-2.5 tyś??to jest dużo??(pewnie są to te wyjątki o których piszesz).Dodam jeszcze,że nie wszyscy tam tacy są...co nie zmienia faktu,że warunki pracy tam są deliatnie mnówiąc do d.....

I niech każdy pracuje tam gdzie mu pasuje i za jakie pieniądze chce ale niech nie gada takich rzeczy!!o to się rozchodzi....bo robi tu firmie pozytywną opinie tylko w imię czego..skoro tak nie jest.Niech inni wiedzą,że nie jest tak różowo jak team opisuje.Tyle...

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 22:02
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
...komu sie tam podoba??wsiokom ze wsi i idiotom
Ej gościu :!: Uważaj bo ja mieszkam na wsi i nie uważam że ludzie są tu idiotami ( no jest pare wyjątkow :U ) i wsiokami :!: :!: Wole mieszkać na wsi niż w śmierdzącym i obsranym przez psy mieście :evil: :evil: Więc uważaj co piszesz bo przez przypadek obrażasz innych ludzi :/

Pozdrawiam (i nie pisz więcej takich rzeczy) :> :mrgreen:
Sory jeśli uraziłam...piszę o niektórych ludziach pracujących w RT...poprzychodzili z wiosek,od pluga odciągnięci i cieszą się,że dostali dobry sprzęt i to im wystarcza...będą jeździć za kazdą kasę,za jałmużną a tym samym obniżają wyplaty innym kierowcom.i jeszcze wygadują bzdury,że tam mają tak dobrze!!To są bzdury!!i dlatego nazwałam ich idiotami....Bo jeśli ktoś mówi,że zarazbia tam krocie za minimum 300h w miesiącu to jest niestety idiotą.Rachuneczki wypisują Panowie na kwotę 4-max 5 tys...z tego placą 900zł ZUS,podatek,oplacaja telefony,elektryki,często jakiś przekaż na Pajacyka się trafi za jakieś błędy popelnione przy pracy....i co im zostaję na rączkę??2-2.5 tyś??to jest dużo??(pewnie są to te wyjątki o których piszesz).Dodam jeszcze,że nie wszyscy tam tacy są...co nie zmienia faktu,że warunki pracy tam są deliatnie mnówiąc do d.....

I niech każdy pracuje tam gdzie mu pasuje i za jakie pieniądze chce ale niech nie gada takich rzeczy!!o to się rozchodzi....bo robi tu firmie pozytywną opinie tylko w imię czego..skoro tak nie jest.Niech inni wiedzą,że nie jest tak różowo jak team opisuje.Tyle...
witam cale towarzysto bioronce udzial tej jagrze interesujoncej pogawence droga hipokryto niekturzy koledzy majom prawo byc urarzeni bo na wioskach mieszkajom ruwniesz wporzontku chlopaki i tosom kierowcy kturzy jak wracajom do domu to majom czas i chenci zeby razem wyskoczyc do kina lup na plener :lol: anie jak tak zwani traktorzysci wpada dodomu aby podpisac liste przywitac sosiada i dac noge puki wlasny pies nie pogryzl :mrgreen: tobyblo tyle odemnie do ciebie :roll: atak wogule to mam szacuneczek dla tych kierowcuw co umiejom poiedziec pozytywy a ruwniesz negatywy ??? ale wtej firmie jest bardzo malo wrencz mikroskopijnie malo pozytywuw jedno znich jest to rze wlasne dzieci muiom ci wujku :idea: i to tyle panowie kierowcy .czekam na was na zlocie cierzaruwek wdesznie itam dopiero widac kto jest trakerem akto traktorem :!: :!: :!: rzycze tyle powrotuw co wyjazduw zimnych kapci i durzo kapsli :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Cytuj:
Sory jeśli uraziłam...piszę o niektórych ludziach pracujących w RT...poprzychodzili z wiosek,od pluga odciągnięci i cieszą się,że dostali dobry sprzęt i
Przeprosiny przyjęte :mrgreen: i powinienem napisać gościówo :> :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
Sory jeśli uraziłam...piszę o niektórych ludziach pracujących w RT...poprzychodzili z wiosek,od pluga odciągnięci i cieszą się,że dostali dobry sprzęt i
Przeprosiny przyjęte :mrgreen: i powinienem napisać gościówo :> :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: nie ma sprawy gościu :wink:

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 22:02
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
Gadałem z teamem na GG i dowiedziałem się że solówek są 4 i jest komplet. Naprzód spróbuj na castorame(do 3.5t). Gdy się zwolni miejsce to bedziesz na pierwszym miejscu kandydatem na solówke. W tedy będziesz kursować po województwie czyli, np. Wałcz :)
kandydatem odrazu zostaniesz bo potrzeba ciagle kierwców unas ciagle rotacja jest jeni przychdza i inni odchodza lipa i cieżka praca jest tu dwa kóla zrobisz jak sie dobrze sprwisz
a jak bedziesz tyrał supre to i 2i pół


Tytuł:
Post Wysłano: 16 wrz 2007, 0:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Dziś pożegnaliśmy jednago z byłych, zasłużonych pracowników Rt-Trans.Na pogrzeb szefostwo wysłało jedno zadrypane auto..gdzie stać ich było na wysłanie aut bardziej reprezyntacyjnych a nie samochód który miał padnięte akmulatory.... ale szczęście ,że mechanik owej firmy uczestniczył w uroczystości pożegnalnej i auto mogło dać Sebastianowi ostatni sygnał pożegnalny.Wstyd dla tej firmy!Panie Marcinie...jak Panu nie wstyd??Mało Sebstian zdrowia stracił u Was??Czy wam się wydaje, ze zapracował tylko na jeden nędzny wieniec??Troszkę więcej........
:( Wszyscy chodzimy pod jednym.......

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 16 wrz 2007, 9:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

może coś powiem mimo, że nie znam tej firmy.

jest jeszcze w Polsce wiele firm, które w sposób rażący wykorzystują ludzi, jednak przez brak kierowców mam nadzieję, że takie praktyki znikną.
natomiast jeżeli ktoś dał się wpuścić w takie maliny to smutne, ale jest dorosłym człowiekiem i to był jego wybór.

natomiast jest jeszcze inna sprawa. wszelkie zarzuty można formuować w zwięzły, treściwy i rzeczowy sposób.
żaden pracodawca nie powinien być szykanowany za to że zatrudnia ludzi z wiosek. a ludzie z wiosek nie powinni być szykanowani za to, że jeszcze nie dawno orali pługiem pole, bo to nie jest zajęcie jakiego należałoby się wstydzić.

w wielu postach na tym i innych forach o transporcie odzywają się głosy o poszanowaniu kierowców.
niestety nigdy tego nie doczekamy jeżeli między sobą nazywamy się idiotami.
nawet jeżeli gość przyszedł z wioski, to czy któryś z kierowców siadł z nim i powiedział mu na czym polega praca i ile może się domagać?
każdy patrzy na własny tyłek, ale jak jest źle to płacze nad swym losem i obwinia wszystkich dookoła, nawet kolegów - idiotów.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 18 wrz 2007, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Przez moje miasto taki Daf jechał 8)
Obrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 22 wrz 2007, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Obrazek

DAF XF95 trafiony w Gądkach k. Poznania (Raben)


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2007, 15:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Dawno mnie tu nie było bo żal było czytać jak człowiek który pracował niby 10 lat obrabia dupe firmie i nam kierowcom nazywając ich wieśniakami. Tak dla waszej info Duck zrobił świetne zdjęcie, to był własnie samochód nie jakiego Adama (hipokryty i jego konkubiny Hipokrytki). Za włażenie w d. i sprzedawanie bajek, szef mu takie auto wygospodarował. Rozstał sie z firmą kiedy robił lewe km samym koniem w Hiszpani jezdzac bez tarcz (aby wiecej z kilometrówki zarobić) i złapali go krokodyle. Firma zapłaciła 6000 Euro kary a hipokryta juz wiecej sie w fimie nie pokazał bo bał sie powiedziec prawde jak było w tej Hiszpani. Naszczeście sprawa szybko rozeszła sie po środowisku i wszyscy w okolicy wiedza czemu juz nie robice w rt. Naszczecie juz Was tu nie ma a następny własciel Asterixa przynajmniej jest czlowiekiem a nie s....... i nikt nam w zupe nie robi. Powodzenia W BFC pewnie długo tez tam nie porobisz bo złapią ciebie na jakim numerze


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2007, 16:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Ostatnio w Słupsku widziałem kobietę za sterami Dafa a za plecami chłodnia :!: :wink:

_________________
Trypek1990


Tytuł:
Post Wysłano: 11 paź 2007, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

A to ten oszołom .Szkoda ze szybciej niewiedzialem .

CZŁOWIEKU tyle osob sie na Ciebie czailo za to co powiedziales w rozmowach w toku drzyzdze ze az zal,tamci kierowcy co byli z Toba na sali sie rowniez z Ciebie smiali parodia .Dobrze ze jezdzi w BFC bo ja jezdze tez na kontenerach tyle ze na Hamburg .Przekret rowny odstawial.Duana go zlapala we Francji czy Pastuchy mu taka kare do***li ?

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 12 paź 2007, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2007, 22:43
Posty: 6

Pracowałem ponad dwa lata na stacji paliw Duo w Sz-n Płonia - tam panowie z RT-Trans tankowali bezgotówkowo swoje cacka. Sprawiali wrażenie zadowolonych z pracy i panujących tam warunków. Wcześniej porównywano RT-Trans z Lodimexem. Panowie z Lodimexu jeździli rozklekotanymi pojazdami i o naczelnictwie swojej firmy nigdy dobrego słowa nie powiedzieli. Niedobrze jest natomiast, że w netto należy samodzielnie przeprowadzić rozładunek. Widać, że oszczędza się na magazynierach kosztem zdrowia kierowców, którzy i tak narażeni są na schorzenia kręgosłupa.

Co do temperatury sporu. Forum to specyficzna przestrzeń, gdzie każdy może nawrzucać na pracodawcę do woli, no rulez panie i panowie. W Polsce z zasady szef to złodziej i k***a, nigdy nie ma racji. A szczególny cham to szef, który wymaga dobrej pracy. Warto więc z dużym dystansem czytać posty pełne pretensji i żalu. Nikt przecież nie przyzna się tutaj, że wyleciał z firmy za paliwo sprzedawane na boku czy lewe kursy.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 paź 2007, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2006, 23:05
Posty: 170
GG: 7828199
Lokalizacja: Szczecin

Slyszalem od wujka ze teraz to juz na magazynie sa i w kazdym netto elektryczne paleciaki, no i przynajmniej t sie zmienilo na lepsze :)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 paź 2007, 18:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 21:00
Posty: 27
Lokalizacja: SZCZECIN

Pare dni temu ukazało się ogłoszenie :
zatrudnią kierowców:
zarobki 3500 - 7000 PLN kat. C i E kraj i międzynarodóka.

Jak narazie to słyszałem sporo dobrych komentarzy o tej firmie.... fakt trzeba samemu podjąć ładunek z magazynu na naczepę i później z naczepy na rampę (na sklep już wciągają sobie sami), ale pozatym chłopaki dają radę i są zadowoleni.

Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 paź 2007, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Dawno mnie tu nie było bo żal było czytać jak człowiek który pracował niby 10 lat obrabia dupe firmie i nam kierowcom nazywając ich wieśniakami. Tak dla waszej info Duck zrobił świetne zdjęcie, to był własnie samochód nie jakiego Adama (hipokryty i jego konkubiny Hipokrytki). Za włażenie w d. i sprzedawanie bajek, szef mu takie auto wygospodarował. Rozstał sie z firmą kiedy robił lewe km samym koniem w Hiszpani jezdzac bez tarcz (aby wiecej z kilometrówki zarobić) i złapali go krokodyle. Firma zapłaciła 6000 Euro kary a hipokryta juz wiecej sie w fimie nie pokazał bo bał sie powiedziec prawde jak było w tej Hiszpani. Naszczeście sprawa szybko rozeszła sie po środowisku i wszyscy w okolicy wiedza czemu juz nie robice w rt. Naszczecie juz Was tu nie ma a następny własciel Asterixa przynajmniej jest czlowiekiem a nie s....... i nikt nam w zupe nie robi. Powodzenia W BFC pewnie długo tez tam nie porobisz bo złapią ciebie na jakim numerze
ohoho..pudło kolego.Ja nie Adam...niestety,ani też nie Natalia 8) .Piszę niestety,bo szkoda,że pewnie tu nie zagląda i nie wie co kolega o nim pisze.Ładnie to tak?Byłeś w tej Hiszpani z nim?widziałeś co się stało?To co gadają plociuchy w RT to często bzdury.Ja równierz mogę wskazać palcem,kto,kiedy i za co wyleciał z RT....tylko po co?Niech kolega się pochwali jak się kilometry kreciło...??Ilu ludzi za to wyleciało??Jak się imprezy robiło w scani i nią na balety na podwojnym gazie jechło....co się wówczas wydarzyło??Tacy właśnie kierowcy pracują w tej firmie a opowiadają jacy to oni są wspaniali....a kto grzecznie donosi??nie wie Pan,Panie team ?

_________________
hipokrytka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: