Strona 6 z 18 [ Posty: 341 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 818 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 23 wrz 2007, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 17:45
Posty: 71
GG: 0
Samochód: Opel Astra GLS ;D
Lokalizacja: CK

:arrow: Trochę go zakołysało...
Obrazek
:arrow: I po amerykańsku. Chyba zapomniał trzymać odległości...
Obrazek

http://www.vivanco.pl

_________________
W trakcie robienia prawka na TIR'a... xD


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 11:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Znalazłem na dysku zdjęcie gdzieś w Niemczech,sorry za jakość zdjęcie robione z telefonu komórkowego Obrazek

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 16:13
Posty: 62

09 Maj 2007

Na moście przez Odrę, na wysokości miejscowości Cigacice zderzyły się czołowo 2 samochody ciężarowe Renault i Iveco. Niestety jeden z kierujących, 43-latek, poniósł śmierć na miejscu, a drugi ze złamaną nogą leży w szpitalu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Copyright © 2007 KMP Gorzów Wielkopolski

Obrazek

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Wczoraj między gryfinem a szczecinem wywrotka najechała na dość wysoką skarpę i położyła się na bok co było przyczyną? trudno powiedzieć na pewno opiszą to w gazecie dodam tylko ze na przeciwnej stronie gdzie biegną tory kolejowe 2 słupy z trakcją elektryczną były pochylone i jeden wycięty żadnego innego auta nie było
Obrazek

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 18:45
Posty: 57
Lokalizacja: Kalisz Pomorski

Cytuj:
Swoją drogą powinni na kursach na prawo jazdy pokazywać takie foty wraz z opisem przyczyn wypadków, może to ostudziłoby zapał co niektórych do jazdy z "pedałem w podłodze"
Ja na kursie miałem takie rewelacje pokazywane, zresztą nie tylko na kursie bo w technikum samochodowym mieliśmy przedmiot - >>przepisy ruchu drogowego<< i też gościu drastycznie ostudził zapał niektórych do kierownicy właśnie pokazywaniem drastycznych zdjęć z wypadków, nie chce takich sytuacji widzieć na oczy a tym bardziej w realu i spowodowanych przeze mnie, więc i na mnie podziałało.
Wracając do tematu:
Czyżby pośpiech przed długim weekendem!? :(
http://www.strazdrawsko.pl/akcje/2007/p ... ernik.html
Zobaczcie akcję z 31.10.2007 wypadek zdarzył się niedaleko mojego domu, strasznie wygląda, ale wszyscy przeżyli.

P.S. poniżej zdjęć z tego wypadku są foty z Poland Trophy na poligonie drawskim :twisted:

_________________
skończy się diesel to i ja sie skończę


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2007, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lis 2007, 0:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

http://www.pis.sk/portal/?c=12&id=3531

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lis 2007, 10:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2007, 10:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Przypadkowo znalezione na YouTube:
LINK


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2007, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2007, 14:44
Posty: 2

Wiele galerii tragicznych, zagranicznych wypadków :(

Uwaga! Drastyczne! Wchodzisz na własną odpowiedzialność! eRKaZet

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm

_________________
|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\
| DRIVER466 ..||......||'""|""\__,_
| ______________ ||__..|I__|__I___ |)
|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@)




| driver466 |_\___
| _________\_\__|)
/(@)/(@)/***/(@)/


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2007, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

Cytuj:
Wiele galerii tragicznych, zagranicznych wypadków :(

Uwaga! Drastyczne! eRKaZet

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm
stronkę widziałem już kiedyś i moim zdaniem ten link powinien być zdjęty bo wiadomo że nie wszyscy na tym forum są pełnoletni a fotki są naprawdę ostro i moim zdaniem jedynie dla dorosłych ludzi z w miarę mocną psychiką...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2007, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Na zdjęciu z wypadku ,które pokazał kolega Patryczek zginał mój kolega -34 lata [*] [*] [*] ,stało to sie na obwodnicy Gdańska :(

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 18:22
Posty: 1
Lokalizacja: SOCHACZEW

ehhhh..........dlaczego zalozylem tutaj konto?? a dlatego bo przeczytalem te wasze smieszne posty i zrozumialem,ze wy nieznacie sie na samochodach ciezarowych np Jacek_bydgoszcz napisal w jednym poscie :

''''''man, z osobówki nic nie zostalo, chyba dobrej czesci sie nie znajdzie ciekawe czy kierowca z ciezarowki przezyl''''

hehehe smieszne baardzo :p-gostek jezeli siedzisz wyzej to raczej nic sie niepowinno stac bo niby jakim cudem mialbys oberwac??A tak pozatym czy was smieszy ogladanie takich fotek? czy naprawde warto sobie dyskutowac jak stare baby o tym,ze ''ciekawe czy przezyl?''Ja jestem mechanikiem i widzialem sporo takich samochodow ciezarowych po robiciu i mi wcale niebylo do smiechu...... tym bardziej jezeli taki czlowiek mial 0 szans na przezycie a wy jak skonczone kretyny wogole nieznajacy sie na markach Tir-ow a uwazajacych sie za fanow i milosnikow samochodow ciezarowych i wstawiajacy avatary ciezarowek NAWET NIEROZRUZNIACIE MARKI CHOC ONA JEST WIDOCZNA NA FOTCE!!!!!!!!! HAHAHAHA ZALOSNE i doslownie dalej bez komenta

Jaki moral z tego? moral jest taki,ze jezeli sie nieznasz na czyms to niewarto tego dalej robic.......dalej to bedzie tak powiem :poczuj sie jakby twoj stary prowadzil jeden z tych rozwalonych samochodow i niemial szan na przezycie! a teraz to jest smieszne? jak sie czujesz z ta mysla

[ Dodano: Sro, 12.12.2007, 18:36 ]
[quote="sebotrucker"]Whow fatalne wypadki po nich auta nadaja się tylko do kasacji

chyba ciebie heh takie fury robi sie:p i po 3-5 miesiacach wygladaja jak nowe hmmm no tak brak doswiadczenia zawodowego mechanik pojazdow samochodowych


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Po przeczytaniu Twojego posta to mogę tylko powiedzieć że jest mi Ciebie żal... Wielki znawca się odezwał. I wcale to nie jest regułą że jeśli siedzisz wyżej to masz 100% szans na wyjście z tego bez szwanku. A temat nie jest po to aby naśmiewać się z wypadków tylko po to by uświadomić co niektórym (np. Tobie) że ciężarówka wcale nie jest nie niezniszczalna, i przestrzec przed tym co może nas spotkać na drodze jeśli jesteśmy nieodpowiedzialni, nieuważni...

Cytuj:
jezeli sie nieznasz na czyms to niewarto tego dalej robic....
Tak? A ja myślałem że należy rozwijać swoje pasje, po to aby z "nieznającego" stać się dobrym w tym co się robi, bo nikt od razu nie będzie profesjonalistą.

Cytuj:
dlaczego zalozylem tutaj konto?? a dlatego bo przeczytalem te wasze smieszne posty i zrozumialem,ze wy nieznacie sie na samochodach ciezarowych
Inne, bardziej odpowiednie fora stoją dla Ciebie otworem... Więc powodzenia :)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 17:09
Posty: 86
Lokalizacja: WLKP.

kazik1988 My wszyscy rozumiemy co to znaczy "tragiczny wypadek".Nie wciskaj nam tu kitu, że my się nie znamy na samochodach ciężarowych :!: . Kretyn to możesz wołać u siebie na podwórku, a nie publicznie oczerniać użytkowników.Jeśli my się nie znamy to może mamy się wszyscy wywalić z tego forum i zostawić "Pana Mechanika" wszystko wiedzącego, który będzie pisał sam do siebie :?: .HAHAHAHA żałosny to jesteś TY TY i tylko TY wypowiadając się w ten sposób o nas.Avatara nie masz,bo sobie ustawić go nie umiesz pewnie.Pozdrawiam :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
no tak brak doswiadczenia zawodowego mechanik pojazdow samochodowych
Witaj Kazik1988. Ja Ci zazdroszczę.. (Sugerując się nickiem) W wieku 19 lat posiadać takie doświadczenie w mechanice samochodowej... no nieźle.. W Sochaczewie można nabyć tak szybko taką wiedzę?

A tak na poważnie, troszkę skromności i dystansu... Jeżeli Ci się nie podoba treść, wątek, avatar czy coś tam - napisz kulturalnie (i bez błędów, chyba że zamiast na lekcje j.polskiego chodzisz do warsztatu się uczyć mechaniki).
Wiem, że treść postów może np urazić, ale to nie powód by wyzywać innych od kretynów itp itd i wywyższać się wirtualnie swoją wiedzą...

Pozdrawiam

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
takie fury robi sie:p i po 3-5 miesiacach wygladaja jak nowe
Tu Ci przyznam rację-WYGLĄDAJĄ, ale nic więcej...

Przepraszamy, że udajemy fanów ciężarówek. Prawdziwym fanem i znawcą jesteś tylko Ty! :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Cytuj:
chyba ciebie heh takie fury robi sie:p i po 3-5 miesiacach wygladaja jak nowe hmmm no tak brak doswiadczenia zawodowego mechanik pojazdow samochodowych
To wlasnie przez takich "mechanikow" gina kolejni ludzie. Ktos kupuje takiego zloma i jedzie w przekonaniu, ze to w 100 % sprawne auto :evil: . Ostatnio znajomy wjechal w budynek Manem TGA. Nie dosc, ze auto bylo po przekladce z anglika, to jeszcze drazek kierowniczy byl POSPAWANY!!! No i po prostu pekl. Na szczescie nic mu sie nie stalo. Fakt, auto wygladalo jak nowe, ale po interwencji takich wlasnie "doswiadczonych zawodowych mechanikow".

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 15:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 18:22
Posty: 40
GG: 20605
Samochód: LT-28
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Cytuj:
A tak pozatym czy was smieszy ogladanie takich fotek?
Chyba nie zakumałeś tematu .Tu się nikt nie śmieje z wypadków .Chodzi o to żeby ludzie zrozumieli (zwłaszcza ty ) jakie są konsekwencje takich wypadków. Myślę , że w każdym WORD-zie powinno powstać pomieszczenie z takimi zdjęciami ,które powinni odwiedzić przyszli kierowcy.

_________________
-= Żubr występuje w puszce... :D =-





VW LT-28


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 18 [ Posty: 341 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 818 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: