Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 maja 2009, 21:52

Igor, chyba wsadziłeś kij w mrowisko ;)


Post Wysłano: 31 maja 2009, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Milo wystarczy spojrzeć na sytuację, jaką zrobili w WP Trans kierowcy z Trans-Południa :wink:

Wiadome że we wszystkich firmach zaczyna się "coś" dziać ale taki manewr jaki tam odwalili jest poniżej pasa :]


Post Wysłano: 31 maja 2009, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Cytuj:
Milo wystarczy spojrzeć na sytuację, jaką zrobili w WP Trans kierowcy z Trans-Południa :wink:

Wiadome że we wszystkich firmach zaczyna się "coś" dziać ale taki manewr jaki tam odwalili jest poniżej pasa :]
Możesz przybliżyć mi ten temat?


Post Wysłano: 29 lip 2009, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Orientuje się ktoś może czy ZET nie otworzył jakiejś fili na SK często teraz widziałem renówkę premium z naczepą ZET-a na właśnie Słowackich blachach.

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 30 lip 2009, 11:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Chyba tak ostatnio widziałem na plandece odział SK i tel

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Post Wysłano: 30 lip 2009, 11:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

ZET TRANSPORT SLOVAKIA Sro.
M.R.Štefánika 1831/46
026 19 Dolný Kubín
tel. +421 43 5320264
fax +421 43 5320264


Post Wysłano: 04 paź 2009, 12:54

Z ostatnich informacji od kierowcy, do ZETki przyszły 2 chińczyki. Są to już "nowe" wersje, dość bogato wyposażona (skórzana kierownica, radio Volvo, obracany prawy fotel, regulacja kąta pochylenia łóżka, podłokietniki w obu fotelach) być może, jako, że nie jeżdżę Volvem (tudzież nie interesuję się aż tak bardzo podstawowym wyposażeniem) już jakiś czas wymienione przeze mnie rzeczy są standardem.
Niemniej jednak do tego należy zaliczyć jednostkę napędową o mocy 500KM, która jak dotąd nie była spotykana w taborze firmy.
Na minus jednakże trzeba wskazać brak tylnych schowków nad łóżkiem :(


Post Wysłano: 16 paź 2009, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

JESTER ciekawe czy te 500KM wyrobią taka normę jak trzeba :wink:
ma być więcej tych 500KM jak dla mnie to bardziej mi się podobają FH 480E5 ale dla każdego coś innego.

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 16 paź 2009, 23:34

ja skąd inąd wiem, że bardzo dobrą wyrabiają. A do końca roku ma przyjść ponoć 30 sztuk...
Jednakże parę aut "stoi pod płotem" bo rzekomo nie ma komu jeździć.


Post Wysłano: 17 paź 2009, 9:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

Jeszcze nie mogły wyrabiać bo nikt nimi nie jeździł dopiero teraz zaczęły się kręcić, także się okaże. A dlaczego stały pod płotem nie wiem choć wątpię żeby nie miał kto jeździć :wink: .

_________________
TIR - Transport International Road


Post Wysłano: 18 paź 2009, 11:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Posty: 96
Samochód: co popadnie
Lokalizacja: Strzegom

widziałem ostatnio konwój "zetek" lecieli w 4 auta [chińczyki] w kierunku Legnicy

_________________
#ircownia
This is an attack!
Być prawdziwym Polakiem znaczy dbać o swój język Ojczysty!


Post Wysłano: 18 paź 2009, 12:36

driver18 jeździ, jeździ już jednym mój kolega i jak to on sam powiedział, jak tak dalej pójdzie to sami obetną normę, bo te silniki są oszczędniejsze od 480E5


Post Wysłano: 20 paź 2009, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Ostanio spotkałem się z pojazdem testowym Mercedesem Actrosem MPIII podpiętego pod chłodnie Zet-a

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Post Wysłano: 21 paź 2009, 1:25

Danio już go nie ma. Był na testach, jak słyszałem z pierwszej ręki "nie wychodził w paliwie".
Poza tym, jak stwierdził kierowca, wcześniej jeżdżący Volvem a dostał na testy tego MP3, Actros do mieszkania jest świetny, ale jeśli idzie o jazdę to... tragedia.
Dodatkowo dostał polecenie od dealera, że ma jeździć tylko w trybie automatycznym skrzyni biegów.


Post Wysłano: 21 paź 2009, 4:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Danio już go nie ma. Był na testach, jak słyszałem z pierwszej ręki "nie wychodził w paliwie".
Poza tym, jak stwierdził kierowca, wcześniej jeżdżący Volvem a dostał na testy tego MP3, Actros do mieszkania jest świetny, ale jeśli idzie o jazdę to... tragedia.
Dodatkowo dostał polecenie od dealera, że ma jeździć tylko w trybie automatycznym skrzyni biegów.
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. W piątek dopiero oddają go z testów, a to co kierowca opowiada to ściema, a info mam również z pierwszej ręki.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 21 paź 2009, 12:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2007, 16:42
Posty: 198
GG: 0
Lokalizacja: KN

Coolio raczej ma racje bo ja go widziałem w poniedziałek

_________________
TIR-"Transit International Routier"

Fotogaleria Danio™


Post Wysłano: 21 paź 2009, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
JESTER ciekawe czy te 500KM wyrobią taka normę jak trzeba :wink:
ma być więcej tych 500KM jak dla mnie to bardziej mi się podobają FH 480E5 ale dla każdego coś innego
No dobra, ale powiedz mi Kolego, czym różni się ta 480 od 500-tki, poza tym, że dwie pierwsze cyfry są inne? Oczywiście mówimy tutaj o kwestii wizualnej, kwestii "podobania się".

Nowa jednostka 13 litrowa o mocy 500 KM to nic innego jak poprzednia 480 z dołożoną kostką mocy! Najnowsze egzemplarze posiadają jednostki, znane jeszcze z czasów produkcji 12 litrowych silników o mocach 420, 460...


Post Wysłano: 21 paź 2009, 23:11

Po pierwsze, to o MPIII słyszałem już na wiosnę, że był testowany na kierunku FRANCUSKIM.

A co się tyczy Volva "500" to wiem, że np średnie spalanie ze średnim ładunkiem 17 ton wyniosło 25, 26 litrów. I te wiadomości są z ostatniego tygodnia.
A jeśli ktoś twierdzi, że opowiadam bajki to bardzo k**** jego mać proszę o wykluczenie mnie z Forum bo mam trochę więcej informacji, jak "drajwerzy z prawego fotela".


Post Wysłano: 21 paź 2009, 23:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Po pierwsze, to o MPIII słyszałem już na wiosnę, że był testowany na kierunku FRANCUSKIM.

A co się tyczy Volva "500" to wiem, że np średnie spalanie ze średnim ładunkiem 17 ton wyniosło 25, 26 litrów. I te wiadomości są z ostatniego tygodnia.
A jeśli ktoś twierdzi, że opowiadam bajki to bardzo k**** jego mać proszę o wykluczenie mnie z Forum bo mam trochę więcej informacji, jak "drajwerzy z prawego fotela".
I po co się unosisz jak ktoś Ci prawdę pisze? Co do tego spalania Volva to ta testowa MP3 460km za ostatni tydzień z średnim ładunkiem 23 tony spaliła 29,2l więc nie podniecał bym się tak spalaniem Volva bo zawsze więcej paliło niż konkurencja. Gdyby MP3 była z silnikiem 480 tak jak Zetka chciała do testów to jestem pewien, że nawet do 1l mniej było by w porównaniu z 460km. Więc proponuje zmienić uniwersytet parkingowy na rzetelne źródło ;)

_________________
MB :)


Post Wysłano: 21 paź 2009, 23:42

Żebym Ci tylko nie przytoczył spalania mojego Volva (480, E5) na przestrzeni 170 tyś km, od nowości, wówczas politechnikę podwórkową zamienisz na rzetelne informacje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: