Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2006, 2:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 kwie 2006, 14:23
Posty: 48
Lokalizacja: PL

Obrazek

BAJMAX od lat słynie ze znakomitych usług transportowych zarówno w kraju jak i za granicą. Jest to Firma solidna z wieloletnimi tradycjami. Dysponujemy znakomitą kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym sprzętem. Posiadamy pełen pakiet ubezpieczeń w ruchu krajowym i międzynarodowym (do 500 tys USD). Atutem firmy co szczególnie podkreślamy jest terminowość dostaw, dyspozycyjność oraz fachowa obsługa klienta.

Oferta:

Firma nasza zajmuje się przewozem materiałów standardowych, specjalistycznych, niebezpiecznych ADR, oraz z kontrolą temperatury.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej, głównie : Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Austria, Francja, Luxemburg, Czechy i inne.

Przewożony przez nas towar objęty jest pełnym pakietem ubezpieczeń OCP do kwoty 500 tys. USD w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeniowym ERGO HESTIA S.A.

Posiadamy nowoczesną bazę transportową z siedzibą w Suchym Lesie koło Poznania. Znajduje się tam kompleksowo wyposażony warsztat naprawczy z dobrze rozwiniętym serwisem (pracownicy są przeszkoleni w ramach BEWASTO, BPW, SAF, Eberspaecher). Na miejscu posiadamy biura z profesjonalną obsługą klienta.

Dysponujemy także zapleczem magazynowym wysokiego składowania o powierzchni 2000 m2

Tabor:

BAJMAX dysponuje zróżnicowanym taborem samochodowym. Posiadamy ciągniki siodłowe marki VOLVO wraz z naczepami marki KOEGEL i Schmitz z pneumatycznym zawieszeniem.

Samochody nasze objęte są kontrolą GPS oraz GSM oraz posiadają niezbędne certyfikaty spełniające europejskie normy ( EURO-3; EURO-4; U; L; S)

Dysponujemy taborem o różnej zabudowie, kubaturze i ładowności:

- Mega
- Jumbo
- Plandeki z rozsuwanym dachem
- Coilmuldy
- Chłodnie Doppelstock (66 palet) z rejestratorem temperatury
- Zestawy objętościowe 120 m3

Kontakt:

BAJMAX Transport-Logistic
ul. Obornicka 39
62-002 Suchy Las
tel/fax: +48 61 812 58 81
tel.: +48 61 811 57 92
tel.: +48 61 811 61 91
tel.: +48 61 811 61 92

www.bajmax.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2006, 10:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

bardzo ciekawe zestawy, ładnie się prezentują. ale widze, ze chyba mają same FH[cze] a tak na marginesie, gdzie jest suchy las ? :mrgreen:

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2006, 10:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

"Suchy Las" jest pod Poznaniem taka mała miejscowość. Koledzy wejdzcie sobie na http://www.bajmax.pl tam jest wszystko opisne.

_________________
TIR - Transport International Road


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2006, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Widze ze tabor jest niczego sobie. Ale co z samochodow jezeli w firmie jest zla atmosfera. Mysle ze jest odwrotnie i wszystko ladnie pracuje. Niestety firmy nie znam i nie widzialem ich sprzetow.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 gru 2006, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Niektórzy to też mówią od rzeczy, jeden model w firmie jeździ to firma porządna. mnie się do tej pory wydawało, że o tym czy porządna firma to raczej świadczy wysokość pensji, dbałość o stan techniczny taboru, szanowanie pracowników i parę jeszcze drobiazgów. To, że w firmie jeździ tylko jeden rodzaj ciągników ma chyba najmniejsze znaczenie w kwestii czy firma jest porządna.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 paź 2007, 18:56
Posty: 9
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
pracownicy są przeszkoleni w ramach BEWASTO
Hehehe. To fajnie są przeszkoleni :lol:
Co to za firma? :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2007, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

A czy ktoś wie co nieco o warunkach w firmie jakie panują jakie płace i jaki system zmianowy

Bo jak narazie to tylko widze ze podnieta samochodami a żadnych konkretów

Oczywiście Tabor godny

Szukam w Poznaniu i okolicach pracy na zestaw jakby ktoś mógłby mi polecić jakąś porządną firme był bym wdzięczny


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2007, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Z tego co wiem to..w firmie jest bardzo mała rotacja kierowców. Co to znaczy? Jeździ stała załoga, zatrudniona jakiś czas temu..Nie ma zwolnień, nie ma przyjęć..To wywnioskowałem.

Co do większych firm z okolicy to..MTD Parlej, Anwil Transport, Elkor. Co do konkretnych warunków pracy mogę Ci tylko opowiedzieć o tej drugiej.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: