Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

No to moj tata wrocil z kolejnej 2 miesiecznej traski , gdzie tydzien temu byl w dalekiej Norwegii , tam gdzie sie swiat konczy , oto foty , zamieszcze okolo 200 innych polaczonych w filmik :)
Ostatnia trasa przedswiateczna kosztowala tate sporo sil , 400km na lancuchach , 2 krotne wyciaganie , 3 zerwane lancuchy , musial kupic drugie od norwegow i takie tam ** , opony z tylu na blizniakach nadaja sie tylko do wymiany ( w kwietniu zakladane nowki )
No i oczywiscie pierwsze auto jak zaczyna sie filmik jest mojego taty :mrgreen:
Zdjecia sa z takich krajów jak: Norwegia , Szwecja , Belgia , Niemcy , Francja , Hiszpania , Grecja , Włochy 8)
DOWNLOAD FILMU
ObrazekObrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2006, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Elo, jak możesz wrzucić filmik na jakiś inny serwer to byłbym wdzięczny bo tutaj już mam pokończone limity ściągania a chce zobaczyć ten filmik bo zapowiada się naprawdę ciekawie i czekam na fotki. Pzdr

Witam na forum ;)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2006, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Filmik super.Te zdjęcia. Tylko ta muza, ale każdy lubi co innego ;) Konrad-18- Możesz przbyliżyc firme w ktorej jeździ twój Tata.Widziałem juz kiedy ich naczepy, ale nic nie wiem bliżej o tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

W tej kolekcii fotek bardzo duza ilość widoczków z ładnych stron tego świata.Z tego co widze to DAFik ma olsztyńskie tablice!

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Stjärnstöms Int AB, Sweden - mają okolo 100 naczep w tym tylko 10 wlasnych aut ( ale za to niebyle jakich ), jezdzi u nich okolo 70 Estońców i reszta to polacy , słoweńcy i jeszcze inni. Posiadaj naczepy mega , zwykle firanki , chlodnie cale strony otwierane , zwykle burtowe oraz Jumbo takich firm jak Krone i Schmitz . Głownie jezdza po Szwecjii i Norwegii oraz Hiszpania , Francja , Holandia , Belgia , Włochy , Jugosławia , Grecja oraz Polska. Maja podpisany kontrakt ze Scania na wozenie podwozi samojezdnych od autobusów. Głowna siedziba jest w Szwecjii:

Sundsviks Tegelbruk
155 91 Nykvarn
Sweden
Oraz w Estonii :
Star Trans OÜ
Künnapuu 33
120 11 Tallinn
Estonia
Oddzialy sa w Grecjii , Polsce ( posiadaja polskiego spedytora ) oraz chyba jeszcze gdzies indziej.

http://www.speedyshare.com/405153643.html - MIRROR 2

Daf jest na olsztynskich tablicach bo sa Leasingowe.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 0:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Ciekawie się zapowiada, jak można zapytać o płace to "polskie" czy zachodnie nie musisz podawać w konkretnych cenach ale przybliżyć zawsze można czy dobrze czy średnio ;)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 0:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

place ani nie polskie ani nie zachodnie takie przejsciowki :shock:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

super sprzętem pomyka twój tato :) ale na takie trasy to i musi być dobry :wink: szkoda że jest tak mało zdjęć z zaśnieżonej Norwegii :? ale ogólnie trasa naprawde suuuper :!: pozdrawiam 8)

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 13:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Podziwiam Twojego ojca,dla mnie tygodniowa trasa to juz sporo poza domem.Dosyć się nasiedziałem gdzieś tam w świecie,dlatego teraz tak uwielbiam cotygoniowe zjazdy do domu.Norwegowie są bezwzględni,jak sie zakopałem i przyjechała policja to powiedzieli że te moje łańcuchy są do D a poza tym musze ich mieć 7szt.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Ok , na nastepnym filmiku bedzie wiecej zdjec z Norwegii ( oczywiscie jezdzeli tate wysla tam ) a napewno z Szwecji bo kazdy zjazd jest do Szwecji :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

poprostu powiem że trasa jest extra, wypas itd mogę mówić ale to ja tak mogę mówić bo większość z was zasówa w traski więc tylko komętujecie a ta traska bardzo mi się podobała tylko szkoda że mało zdjęć z norwegi ale myśle że na następnym opisie będzie więcej fotek z norwegi ogółem trasa zaje fajna jest i piękne foty

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2006, 2:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Klip jest jak najbardziej ok... ;) Najbardziej podobają mi się fotki z Hiszpanii, piękne widoczki i ten ciepły klimat... ;) Trzeba też przyznać że te z zasypanej Norwegi robią wrażenie... ;) Czekam na kolejne klipy czy zdjęcia... ;)

Jakbyś mógł to podaj tytuły wszystkich piosenek które zostały wykorzystane w tym klipie, byłbym wdzięczny... ;) Pozdrawiam... ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2006, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

1. most_wanted_deejays_-_bad_boyz_(radio_mix_i)
2. Starting Rock Feat Diva Avari - Dont Go (The Drill Remix)
3. vinylshakerz-luv_in_japan
4. Beatfreakz - Superfreak
5. Wa - Wa Deejays - Rasputin' 07


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2006, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Uwazam kolego ze bardzo dobrze zrobilez ze zmontowales te fotki w filmik. Uwazam ze przy duzej ilosci fotek powinno sie tak robic bo to ekonomiczniejsze wiec tutaj masz u mnie "+" Ogolnie traska fajnie przedstawiona. Kilka fotek naprawde mnie ujelo. Nie widzialem ze na poludniu jezdzi sie po takich waskich uliczkach gdzie zestaw miesci sie na styk. Na polnocy tez ciezko sie jezdzi przy tym sniegu gdzie drogi nie widac. Twoj tato musi posiadac naprawde ogromne umiejetnosci wciskajac zestaw w waskie uliczki i jezdzac w takim sniegu. Ogolnie fotki bardzo mi sie spodobaly. Czekam na kolejna recenzje. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2006, 0:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Oglądałem ten filmik już kilka razy pewnie obejrze jeszcze nie raz :) widoki z południa są wspaniałe niektóre naprawde zapierają dech w piersiach chociaż dwa miesiące w trasie nawet dla takich klimatów to trochę dużo podziwiam twojego ojca. Podkład muzyczny wspaniale do tego wszystkiego pasuje i jestem takiego samego zdania co do zdjęć i takich filmików co Cheester :wink: Pozdrawiam :wink: :D


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 18:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

ej chlopaki jak mozecie dajcie jakas inna stronke z tym plikiem bo chcialem pobrac ten filmik a juz nie moge

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 maja 2006, 7:14
Posty: 173

:shock: Film naprawde suuper zrobiony:) Fajną ciężarówka pomyka Twój Tata :)

_________________
B, C, D
Instruktor kat. B - 16.10.2010 r.
Instruktor Doskonalenia Techniki Jazdy kat. B - 16.09.2012 r.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lut 2007, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2007, 16:51
Posty: 22
Lokalizacja: Gniewomierz przy A4 (Legnica)

Jestem pod wrazeniem tych widoków, taki rozrzut tras to musi byc przeżycie, różnoraka mentalność i tyle poza domem, szacuneczek :wink: ....

_________________
Groblik jestem GG 3118459 poklikam.....


Tytuł:
Post Wysłano: 11 lut 2007, 13:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2007, 12:04
Posty: 1

Także jestem pod wielkim wrażeniem, przejechać tyle kilometrów podczas jednej trasy to musi być coś wspaniałego. Ja najdłużej byłem w trasie z moim tatą dwa tygodnie, a tu ponad dwa razy tyle pozazdrościć... Życze kolejnych dalekich trasek i powodzenia na szlaku.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: