Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2007, 13:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Pazdz - Z tego co słyszałem (jedną widziałem) mają też 4 solówki do obsługi Castoramy. są to dafy LF. Niestety aby ci dokładnie odpowiedzieć musze popytać w poniedziałek w robocie.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 lut 2007, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ok. team byłbym wdzięczny. I jak możesz to dowiedz się, czy one jeżdżą gdzieś na miejscu, czy dalej. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2007, 15:28
Posty: 11
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
kolego Trzpilu ... pisałem że, informacje z PLOTEK są ... więc :) napisałeś cos więcej więc częśc plotek się wyjaśniła ... a co do RT-Transu ... teraz mają jakieś smieszne 3,5t z napisem RT-Trans i wożą CHYBA dla Castoramy ?? ktoś coś wie o tym ??
RT_trans pracuje w Szczecinie tylko i wylacznie dla Castoramy 3 czyli z ul. wiosennej. w pelni obsluguja ich zraowno w dostawach klientow ze Szczecina i okolic a takze z zagranicy.

_________________
You are young and life is long and there is time to kill today...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Pazdz zgodnie z nasza umowa. RT ma do użytku 2 samochody z hds-em używane w Castoramach. Oprócz tego 3 male lf uzywane na rynku zachodniopomorskim. 1 lf i 1 cf ganiaja na rynek zachodni łącznie więc firma 7 pojazdów nie obsługujacych NETTo do 12 t. z czego lf są do 7,5 t.

Natomiast Melonik jest w błędzie. Bo rt obsługuje juz dwie Castoramy w Szczecinie i w Gorzowie. Z tego co w firmie chodzą słuchy to w Szczecinie mają podbić kolejną lub kolejne. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 14:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Z jakiej ul. RT obłsuguje Castorame? Z Ku Słońcu?


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Wiosenna,- Słoneczne

[ Dodano: Sob, 24.02.2007, 13:54 ]
Wiosenna na słonecznym


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 13:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2007, 13:25
Posty: 1

Mają też 2 iveca w castoramie w Gorzowie.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Corsa mają 4 Iveca w Gorzowie i jednego DAFA


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

A jak wygląda praca na 7,5 tonówkach??? Codziennie jest się w domu, czy są kurniki i rzadziej???


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 10:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

Kolego samochody obsługujące Castoramy kiwaja sie do okola komina. A wiec codziennie wracamy do domu. Raz na miesiac moze dwa trawi sie gdzies kurs za miedze np do Dani to jedna noc w aucie nikogo nie zbawila. a wiec jest ok


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2007, 15:28
Posty: 11
Lokalizacja: szczecin

Kolego Team wybacz ale w mojej wypowiedzi mialem na mysli tylko Castorame na Wiosennej choc kiedys obilo mi sie o uszy ze w Gorzowie tez jezdzicie :D

_________________
You are young and life is long and there is time to kill today...


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 22:02
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
nie mam zamiaru nikogo krytykować ... najwięcej mają DAFów XFów w tandemie z malowaniem NETTO - przyczepy robione na zamówienie ... o samej firmie nic dobrego nie słyszałem - ale to informacje "z plotek" a nie z autopsji ... zapomnisz faktury za towar - coś tam jest za to ... sam się ładujesz, sam rozładowujesz ... kilka sklepów dziennie, nie to że cały pojazd do jednego ... cała masa młodych jeździ ... podobno "tarczki za okno lecą" ... chłopaki żeby wyrabiać, mają "patent z kawą i Colą" ...

może ktoś potwierdzi moje słowa, a może im zaprzeczy - coś takiego po prostu w rejonie słychac ...

a ten DAFik w malowaniu "Asterixa" bardzo fajnie wygląda ... na ich stronie jest więcej jego zdjęć ...
To nie plotki tylko prawda zapierdzielasz jak osioł ładujesz sam samochód a tarczki w tym czasie nie masz prawa miec w samochodzie. Zaczynasz skoro świt ładujesz lecisz na sklep rozładowujesz i spowrotem na magazyn .Po minionym czasie pracy kierowcy znowu sie ładujesz jak walisz wazeline to masz dwa lub 3y sklepy na samochodzie i dalej w trase nastepne 8H. i kąbinuj jak tarczke rozpisac,jedno wielki wykozystywanie dlatego więkrzosć młodych kierowców tam na działalności są . z pozdrowieniami dla tej firmy .

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:36 ]
Cytuj:
Czesc prawda Thomsen,a czesc to rzeczy wyssane z palca :) Moj wujek jezdzil jakis rok temu w RT Trans, no i ma to sie tak ze kierowca ma zaladowany tandem z 10 tonami zywnosci i musisz to rozladowac sam tz. paleciakiem. Tylko ne ktorzy dostawali elektryczne. No i tak to sie ma... czasami kierowcy nie wracaja do domu bo po prostu nie moga bo sa wyslani gdzies w Polske. Tyle :)
Sory ale prawda jest taka ze każdy sam ładuje samochód i masz załadowac wszystko co tobie każa ma sie zmieścic nawet do tego stopnia ze rozbieraz artykuły spozywcze i je ładujesz luzem. Paleciak elektryczny mozesz miec ale musisz za niego zapłacic characz miesięczny hihihih.

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:43 ]
Cytuj:
Witam, Ciekawe info mozna poczytac na tym formu. Mam okazje pracowac w tej firmie. I sposoby na kawe i cole sa mi obce. Jesli uwazasz Thomsen iż ludzie majacy po 35 - 40 lat (rekordzisci nawet po 50lat) sa to młodzi ludzie to chyba ty musisz być na emeryturze. Za faktury (inaczej zwane frachty nikt niekaze nikomu płacic), chyba ze ktoś zapomni towaru - ale to chyba normalne ??? Załadunkiem i rozładunkiem to prawda, ale za to dostajemy tyle co na miedzynarodowce. Tylko ze noclegi w domu (chyba ze trafisz gdzies do wroclawia to przymusowy postuj, albo uderzysz na zachod to przykro ale nie wrocisz. A z tarczkami to jak takie wałki by robili w innych firmach to krokodyle nie mileiby co robic. Firma zatrudnia goscia ktory w swoich obowiazkach ma tylko i wyłacznie pilnowanie wykresowek, pauz i itp itd. Wiec troche wasze plotki sie nie zgadzaja. A Thomsen jeśli uważasz ze auta dostawcze do 3,5 t dokłądnie Iveco Dailly prosto z fabryki są śmieszne to wybacz. Znajac życie trafisz na jakiegos robura lub jelonka i wtedy poznasz słowo śmieszny. Pozdrawiam
HIHIHIHIHIHIH jest tam paru starszych kierowców fakt co kregosłupy im siadają .Zapomnij palety zabrac to masz cały fracht w plecy śmieszne to jest .Noclegi w domu masz jak wrucisz z wrocławia a podrodze jeszcze dwa lub 3-y sklepy to z pewnoscia sie zmieścisz w czasie hihihihih załosne to jest bo tarczki pisane sa na innych a niech zatrzyma inspekcja to nikt nic niewie i wina kierowcy jest .A ten gość od wykresówek to sztuka.Kierowca musi wrucic na wczesny ranek po 18 godz pracy i dalej do załądunku. żeby jeszcze kasa z tego była dobra jak kiedys.

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:45 ]
Cytuj:
Ok dzięki za szybką odpowiedź. Sam jestem ze Szczecina, i temat firmy bardzo mnie interesuję, a co za tym idzie chciałbym jak najwięcej o niej wiedzieć. Pozdrawiam

PS>firma na swojej stronie dała ogłoszenie że potrzebuje kierowców.
kolego najlepiej załuz działalnośc i załap sie do firmy a sie przekonasz jak napoczątku złote góry a potem sam bedziesz chciała odejść hihih.

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:46 ]
Cytuj:
kolego team napisałem tylko plotki na temat Twojej firmy. I nie miałem zamiaru ośmieszać Twojej firmy ... sam w niej nie jeżdżę - więc napisałem to co słyszałem ... a że rozwiałeś wszystkie wątpliwości - to OK :D przynajmniej wiadomo że, jest to jedna z uczciwszych firm w regionie :)

a co do "śmiesznych" 3,5t to RT-Trans kojarzył mi się zawsze z DAFami pod tandema, więc jak zauważyłem Iveco, to się uśmichnąłem po prostu ... sam niedawno jeździłem MB Sprinterkiem i było OK :)

jeśli w jakiś sposób poczułeś się urażony, no to sorry !! 8)
plotkihihihih prawde kotos opisał

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:51 ]
Cytuj:
Thomsen - nie poczułem się urażony bo to nie moja firma, ja w niej tylko albo aż :) pracuje. Odpowiedziałem ci tylko tak bo wszyscy gadają bzdury i wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Prawda jest jedna że pracowałem już w 3 firmach i nie złauje zmiany. Wiele osób odeszło z firmy z myślą o cysternach, zachodzie itp itd. Mieli mieć złote góry a dochodzi do tego że wracają z podkulonym ogonem. Najlepiej zanim przekaże się plotki dalej samemu sprawdzić. Więc jak masz ochote zapraszam Ciebie na mój pokład przejedzież się raz i sam ocenisz tą firmę :) pozdrawiam
Wszędzie dobrze gdzie nas niema hihihih kolego jeżdząć na cysternach mam więcej jak w rt. Jestem zatrudniony na umowe o prace przysługuje mi rulop zwolnienei lekarskie i reszte świadczeń które należa się pracownikowi ubrali mnie w odzież ochronną. więc nie mó ze wracają chyba ze sobie nie daja rade .

[ Dodano: Sro, 20.06.2007, 0:55 ]
Cytuj:
Cytuj:
dzisiaj ide do szkoły patrze a tu na rondo wlatuje ładny zestawik :) :arrow: no to za kome i jest fotka :wink: nie wiem czy to jest fotka auta z RT-Trans ale naczepa taka samiutka :wink: oto fotka FH-acza :)
Obrazek
nawet udała mi sie ta fotka tak robiona na szybkiego :wink:
To Autko kolego akurat jest Firmy Lodimex ktora tez jezdzi dla Netto mają mniej aut niz RT TRANS ale chlopaki jezdza non stop a to Volvo zostalo zdrowo skasowane w Poznaniu kierowca ktory go prowadzil przylozyl przodem w tyl innej ciezarowki no i po Volviaczu;)
pzdr
Auto jak auto w Lodimex jest leprze zgranie tez zapierdziel jest unich ale mniej pracują. A co do skasowania auta to i w RT zdażylo sie skasowac i to w tył swojej firmy rt.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 11:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

007 jestes jakims żałosnym baranem. Chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie ze takie pierdoły piszesz. Tarczki może wyrzucałeś za okno jak je [wycenzurowano].... ale pozniej czekało na ciebie pisemko do podpisania u Jacka. po trasie jasne że się ładujesz bo za to kase dostajesz. Tylko mi nie pisz ze odrazu. Masz nocleg w domu a po 9 h stawiasz sie do pracy. to chyba normalne podejscie chyba ze tak jak jestes za miejscowy to czasami spie w aucie bo nie chce mi sie wracac. Wiesz co jak masz wazeline to łądujesz 1 do 2 sklepów. Bo 3 to standart. Na działalności owszem jesteśmy i nie widze niczego złego w tym. tylko tyle ze nie mam urlopu płatnego. Ale przez cały rok zarobie tyle ze na urlop mi styknie. Biedakiem jak ty raczej nie jestem i paliwa kraśc też nie muszę jak ty. Co do ładowania zapomniałeś napisać albo nie wiesz tego że ładujemy się elektrykami wiec to aż takie męczące nie jest. Palety pietrujemy dlatego ze mamy placone od palety. Jak sie nie zabierasz zawsze jedzie drugie auto ktore ci pomoze. Na sklepach tez maja elektryki wiec wnioskuje ze w tej firmie nigdy nie byles tylko gdzies cos tam slyszales. Starszych kierowcow prosze CIĘ nie pierd glupot. Jesli policzysz dobrze 50 proc firmy stanowia ludzie po 40. Kogo nazywasz starcem moze takich po 60 - to faktycznie nie znam tu nikogo takiego. co do frachtów to owszem to jest prawda. Ale jak jestes [wycenzurowano] to musisz za tą bęknąć. I nie cały fracht tylko za 4 moze 5 palet. Z wrocławia się nie wraca. Chyba że u was na cysternach. A ten gość od tarczek pewnie ciebie [wycenzurowano] dlatego taki cięty jesteś :))) Jak ja sie zatrudnialem to na szkoleniu specjalnie dali mi w kosc abym poznal robote a bylo to rok temu. Wiec raczej gór mi nie obiecywali. I widzę że masz radochę z tego że nasi koledzy mieli wypadek. Za to nie mam do ciebie szacunku. Jestes kompletnym idiotą bo jesli firma ciebie wywaliła, to pisz co chcesz na ich temat (prawde i te pierdoły które piszesz), ale jak smiejesz sie juz z nas z kierowcow - niby jeszcze nie dawno twojich kolesi to jestes smierdzacym gownem i zalosnym debilem. Mam nadzieje ze na cycternach wam sie utnie i przestaniecie krasc paliwo z rur. a ty wyjebiesz sie na plecy i bedziemy wtedy po tobie jezdzic buraku. odeziwj sie kiedys na radiu to ci jeszcze bardziej nawrzucam.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:11
Posty: 48

007, mam pytanie....jakimi bekami śmigasz (tłum.cysternami jezdzisz), jakim siodłem (tłum. autem), i co pchasz (tłum. czyli wlewasz lub wsypujesz w otwory beki). Przepraszam Cię kolego za tłumaczenia w nawiasach, ale sądzę, że bardzo Ci sie przydadzą :/ z tego względu, z jakiego każdy chciałby wiedzieć ILE TY KOLEŚ masz latek??? Czy wiesz jak wygląda kwit (tłum.prawo jazdy) dla kierowcy zestawu (tłum. tak zwanego TIR-a)?
Bardzo rozwlekłe i dość szczegółowo opisane są Twoje spostrzeżenia odnośnie tej firmy...
W sumie skoro kierowca już na samym początku wybiera zawód kierowcy (tłum.kierowca zestawu drogowego to kierowca zawodowy) to powinien być przeświadczony o niedogodności spowodowanej tym właśnie zawodem.

Tobie przede wszystkim Kolego brak wyobrazni, tak więc proszę w imieniu chyba NORMALNYCH TRUCKERÓW nie wypisuj już takich szmir!!!

Pozdrawiam, Tomik :>

_________________
Zawsze i wszędzie Scania królową będzie...SZEROKOŚCI


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:11
Posty: 21
Lokalizacja: Szczecin

tomik konkretnie to napisałeś a ja tu sie napinam. Młody to on nie jest ale głupi tak. tak się zachowuje kierowca którego z firmy wylali, to robi teraz koło gniazda. Szkoda ze przez to rusza swoich jeszcze niedawno kolegów - kierowców


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:11
Posty: 48

tylko spokój może Nas uratować, pamiętam jak dziś kiedy śmigałem sobie a tu widzę jak WIELKI TRUCKER po sygnałach i zaczyna mnie wyprzedzać, oczywiście nie wyciszałem radia, nasłuchałem się,że ze mnie to taki i owaki. Śmigam dalej a Kolega siedzi już za marginesem i bokiem orze rolnikowi pole, nie wiele myśląc pomogłem TIRMANOWI wyjść z kabinki, i wyobrazcie sobie nawet PRZEPROSIŁ... tak więc nie ma co sie złościć, chce niech leci skoro jest "bardziej doświadczony", tylko Panie (bo są takowe) i Panowie pamiętajcie w tym fachu RUTYNA może być zawodna...ja osobiście boje (!!!!) się o życie każdego z Nas na drodze a najbardziej... czołówki z którymś z Nas, bo jak można powiedzieć wszystko inne idzie dołem....

A tak wogóle opisując firmę, podoba mi się inwencja samych pracodawców, że choć dają Nam Truckerom zajęcie. A resztę to już jak napisałem wcześniej sami decydujemy sie na takie a nie inne warunki pracy, a jak jest żle to człowiek zawsze może sobie zmienić, trzeba się rozwijać a nie uwsteczniać! Mam nadzieję, że kolego 007 to przemyślisz, a tak swoją drogą na trasce to lepiej nie przyznawaj się kto Ty jesteś (to do 007)na forum, bo ode mnie łych w kask (obyś go miał), ale mimo wszystko pozdrawiam i życzę Ci SZEROKOŚCI
Pozdrawiam... :P

_________________
Zawsze i wszędzie Scania królową będzie...SZEROKOŚCI


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

Witam serdecznie wszytkich zwolennikow firmy RT TRANS :D
Panie team.....nieźle Pan dziobiesz w tej firmie lub jesteś członkiem rodziny bądz też może jednym z tych co reprezentują firmę :wink:
Jestem osobą która doskonale zna zagrywki RT.Jakieś 10 lat miałam styczność z ową firmą.Całkowicie się zgadzam z 007.Zapierdzielasz jak osioł,szefostwo firmy ma Cię za białego murzyna ,który nie może nic się odezwać.Skubią kierowców z każdej strony,nie płacą za frachty jeśli zapomnisz palety.....a zapominasz bo jesteś zmęczony i padasz na pysk!!Co do tarczek....zapytaj *Pani Ani *i ile ma do wypełnienia pustych tarczek oddanych przez Was,ile jest tarczek wypisanych na kierowców,którzy już nie pracują!!Sprawdz też jak tarczki sa wypisywane na kierowców,ktorzy przebywają na urlopach(BEZPLATNYCH)...nie gadaj mi tu bzdur ,że wszytko w firmie odbywa sie legalnie!!BO sam dobrze wiesz,ze tak nie jest....sam przeginasz!
Co do ładowania....ładujesz jak wół,ciągasz te palety....jak masz elektryka to nie daje Ci firma tylko Ty spłacasz leasing za tego paleciaka..Ty płacisz a szef jest właścicileem...niezły układ....a jak dawno macie te paleciaki pod zaladunkiem??miesiąc??bo netto wymusiło na RT??a na sklepie??...tyrasz gumowcem...kregosłupik Ci nie boli?Jeden już padł...pokroili chłopaka..ale spieprzyl ze szpitala co by mu 105 nie uciekła :lol: :lol: :lol: Tak,Tak Panie majonez!!Nie jest tak??
A co do piętrowanie palet...tylko skladasz cukier na cukier?do kabinki nie zabierasz nic??och i ach...tralalala srutututu :D

W tej firmie nie jest tak słodko jak kolega team opisuje.Jest to jeden z tych TYROWCÓW co psują prace kierowców bo zapierdzielają i szefon lakierki pucują....

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 22:02
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
Witam serdecznie wszytkich zwolennikow firmy RT TRANS :D
Panie team.....nieźle Pan dziobiesz w tej firmie lub jesteś członkiem rodziny bądz też może jednym z tych co reprezentują firmę :wink:
Jestem osobą która doskonale zna zagrywki RT.Jakieś 10 lat miałam styczność z ową firmą.Całkowicie się zgadzam z 007.Zapierdzielasz jak osioł,szefostwo firmy ma Cię za białego murzyna ,który nie może nic się odezwać.Skubią kierowców z każdej strony,nie płacą za frachty jeśli zapomnisz palety.....a zapominasz bo jesteś zmęczony i padasz na pysk!!Co do tarczek....zapytaj *Pani Ani *i ile ma do wypełnienia pustych tarczek oddanych przez Was,ile jest tarczek wypisanych na kierowców,którzy już nie pracują!!Sprawdz też jak tarczki sa wypisywane na kierowców,ktorzy przebywają na urlopach(BEZPLATNYCH)...nie gadaj mi tu bzdur ,że wszytko w firmie odbywa sie legalnie!!BO sam dobrze wiesz,ze tak nie jest....sam przeginasz!
Co do ładowania....ładujesz jak wół,ciągasz te palety....jak masz elektryka to nie daje Ci firma tylko Ty spłacasz leasing za tego paleciaka..Ty płacisz a szef jest właścicileem...niezły układ....a jak dawno macie te paleciaki pod zaladunkiem??miesiąc??bo netto wymusiło na RT??a na sklepie??...tyrasz gumowcem...kregosłupik Ci nie boli?Jeden już padł...pokroili chłopaka..ale spieprzyl ze szpitala co by mu 105 nie uciekła :lol: :lol: :lol: Tak,Tak Panie majonez!!Nie jest tak??
A co do piętrowanie palet...tylko skladasz cukier na cukier?do kabinki nie zabierasz nic??och i ach...tralalala srutututu :D

W tej firmie nie jest tak słodko jak kolega team opisuje.Jest to jeden z tych TYROWCÓW co psują prace kierowców bo zapierdzielają i szefon lakierki pucują....
Otóż to...kolego team...pucujesz lakiereczki??pewnie tak...skoro tak piszesz....jesteś dupa nie kierowca...Tracker to kierowca który patrzy prosto w oczy i mówi jak jest a nie ściemnia jak Ty.Plujesz i mówisz,że deszcz pada!!
A co do biedaka...nie jesteś nim bo z beczek z odpadami ktore przywozisz ze slepu na magazyn wybierasz smierdzace kurczaki i mówisz,że jesteś bogacz....hahahahahahahahaha.

Hipokrytko....nie wiem skąd masz te informacje ale widzę ,że jesteś w temacie...jeszcze zapytalaś teama jak on to robi,że jedzie na Wrocław,przy okazji zwala 4-5 sklepów,na powrocie zabiera towar na magazyn,o 7 rano nastenego dnia jest na magazynie,zwala się....team....powiedz mi,jak to robisz w 9 h??tarczka Ci się nie pali??hahahahahahahahahahahaha.Ja jadać beczką na Wrocław,mam jeden rozladunek i wracam na drugi dzień wieczorem....jak to jest??czy ja źle liczę??zaznaczę,że nie jadę 50km/h. :roll: :roll:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2007, 19:06
Posty: 16
Lokalizacja: Szczecin

hahahaha...jak trzeba to i do Rzymu się jedzie za jednym zamachem...ale za pieniądze a nie za jałmużną ...to co Ty tutaj team zarazbiasz za pracę jaką wykonujesz to jest 1/40 tego co powinieneś...za kilka lat wspomnisz moje słowa.Lat 8 temu zarabiało się w tej firmie więcej niż w tej chwili...znam doskonale e relacje więc wiem.i nie gadaj mi tu ,że jesteś bogaczem,bo do tego stadium daleka droga....no..chyba,że poza kurczakami z beczek ściągasz cukier z palet :roll:

_________________
hipokrytka


Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 22:02
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin

Cytuj:
007 jestes jakims żałosnym baranem. Chyba nigdy nie pracowałeś w tej firmie ze takie pierdoły piszesz. Tarczki może wyrzucałeś za okno jak je [wycenzurowano].... ale pozniej czekało na ciebie pisemko do podpisania u Jacka. po trasie jasne że się ładujesz bo za to kase dostajesz. Tylko mi nie pisz ze odrazu. Masz nocleg w domu a po 9 h stawiasz sie do pracy. to chyba normalne podejscie chyba ze tak jak jestes za miejscowy to czasami spie w aucie bo nie chce mi sie wracac. Wiesz co jak masz wazeline to łądujesz 1 do 2 sklepów. Bo 3 to standart. Na działalności owszem jesteśmy i nie widze niczego złego w tym. tylko tyle ze nie mam urlopu płatnego. Ale przez cały rok zarobie tyle ze na urlop mi styknie. Biedakiem jak ty raczej nie jestem i paliwa kraśc też nie muszę jak ty. Co do ładowania zapomniałeś napisać albo nie wiesz tego że ładujemy się elektrykami wiec to aż takie męczące nie jest. Palety pietrujemy dlatego ze mamy placone od palety. Jak sie nie zabierasz zawsze jedzie drugie auto ktore ci pomoze. Na sklepach tez maja elektryki wiec wnioskuje ze w tej firmie nigdy nie byles tylko gdzies cos tam slyszales. Starszych kierowcow prosze CIĘ nie pierd glupot. Jesli policzysz dobrze 50 proc firmy stanowia ludzie po 40. Kogo nazywasz starcem moze takich po 60 - to faktycznie nie znam tu nikogo takiego. co do frachtów to owszem to jest prawda. Ale jak jestes [wycenzurowano] to musisz za tą bęknąć. I nie cały fracht tylko za 4 moze 5 palet. Z wrocławia się nie wraca. Chyba że u was na cysternach. A ten gość od tarczek pewnie ciebie [wycenzurowano] dlatego taki cięty jesteś :))) Jak ja sie zatrudnialem to na szkoleniu specjalnie dali mi w kosc abym poznal robote a bylo to rok temu. Wiec raczej gór mi nie obiecywali. I widzę że masz radochę z tego że nasi koledzy mieli wypadek. Za to nie mam do ciebie szacunku. Jestes kompletnym idiotą bo jesli firma ciebie wywaliła, to pisz co chcesz na ich temat (prawde i te pierdoły które piszesz), ale jak smiejesz sie juz z nas z kierowcow - niby jeszcze nie dawno twojich kolesi to jestes smierdzacym gownem i zalosnym debilem. Mam nadzieje ze na cycternach wam sie utnie i przestaniecie krasc paliwo z rur. a ty wyjebiesz sie na plecy i bedziemy wtedy po tobie jezdzic buraku. odeziwj sie kiedys na radiu to ci jeszcze bardziej nawrzucam.
Z twojej wypowiedzi wiedzę ze jestes prostym kierowca bez szkoły i wykrztałcenia bo zucasz miesem choc nawet nie wiesz otym ze na radiu sie takich zeczy nie mówi.A pisałem to co przeprocowałem w RT. kolego co do zarobków to jestes w błedzie bo mam tyle co ty tylko ze ja pracuje 8h i nie kąbinuje z tarczkami by sie zmieścic w czasie . A co do paliwa to kolego sie nie kradnie GPS włancza i wylancza zawory. jeżdzisz w te firmie bo jestes młody nie wiesz co to poszanowanie i spokojna praca a nie od rana łamanie kregosłupa dobrze ze na sklepach pomagają bo to sa jeszcze normalni ludzie. Co do Pani Ani Jak go tam zwą Jacek czy jakos tam to nic on tam nie znaczy żądzi ktos inny nie on. Jedyna dobra strona RT-to auta nowe choc teraz to coraz mniejsze te budy. Jesli robisz 114+cos tam jeszcze po drodze i wraca to dalej gnasz w PL i co wyrobisz sie w trasie śmieszny jestes nie pozwola tobie byś spał w polowie z towarem bo masz go dowieść i wrucic by samochód na rano był załadowany,a tak na koniec to nie masz zadnych paraw tam masz tak robic jak oni tobie kazą. a i na koniec ja o 14 miałem fajrant mam 24g. przrwy i na piwko a ty pewnie wracasz o tej godz. lub śpisz szybko hihihihi by na rano szybko zdać zwroty czekająć w kolejce i szybko sie ładować bo na rano na sklep musisz dowieść towar jesteś jak taraktor moze i koń Pozdrawiam pracuj dalej moze bedziesz mial wolna niedziele .

[ Dodano: Nie, 24.06.2007, 0:01 ]
Cytuj:
tylko spokój może Nas uratować, pamiętam jak dziś kiedy śmigałem sobie a tu widzę jak WIELKI TRUCKER po sygnałach i zaczyna mnie wyprzedzać, oczywiście nie wyciszałem radia, nasłuchałem się,że ze mnie to taki i owaki. Śmigam dalej a Kolega siedzi już za marginesem i bokiem orze rolnikowi pole, nie wiele myśląc pomogłem TIRMANOWI wyjść z kabinki, i wyobrazcie sobie nawet PRZEPROSIŁ... tak więc nie ma co sie złościć, chce niech leci skoro jest "bardziej doświadczony", tylko Panie (bo są takowe) i Panowie pamiętajcie w tym fachu RUTYNA może być zawodna...ja osobiście boje (!!!!) się o życie każdego z Nas na drodze a najbardziej... czołówki z którymś z Nas, bo jak można powiedzieć wszystko inne idzie dołem....

A tak wogóle opisując firmę, podoba mi się inwencja samych pracodawców, że choć dają Nam Truckerom zajęcie. A resztę to już jak napisałem wcześniej sami decydujemy sie na takie a nie inne warunki pracy, a jak jest żle to człowiek zawsze może sobie zmienić, trzeba się rozwijać a nie uwsteczniać! Mam nadzieję, że kolego 007 to przemyślisz, a tak swoją drogą na trasce to lepiej nie przyznawaj się kto Ty jesteś (to do 007)na forum, bo ode mnie łych w kask (obyś go miał), ale mimo wszystko pozdrawiam i życzę Ci SZEROKOŚCI
Pozdrawiam... :P[/quote
30 mi. zwalasz zwroty czkajac w kolejce 30mi. czekasz na swoje podejscie do rampty od 1godz do ......... niewiadomo wkacu podjedziesz ładujesz na wariata a nie zpientruj palety to już masz urlop. hihihih bezplatnyhihihih.I po 2-ch godz. załadunku jak dostaniesz faracht szybciutko hihih walisz na sklepy bo masz ich troszke na sobie. i to jest nstepne 3gdzw porywach do 4ch, co sklep to godzina w plecy jest ich no powiedzmy 3y.(to sukces) i 3y godz w plecy a gdzie do szczecina jeszcze bo przeciez na powrocie trzeba cos zabrac hihi to fak super praca za sper pieniądze .zostanie tobie 2500zł hihihih a w miesiacu 300godz pracy hihihih dobre.błagam jak sie dostac do tej firmy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: