Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 5 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 710 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 paź 2009, 7:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
więc nie podniecał bym się tak spalaniem Volva bo zawsze więcej paliło niż konkurencja.
A tu bym się sprzeczał, według mnie to nieprawda i tylko głupi, pusty stereotyp, Volvo to jedne z najoszczędniejszych ciężarówek. Nie chcę przez to powiedzieć, że Actros pali dużo oczywiście, bo to także jest nie prawda ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 22 paź 2009, 8:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Cytuj:
więc nie podniecał bym się tak spalaniem Volva bo zawsze więcej paliło niż konkurencja.
A tu bym się sprzeczał, według mnie to nieprawda i tylko głupi, pusty stereotyp, Volvo to jedne z najoszczędniejszych ciężarówek. Nie chcę przez to powiedzieć, że Actros pali dużo oczywiście, bo to także jest nie prawda ;)
Masz racje, zle to napisalem, ale chodzilo mi o konkurencje z pudla czyli Mercedes i Scanie.
Cytuj:
Żebym Ci tylko nie przytoczył spalania mojego Volva (480, E5) na przestrzeni 170 tyś km, od nowości, wówczas politechnikę podwórkową zamienisz na rzetelne informacje.
No przytocz chetnie poczytam bo akurat mam niewiele mniejsze doswiadczenie kilometrowe na takim samym Volvie bo gdyby zsumowal to z drugim egzemplarzem 480km to mysle ze bylo by w tych samych KM co Ty przejechales tyle, ze ja na cala przejechana ta odleglosc raz tylko mialem 10ton ladunku, a 99% kursow z 25 - 25,2T.
Co do uniwersytetów i politechnik podworkowych to jak narazie to Ty przytaczasz z nich wypowiedzi co Ci udowodnilem w poprzednich postach. I nie zachowuj sie jak nadety bufon bo to, ze zmieniasz co 1,5 roku firmy transportowe to kazdy dobrze wie i wszystko jest be tylko nie Ty stary wyjadaczu.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 22 paź 2009, 9:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ludzie kultury trochę,czy znów musicie schodzić poniżej swojego poziomu.Znów pierwotny temat zamienia się w kłótnie o spalanie dwóch aut jak to ma często niestety miejsce na tym forum.Pamiętajmy że dziś spalanie nie jest najważniejsze tylko również to co dana marka ma w zanadrzu dla odbiorcy...Koniec off-a

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 22 paź 2009, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Ludzie kultury trochę,czy znów musicie schodzić poniżej swojego poziomu.Znów pierwotny temat zamienia się w kłótnie o spalanie dwóch aut jak to ma często niestety miejsce na tym forum.Pamiętajmy że dziś spalanie nie jest najważniejsze tylko również to co dana marka ma w zanadrzu dla odbiorcy...Koniec off-a
W obecnych czasach koszty eksploatacyjne, a umówmy się - koszty paliwa mają w nich największy udział, liczą się najbardziej, dlatego dyskusje o spalaniu są moim zdaniem na miejscu, tym bardziej, że nie uciekają jakoś strasznie od tematu, bo przecież mówimy wciąż o polityce finansowej firmy.

@Coolio - tak, teraz zdecydowanie lepiej, ale tekst ze zmianami firmy to trochę poniżej pasa ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 27 paź 2009, 22:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Na razie nie zapowiada się na rewolucje w Zetce Mercedesów tam nie będzie ponieważ nie zdały "egzaminów" tzn nie sprawdził się na razie tylko Volvo ciągle nowe przychodzą, i chyba dobry wybór są mocne i oszczędne. :wink:

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 27 paź 2009, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Mercedesów tam nie będzie ponieważ nie zdały "egzaminów"
Ale pech że miał sondę.... :(

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 05 gru 2009, 1:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Mały uaktualnienie :wink:
Obrazek
Obrazek

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 14 gru 2009, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Obrazek

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Post Wysłano: 14 gru 2009, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2009, 16:51
Posty: 43
GG: 0
Samochód: RenaultMagnum 440

Ostatnio w Kielcach spalił sie jeden ciagnik z Zet'a... gosc na srodku skrzyzowania(w polu wyłaczanym z ruchu) odpinał firanke...masakra!


Post Wysłano: 14 gru 2009, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2007, 0:07
Posty: 42
Samochód: MERCEDES

Post Wysłano: 15 gru 2009, 2:54

A później ten kierowca koczował 2 dni w spalonym, zalanym pianą gaśniczą samochodzie, bo spedytor kazał mu siedzieć tam i czekać. 2 dni bez ogrzewania itp.
Świetne podejście spedycji do człowieka...
A przyczyną zapalenia się samochodu ze wstępnych ustaleń było pęknięcie łącznika elastycznego pomiędzy kolektorem wydechowym a 1-szym tłumikiem w skutek czego zapaliła się izolacja, a później to już łatwo poszło...


Post Wysłano: 15 gru 2009, 3:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
A później ten kierowca koczował 2 dni w spalonym, zalanym pianą gaśniczą samochodzie, bo spedytor kazał mu siedzieć tam i czekać. 2 dni bez ogrzewania itp.
Świetne podejście spedycji do człowieka...
A przyczyną zapalenia się samochodu ze wstępnych ustaleń było pęknięcie łącznika elastycznego pomiędzy kolektorem wydechowym a 1-szym tłumikiem w skutek czego zapaliła się izolacja, a później to już łatwo poszło...
Jeżeli to prawda to niech się chłop daje dalej WYKORZYSTYWAĆ :!: bo tak to się nazywa :twisted:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 15 gru 2009, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2009, 16:51
Posty: 43
GG: 0
Samochód: RenaultMagnum 440

Mozliwe ciagnik mial spalony cały prawy bok ...Rozmawiałem z tym gosciem w nocy po zdarzeniu bo zatrzymałem sie na przystanku obok mu pomoc bo strasznie to wygladało.Mowił ze na momencie zapaliły mu sie wszytkie kontrolki i pozniej zgasło wszystko i zaczeło sie palic od silnika ...To nie prawda ze ta akcja strazy była taka rewelacyjna ...samochod tak naprawde uratował kierowca i policjanci(poczesci ja :lol: ). Na 2 dzien widziałem jak inny zet'ek sprzegał podjaraja naczepe a z ciagnikiem to juz nie wiem bo przejechałem...
A co miał zrobic isc na piechote do domu kolego to nie takie proste jak klikanie w klawiature ... Kierowca tłumaczył chlebodawcy ze nie ma gdzie spac bo samochod zalany woda ,a on na to zeby poszedł do hotelu a jutro po niego przyjada..( miał kameralny obok ) ale to nie zmienia faktu iz z tego co wiem nie miał kasy i sam nie chciał ... Zycie nie jest takie łatwe w takich sprawach


Post Wysłano: 18 gru 2009, 19:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Brat przywiózł z trasy z tatą jedną fotkę nowego FH z Zetki, zdjęcie słabej jakości, ale coś widać.

Obrazek

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 27 gru 2009, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

Cytuj:
Mozliwe ciagnik mial spalony cały prawy bok ...Rozmawiałem z tym gosciem w nocy po zdarzeniu bo zatrzymałem sie na przystanku obok mu pomoc bo strasznie to wygladało.Mowił ze na momencie zapaliły mu sie wszytkie kontrolki i pozniej zgasło wszystko i zaczeło sie palic od silnika ...To nie prawda ze ta akcja strazy była taka rewelacyjna ...samochod tak naprawde uratował kierowca i policjanci(poczesci ja :lol: ). Na 2 dzien widziałem jak inny zet'ek sprzegał podjaraja naczepe a z ciagnikiem to juz nie wiem bo przejechałem...
A co miał zrobic isc na piechote do domu kolego to nie takie proste jak klikanie w klawiature ... Kierowca tłumaczył chlebodawcy ze nie ma gdzie spac bo samochod zalany woda ,a on na to zeby poszedł do hotelu a jutro po niego przyjada..( miał kameralny obok ) ale to nie zmienia faktu iz z tego co wiem nie miał kasy i sam nie chciał ... Zycie nie jest takie łatwe w takich sprawach




ja oczywiscie współczuje temu kierowcy .... ale słuchaj skoro mówia ze tak dobrze zarabiaja to dlaczego nei ma kasy na hotel skoro wyciaga jak słyszałem od kolesia który tam jeździł podczas rozmowy z nim 6 7 tysiecy to troche nie wydaje mi sie takie wiarygodne zresztą wszędzie dobrze gdzie nas nei ma

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Post Wysłano: 27 gru 2009, 21:45

6, 7 tysięcy?? hahahaha, wybacz, ale jak długo pracowałem w ZETce nie widziałem takiej kasy. A teraz kolega za 14,5 tyś km (legal, wiem, że nie kombinuje) z podstawą na łapę dostał 4000pln.
Takie bajki, jak niektórzy kierowcy (nie mówię tu o Tobie ale o tym, co Ci ten kit strzelił) bajki opowiadają aż się płakać chce...


Post Wysłano: 29 gru 2009, 22:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2009, 22:19
Posty: 60
GG: 4836808
Samochód: VOLVO FH
Lokalizacja: KNS

W ZET TRANSPORT nie zbyt dobrze się ostatnio dzieje... kierowcy trochę narzekają.... A propo firmy pracuje w niej dużo "młodych" i początkujących kierowców, którzy zazwyczaj po jakimś krótkim okresie czasu 1 rok, 2 przechodzą do innych firm transportowych....po odbytym stażu są również "starsi" związani przez długie lata z firmą.... ale ich jest mniejszość.... więcej jest tak jak już powiedziałem "młodzików".

Pozdrawiam: ARTORIUS

_________________
B/BE/C/CE - [2012]
KK/KW/KWU - jest - [2013]

...powoli w trasie: PL,CZ,SK,H,SLO,I


Post Wysłano: 30 gru 2009, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Czyli jest to samo co w większości polskich firm transportowych - na tym obecnie bazują.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 15 sty 2010, 10:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Cytuj:
6, 7 tysięcy?? hahahaha, wybacz, ale jak długo pracowałem w ZETce nie widziałem takiej kasy. A teraz kolega za 14,5 tyś km (legal, wiem, że nie kombinuje) z podstawą na łapę dostał 4000pln.
Takie bajki, jak niektórzy kierowcy (nie mówię tu o Tobie ale o tym, co Ci ten kit strzelił) bajki opowiadają aż się płakać chce...
Jester dobrze pisze 14 tys to full legal bez problemu idzie zrobić tyle km, szkoda tylko że wynagrodzenie nie jest adekwatne do przejechanego dystansu, ale na razie na długie lata zapowiada się "kryzys" i oszczędności szuka się dosłownie wszędzie. A takie półprawdy i bajki zanim ktoś napisze niech lepiej sprawdzi swoje źródło bo chyba jest niewiarygodne. Zet-ka jak każda firma ma swoje Plusy i Minusy niema firm doskonałych każdemu może coś nie pasować itd. :wink:

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 10 lut 2010, 1:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Jedno zdjęcia ode mnie. Zdjęcie robione w Myszkowie. :)

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 10 [ Posty: 190 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 710 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: