Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 15:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Bardzo dziękuje za informacje.Wasza firma jest coraz bardziej znana na rynku i powiem szczerze,że wielu kieriowców zna ją przez ciekawe i odbajerowane auta i ciekawe warunki pracy...A jak dużo macie chłodni w swoim taborze?I czy macie w planach uzupełnianie floty w dalszym ciągu o takie auta jak FH16 czy to tylko taka wizytówka firmy-bo w świecie transportu krążą różne spekulacje... :mrgreen: A i jakbyś mógł to napisz gdzie docierają Wasze samochody-główne obsługiwane kierunki...Dzięki pozdrawiam

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:53
Posty: 12
Lokalizacja: Stronie Śląskie

Witam wszystkich!!Dzwoniłem do PolMack-a z zapytaniem o prace-mieszkam od Swidnicy około 60km i dostałem troszke dziwna odpowiedz-potrzebuja kierowcow w tej firmie ale takich co mieszkaja w rejonie Swidnicy do 10 km.Jezeli ktos jest dyspozycyjny-słowny itd to chyba nie robi roznicy czy sie mieszka 10 km czy 60km od bazy.Ale coz-bede musiał poszukac gdzie indziej :(


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Lukasz posiadamy 6 chlodni, moze to niewiele ale wystarczy jak na nasze potrzeby, mamy stalych ludzi ktorym wozimy owoce z hiszpani, jesli chodzi i fh16 to zawsze chcielismy miec 16 i w koncu sie udalo, moze jak bozia zdrowie to jeszcze sie cos dokupi ale to jak wspominalem wczesniej nic na sile i na ilosc zeby sie tylko pokazac przed innymi, chodzi glownie o cene bo kazdy kupujacy dzisiaj na to patrzy zeby bylo duzo i tanio :lol:
Jesli chodzi o kierunki to Niemy , Francja, Hollandia, Belgia to takie glowne no i Hiszpania czsami Portugalia to glowne nasze stale kierunki

DO ZOSIEK

Przyjacielu nie wiem z kim rozmawiales, u nas pracuja ludzie i z Jelcza i z Zgorzelca i nie ma problemu wiec moze sprobuj jeszcze raz jesli masz oczywiscie ochote jak cos popros o Kamil.

Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wiadomo,że nie odrazu Rzym zbudowano...Skoro macie obecnie większe zapotrzebowanie na inną specyfikacje transportu-to logiczne jest rozwijanie się w jej kierunku.A co do FH16 to nie tylko podnosi ono prestiż przewoznika,ale daje wynagrodzenie kierowcy za częsty trud tego zawodu poprzez satysfakcje i radość z jazdy jakimi nie może się pochwalić każdy truck... :twisted:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 0:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:53
Posty: 12
Lokalizacja: Stronie Śląskie

DO POLMACK-dzwoniłem dzis pare minut po 15-ej nie przedstawił mi sie ten człowiek z kim rozmawiałem ale zapytal sie tylko skad jestem i jego odpowiedz byla taka jak napisałem wyzej.Szkoda,bo mam chec popracowac w waszej firmie ale widze,ze nie zbyt chca swoich zomali zatrudnic.Z tego co sie orientuje to do Zgorzelca jest troszke dalej niz do Kłodzka-nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.Jak masz jakies konkretne namiary do jakiej osoby mam sie zwrocic to prosze na meila seba235@wp.pl Dostałem info od tego kolegi przez telefon,ze oni potrzebuja kierowcow na telefon-jak tylko zadzwonia to w ciagu kilku minut ma byc na bazie-wydaje mi sie,ze ja bym był szybciej niz tej koles ze Zgorzelca,ale skoro tak mowia to niech tak bedzie.Moze znajde cos lepszego.Dzieki POLMACK ale jak cos to na priv mozesz napisac o kogo mam prosic jak bede dzwonil.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 23:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Pamiętam lato 2005, straszne upały i zakaz do 22. Staliśmy w Zgorzelcu na Orlenie, zajechał kierowca PolMack Magnumką 480, przyszedł do nas no i cały dzień gadaliśmy, do 22;) Chwalił sobie firmę, mówił, że szef ma świra na punkcie mocy, wnętrza i ogólnie bajerów. Jego Magnumka była w automacie, skóra w środku, mikrofalówka nawet (klimy postojowej nie miał :P). Mówił to, co wyżej napisane jest - zarobki na poziomie, weekendy w domu itd. Chociaż sam był trochę brudasek, bo w ciągu paru minut narobił fajkami syfu dookoła siebie, ale za to przez 2h obalił czteropak Tyskiego :P Gość ogólnie w porządku był, fajnie z nim czas zleciał.
Pozdro dla firmy :)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2007, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2006, 13:29
Posty: 10
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Koledzy jeżeli ktoś z Was przyjeżdża do Jelcza (bo często widze Polmack'i u Siebie koło Ronala) to dajcie mi jakoś znać bo bardzo chciałbym zrobić sobie sesje przy waszych super sprzętach. Naprawde mi się podobają


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2007, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

Ja widziałem jakiś tydzień temu jedna z tych bordowych premiumek w Pietrzykowicach i chyba stała kilka dni bo nie widziałem ani naczepy ani kierowcy. Wszesniej kolega z POLmack-a pisał że te samochody beda do sprzedania jesli tak to prosze o cene.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2007, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

bartez1988 samochody w jelczu sa codzienie rano wiec nie ma problemu jesli masz ochote to cykaj do woli:)

Jacek 2101 jesli jestes zainteresowany Premium to skontaktuj sie z forma tel jest na stronie sa 3 sklady, pozdrawiam wszystkich i zycze WESOLYCH SWIAT

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2007, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

A czy potrzebujecie kierowcow lub logistykow do waszej firmy bo kilku moich kolegow bylo by zainteresowana??


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 16:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

Jacek2101 zadzwon do firmy tam sie dowiesz wiecej.

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 16:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Następne moje fotografie są też i foty nowych nabytków Polmacka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdro dla Kamila który jechał tą maszynką :lol:

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 18 kwie 2007, 1:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2007, 1:02
Posty: 1

Czytam ten watek z ogromnym zainteresowaniem i wydaje mi sie ze oto znalazlem sie w krainie snu... Nowe autka, przyjazna atmosfera w pracy, weekendy w domu, duza kasa - jednym slowem sielanka. Tak sie sklada, ze pracowalem kiedys w tej firmie i moja na jej temat opinia jest diametralnie rozna. Nie mam najmniejszej ochoty nikogo krzywdzic niesprawiedliwym slowem, ale to co tam sie dzieje to typowa polska patologia.
Wyobraz sobie drogi kolego, ze wracasz wlasnie z Hiszpani, na zegarze 92 a na plecach 24 tony dojrzalych cytrusow az tu nagle dzwoni telefon - spogladasz na numer i juz wiesz - dzwoni Pan PREZES... przez chwile wahasz sie gdyz wiesz co nastapi ale nic to (masz przeciez rodzine na utrzymaniu wiec jestes gotow do poswiecen) wciskasz przycisk i zaczyna sie...
Pan Prezes na dzien dobry: Gdzie ty sie k**** podziewasz ty kutasie - miales byc wczoraj
Ty: Ale ja...
Pan Prezes: Zadne ale k**** jego w dupe [wycenzurowano] mac - jak Ci sie tak bardzo chce spac to juz mozesz [wycenzurowano]...
Ty: Bede na bazie za 6 godzin
Pan Prezes: I bardzo k**** dobrze bo lecisz na Niemcy zaraz jak sie rozladujesz.
Ty: (Myslisz sobie, k**** co jest siedzisz przeciez w tej zasranej kabinie od trzech tygodni a ten Ci tu [wycenzurowano] ze masz znowu leciec w trase i to w piatek popoludniu - kolejny weekend na ojszczanym parkingu - myslisz tylko nic nie mowisz)
Pan Prezes: No ciesze sie, ze sie k**** rozumiemy.

Gdybym tego nie widzial na wlasne oczy to bym nie uwierzyl - dorosli faceci traktowani sa gorzej jak g****. Pytanie tylko dlaczego daja sie tak traktowac... Odpowiedz jest calkiem prosta - bo nie maja innego wyjscia - bo 5 patykow do reki (Jak masz farta i nie sapiesz za duzo) - to calkiem niezla stawka jak na polskie warunki (Moim zdaniem to i tak przynajmniej dwa razy za malo - biorac pod uwage fakt, ze 5000/(28*24) = 7.4 zl/h).

Wniosek: Fajne autka to jedno ale pozostawienie rodziny i przyzwolenie na ponizanie za stawke 7.4 zl na godzine to zupelnie cos innego.

Szerokosci Koledzy.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Czyli mamy kolejną fabrykę pracy ze świetnymi autami ... oczywiście najlepiej gdyby teraz wypowiedział się polmack, ale to chyba mażenie w tej sprawie.

Cóż można rzec ... z twojego opisu wynika, że jest to kolejna dobra firma dla kawalerów ....

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 11:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Można się domyślać co powie teraz Kamil,ale to nic pewnego...Sytuacja odrazu wydawała mi się trochę zbyt ''kolorowa'' w tej firmie-ale szczerze powiedziawszy w wiekszości firm jest dzis wszystko na wczoraj...Tylko pozostaje jeszcze kwestia traktowania człowieka-ale o tym trzebaby było się samemu na własnej skórze przekonać i dopiero coś powiedzieć(bo jaką mamy pewność że kolega liswitalis nie kłamie...?!)...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Cytuj:
jaką mamy pewność że kolega liswitalis nie kłamie...?
Pewności nie mamy ... ale ja, wiedząc jak wygląda praca w niektórych firmach, jestem skłonny mu uwierzyć...

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 15:03
Posty: 39
GG: 5325982
Lokalizacja: Legnica

Moze kolega ma racje że mozna mu uwierzyc jakby taka sytuacja była to by nie musieli szukac kierowcow a podobno jest pare miejsc pozdro dla liswitalis i za cala prawde o tej firmie!!


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2007, 12:41
Posty: 17

liswitalis kolego to co napisales to jest wielka bajera z twojej strony i tyle ci powiem, jezeli ktos cos u nas zawali w firmie czy kierowca czy pracownik z biura to zjebka jest bo po to jest szef zeby pilnowac roboty i jak trzeba opieprzyc za bledy ale to co tu napisales to tylko do sadu cie podac za oczernianie firmy i prezesa, zastanow sie co piszesz, skoro ci nie pasowalo wiec nie pracujesz z "niewolnika nigdy nie bedzie pracownika" a to co piszesz duza kasa weekend w domu super fura to wiesz jest nierealne bo zadna firma sobie na takie cos nie pozwoli majac autka w lisingu, ale moze nie rozumiesz tego bo zbyt plytko myslisz no cos nie poradze na to nic, pozdrawiam!!!

[ Dodano: Sro, 18.04.2007, 19:47 ]
jacek 2101 tak apropo to nie ma u nas wolnycyh miejsc pracy dla twojej informacji bo mamy wrecz zaduzo kierowcow

[ Dodano: Sro, 18.04.2007, 19:52 ]
liswitalis

wrecz powiem ze smiac mi sie z tego chce co napisales mogles sie bardziej postarac, wiesz Ci ktorzy kombinuja z paliwem jezdza sobie po Hiszpani po kolegach zamiast pilnowac pracy bo i tacy byli to dlugo miejsca nie zagrzali, a jesli mozesz kolego to powiec kiedy ty bylo i jak sie zwolniles czy poprostu jak wielu porzuciles prace bo nagle miales telefon z Hiszpani lub a Angli i nagle musiales znales sie gdzie indziej a firme z autem zostawiles na lodzie bo wielu cwaniaczkow tak postepuje

_________________
Pozdrawiam Kamil


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:41
Posty: 75
Lokalizacja: Zielona Góra

dokladnie... jakos mi sie nie za bardzo chce wierzyc w werscje liswitalis ale wszystko co ktos pisze skads sie bierze i tu nie mozemy wykluczyc ze te problemy z szefem moze i byly, ale moglu byc prowokowane od strony kierowcy...

bo faktycznie jesli to bylaby calkowita nieprawda, to kolega liswitalis nie narazalby sie na odpowiedzialnosc karna za wypowiadane publicznie klamstwa... chyba ze nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji takiego zachowanie

a z reszta,,,,, WHATEVER ;)

szerokosci


Tytuł:
Post Wysłano: 18 kwie 2007, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

Według mnie trzeba na to spojrzeć z innej strony. Kolega liswitalis może i napisał prawdę, ale kolega polmack napewno tego nie potwierdzi, bo jest właścicielem albo kimś z "wyższej strefy" w tej firmie. Normalne że stanął w obronie, wkońcu po części to jego "obowiązek".


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: