Strona 83 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 181 82 83 84 85112 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lip 2016, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Hypia poka zdjecie srodka :)
Robione na szybko, przy zakupie. Innych obecnie nie mam, bo mnie w domu nie ma! :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bart piękne masz wozidło, jest co zazdrościć. :D

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 lip 2016, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2009, 21:31
Posty: 108

Post Wysłano: 18 lip 2016, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Patriotycznie 125p, '78 :)
Obrazek Obrazek
W ładnym stanie masz tego Fiata 125 p. Mam takie pytanie udało Ci się takiego kupić, czy robiłeś pełną renowację :?: Ten model Fiata to taki wspomnień czar dla mnie. Pozdrawiam i życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 27 lip 2016, 9:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2007, 20:25
Posty: 72
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Patriotycznie 125p, '78 :)
Obrazek Obrazek
W ładnym stanie masz tego Fiata 125 p. Mam takie pytanie udało Ci się takiego kupić, czy robiłeś pełną renowację :?: Ten model Fiata to taki wspomnień czar dla mnie. Pozdrawiam i życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .
Robiłem pełną regeneracje :)
Przed:
Obrazek

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 26 sie 2016, 19:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Obrazek

:>


Post Wysłano: 30 sie 2016, 17:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Volvo S80 D5 Summum Geartronic 2011r.
Obrazek
Obrazek
Wolwa się zachciało, zawsze miałem Audi, ale nie znalazłem nic w pasującej mi specyfikacji, na Mercedesa robiłem podejście na W204, ale jakoś mi nie podszedł, a na decyzję wpłynął głównie silnik 2.4 D5, niby mówią, że jeden z lepszych diesli na rynku, a napewno dźwięk 5 cylindrowego motoru zawstydzi niejedną benzynówkę. Ostatni rocznik modelowy gdzie nie było kamer, radarów, asystentów pasa ruchu, startsopów i innego szajsu.
Będzie lepszy aparat, to będą lepsze zdjęcia.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 30 sie 2016, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

O Panie, ładna sztuka :)


Post Wysłano: 30 sie 2016, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 30 sie 2016, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.
Kto biednemu zabroni żyć bogato.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 30 sie 2016, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.
Kto biednemu zabroni żyć bogato.
Ale szczerze to zazdroszczę trochę, z chęcią bym swoje E39 z końca '01 na takie coś zamienił, ale studencka kieszeń na to nie pozwala. Szczególnie, że teraz też mi cyrki wyszły dosyć grube pół roku po zakupie, wcześniej niby jakieś tam pierdoły robiłem, ale denerwujące. No i te ceny - auto nie nowe, a porównując do opla brata to każda część to jest lekko 2x tyle, i to biorąc części na mojego znajomego mechanika z dużymi rabatami w interszajsach :( ( inna sprawa, że ja tanich zamienników nie toleruję i wszystko idzie w sumie tych samych marek co na pierwszy montaż ) Oby mnie jak najszybciej było stać na coś świeżego, bo cierpliwość do tego tracę powoli, a też na jakiegoś w miarę nowego piździka pokroju pandy/punto się nie zdecyduje bo mój kręgosłup przeżywa dramat egzystencjalny w takim czymś, no i to słaby pomysł przy robieniu 80% przebiegu w trasie..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 30 sie 2016, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Cytuj:
Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.
Kto biednemu zabroni żyć bogato.
Dupę se znajdź to i samochody szybko sprzedasz :D nie no żartuje. Ładny zakup. Nie bałeś się tylko tego automatu? Silnik jest genialny i ma przepiękną pracę.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 31 sie 2016, 8:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Skrzynie można wrzucić w koszty zakupu. Każdy samochód ma jakieś bolączki, jak jest jej świadomy, to kasa na bok na ewentualny remont skrzyni i ogień.
Chociaż z drugiej strony, może już coś poprawili te skrzynie, bo aż wstyd takie coś montować przez tyle lat.


Post Wysłano: 31 sie 2016, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 maja 2007, 11:42
Posty: 394
Samochód: cokolwiek dadza

Cytuj:
Volvo S80 D5 Summum Geartronic 2011r.
Wolwa się zachciało, zawsze miałem Audi, ale nie znalazłem nic w pasującej mi specyfikacji, na Mercedesa robiłem podejście na W204, ale jakoś mi nie podszedł, a na decyzję wpłynął głównie silnik 2.4 D5, niby mówią, że jeden z lepszych diesli na rynku, a napewno dźwięk 5 cylindrowego motoru zawstydzi niejedną benzynówkę. Ostatni rocznik modelowy gdzie nie było kamer, radarów, asystentów pasa ruchu, startsopów i innego szajsu.
Będzie lepszy aparat, to będą lepsze zdjęcia.
Sprawdź pasek klinowy, a może go i profilaktycznie wymień, ponoć lubią spadać i wkręcać się w rozrząd (obczaj temat). Co do skrzyni, na dzień dobry wymieniłbym olej w jakimś fachowym warsztacie, i wymieniał go co 60 tkm.
Miałem V70 2.4 D5 w manualu, za kompletne sprzęgło z dwumasą dałem z wymianą dałem coś koło 4 k, tak więc nie ma aut bezobsługowych..

Poza tym, z nowszych paździerzy to chyba jeden z jeszcze porządniej wykonanych aut. Niech hula :mrgreen:


Post Wysłano: 31 sie 2016, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.
Kto biednemu zabroni żyć bogato.
Wychodze z tego samego zalozenia, malo sie zarabia, żyje sie jak hrabia :D.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 31 sie 2016, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Widać, że bieda w tym transporcie :) Wolwo całkiem fajne, no i na pewno wygodne.
Kto biednemu zabroni żyć bogato.
Wychodze z tego samego zalozenia, malo sie zarabia, żyje sie jak hrabia :D.
Po wypłacie jadę po Q7 w takim razie :D na takie z Burago wystarczy :P


Post Wysłano: 31 sie 2016, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Kierownik ty chyba też masz prywatnie Volvo?

Co do obsługi dogadałem się z gościem specjalizującym w tej marce, robi trudne przypadki z całej Polski i ma mi zrobić pełen serwis łącznie z tymi newralgicznymi punktami o których Tomek wspominasz.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 31 sie 2016, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Żona tym jeździ, 2.4d 185 km, jedna turbina.

Wymienić trzeba paski, bo podobno jak się rwią to wkręcają się w rozrząd, u mnie też przycinało się się sprzęgiełko kierunkowe alternatora (ta rolka po której chodzi pasek). A tak to jeździ, i tyle.

Z tą motorownią wcale tak różówo nie jest. Tzn trwała i w ogóle to pewnie jest, ale spalanie szału nie ma, niżej 10 - 11 na mieście nie schodzi, w trasie dobrze butowane też :wink: , w tym żony turbodziura jest jakaś spora, wciśnie się gaz, i dopiero po sekundzie wóz jedzie, kultura pracy pięciocylindrowego silnika, cóż nie powala, szczególnie po przesiadce z R6.

Ta piątka którą jeździłem miała 235KM, ten ma 185, obydwa wozy waża po blisko 2 tony. Ale ta Bmw w porównaniu z tym to był pocisk, reakcja na gaz natychmiastowa, normalnie jak w benzynie, ciągnęła równo do 5 tys obrotów, potem słabła, przy 200km/h miała 2900 obrotów na ostatnim biegu, a kiedy wcisnęło sie pedał do oporu, to przy 180km/h potrafiła zredukować o dwa biegi w dół :mrgreen:, i ciągnąć jak wściekła . Na długiej prostej pewnie doszła by do odcięcia :D .
A to Volvo, głośniejsze, duuuuużo wolniejsze, turbodziura, powyżej 3500obr już słabnie, słaba kultura pracy, powyżej 170 bardzo niespiesznie przyspiesza. A tak to fajnie się jeździ.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 31 sie 2016, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Po Twojej recenzji na pewno się nad volvem zastanawiać nie będę :D :D .

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 31 sie 2016, 19:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ja mam 205 czyli jedne turbo duże, drugie małe, turbodziury brak.
R6 co chodzi o kulturę pracy samo z siebie chodzi idealnie bez wyważania. A pięć garnków to taka podróba V8, też robi brrru.
Raz chyba tylko jechałem BMW 3.0 bodaj wersja 258km i ogólnie to Panamera z Dieslem od Audi jechała podług tego jak popsuta.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 31 sie 2016, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Gruby, tak do końca to się nie sugeruj moją opinią, bo ja do wszystkiego podchodzę bardzo sceptycznie, i bardzo rzadko się zdarza, żebym był tak na 100% z czegoś zadowolony.

Inaczej Ci powiem, zastanów się nad Volvem z 2.4d. Prawie pewne, że Ci się spodoba i będziesz się nim chwalił na forum, i pewnie będzie najlepszy ze wszystkich, palił bedzie 5tke, mruczał jak V8 Amg, a turbodziure bedzie mial, bo kazdy diesel ja musi miec :) .

Porównanie BMW i Volvo w ogóle nie trafione jest, inna klasa wozów, inny segment nadwozi, inna koncepcja silnika. Jedyne co je łączy, to że miałem je jeden po drugim, i trochę szczegółów jeszcze pamiętam.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 20:27 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 83 z 112 [ Posty: 2228 ] Przejdź na stronę Poprzednia 181 82 83 84 85112 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: