Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Blokada mostu
Post Wysłano: 08 sty 2024, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2024, 14:01
Posty: 1

Witam. Jeżdżę samochodem mercedesem actros mp4. Pytanie dotyczy blokady mostu. Czy coś się stanie jeśli zostawie auto z włączona blokada mostu i zgaszę silnik ? Czy należy blokade wylaczyc ? Pytam tak gdyż mamy takiego w firmie niedbałego kierowcę i nieraz wsiada do samochodu np żeby podjechać pod rampe, sypie śnieg i włącza blokade od razu. Gasi silnik i blokady nie wyłącza. Ja wsiadam po nim do samochodu odpalam a blokada włączona...


Post Wysłano: 08 sty 2024, 17:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Nic się nie stanie, równie dobrze może skręcić koła i zgasić silnik albo opuścić na poduszkach :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 08 sty 2024, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Technicznie nic się nie stanie. Praktycznie, tamten wysiądzie, akurat przez weekend zejdzie śnieg, wsiądzie po nim taki sam as i zakręci bączka z 25t na blokadzie po betonie.


Post Wysłano: 08 sty 2024, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Mogę tylko pocieszyć, że prędzej puści sama blokada niż pęknie pół oś.
Z moich aut, tylko w jednym jest sprawna blokada, a to chyba tylko dlatego, że delikwent nie wie którym knyflem ją włączyć.
W reszcie są pozrywane. Wedeu pie mam to, nie naprawiam tego. Naprawię i znowu pozrywają, a tak mają mniej roboty bo już jest zerwana co nie?

Śmiać mi się chce, jak taki jeden były mój pracownik opowiada mi jak to volvo "ulgnęło", a on cyk mu blokadkę, asa i dawaj, wyskoczyło to volvo samo. To auto ma zerwaną blokadę chwilę po tym kiedy ja nim przestałem jeździć, czyli ze 4 lata wcześniej :D. Nawet mu nie powiedziałem że jest zerwana, bo zaraz by płakał żebym to zrobił, żeby sobie mógł znowu zerwać.

Albo jak jest gadka "klima mi nie chłodzi, on wie, bo gadał z bratem trzeba dobić gazu". Przyjeżdża taki chłopak busem, i robi nam serwis klimatyzacji na bazie.
Podłączył manometry, wszystko ok, po kilku min z nawiewów leci 7 stopni, w sumie nie zrobił nic.
Oczywiście kierowcy sprzedałem historię, że był serwisant, nabił, uszczelnił, odgrzybił. W poniedziałek pytam jak klimka, a kierowca "nie no, teraz chłodzi, teraz to tak, teraz to musi pilnować bo się przeziębi".
Przypominam, nie zrobione było nic :mrgreen: .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: