Strona 11 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 paź 2023, 9:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

to taki skrót myślowy, ale poprawię chodziło o metodę liczenia głosów która promuje partię która otrzymała ich najwięcej.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 08 paź 2023, 9:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
chodziło o metodę liczenia głosów która promuje partię która otrzymała ich najwięcej.
Ale nie głosy nieważne. Głosy oddane na partię która nie przekroczyła progu wyborczego.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 08 paź 2023, 9:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Niezależnie na kogo będziecie głosować, długi i dies powinni odstawić wykop. Zdecydowanie :)

Grzechem jest nie pamiętać, że dzięki hype wypoku, być może częściowo kupionemu, PiS jest teraz u władzy. Ile tam było treści, memów, na temat słabego rządzenia przez PO i dlaczego ten PiS będzie taki dobry. No i co teraz? Wykop, jak to wykop, nie pamięta co robił 8 lat temu.
Wrzucanie "twórczości" karoluka, tu takie faux pas jak udostępnianie, nie wiem, brauna? No pewnie i jeden i drugi na rację w jakiejś części, ale na ogół content dla ludzi o mocnych nerwach/że zrytym mocno beretem na prawo albo lewo.

Zastanawia mnie, skąd teraz ta nienawiść do konfederacji, gdzie Korwin zawsze na wypoku miał szerokie grono zwolenników. A umówmy się, teraz konfederacja ma zdecydowanie bardziej wyważonego lidera. Może o to chodzi, że kiedyś partii Korwina nikt nie traktował poważnie, a teraz jak ma 10% to jest już poważnym graczem i trzeba dyskredytować, wrzucać hasła o 5 kolumnie, żeby głupki powtarzały w internecie?
nie uwazam ze to niechec do konfederacji a nawet sam byl na nich glosowal gdyz poglady gospodarcze maja w 90% tożsame z moimi lecz wiekszosc ludzi zaczyna dostrzegac ze ta partia jak i PO jako glowny postulat glosi odsunac pis i koryto nasze

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 paź 2023, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Czyli wychodzi, że twój wybór padł na tego zapłakanego Hołownię?

Hołownię, który chce wpuszczać imigrantów jak leci i zlikwidować gotówkę, ostoję wolności?

Nie to że krytykuję, ale przemyślał bym tą decyzję conajmniej jeszcze raz.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 paź 2023, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Dlaczego u nas nie ma szarości…

k**** niby mamy trochę oleju w głowie i przeżyliśmy nie jedno a dajemy się rozgrywać jak dzieciaki.

A obecnie nieważne kto wygra i tak będzie C H U J N I A.

A te wasze mentzeny i inne pety i tak się przykleją do tego kto będzie przy korycie.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 paź 2023, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dokładnie o tym samym mówiłem już od dawna. :) Ludzie się łudzą, że przyjdzie jakiś łepek co ma gadane i nagle będzie u nas druga Ameryka i Niemcy będą przyjeżdżać do nas do roboty na zrywanie pomidorów. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 08 paź 2023, 11:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

zapraszam do udziału :wink:
https://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51575

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 08 paź 2023, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

TwoStepsFromHell no dobra to co dzieje się z głosami nieważnymi. Gubią się?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Mentzen nie jest prorosyjski. On poprostu rozumie, że w Rosji są tanie węglowodory, i Rosja to ogromny rynek zbytu w sumie na wszystko.
Ja jestem tak samo pragmatyczny. Realia są takie, że wojna kiedyś się skończy, kurz i emocje opadną, wszyscy wrócą do "biznes as ussual" a my co? Nadal będziemy zbawiać świat?...
masz rację, tylko gdzie skończy się ta wojna: czy na zachodniej granicy Ukrainy, na naszej wschodniej, czy na Odrze?

ja jestem również pragmatyczny: my dajemy pomoc, Ukraińcy krew oraz życie i chyba to dobry interes.

niezleżenie czy będziemy kupować surowce od Rosji czy nie, to chyba lepiej nie być ich bezpośrednim sąsiadem.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
...Mentzen nie jest prorosyjski. On poprostu rozumie, że w Rosji są tanie węglowodory, i Rosja to ogromny rynek zbytu w sumie na wszystko.
Ja jestem tak samo pragmatyczny. Realia są takie, że wojna kiedyś się skończy, kurz i emocje opadną, wszyscy wrócą do "biznes as ussual" a my co? Nadal będziemy zbawiać świat?...
masz rację, tylko gdzie skończy się ta wojna: czy na zachodniej granicy Ukrainy, na naszej wschodniej, czy na Odrze?

ja jestem również pragmatyczny: my dajemy pomoc, Ukraińcy krew oraz życie i chyba to dobry interes.

niezleżenie czy będziemy kupować surowce od Rosji czy nie, to chyba lepiej nie być ich bezpośrednim sąsiadem.
Oni NIGDY za nas nie walczyli. Ostatnio z resztą za pomocą skargi do WTO pięknie pokazali jakim bratnim narodem są. Jedno i drugie to sowiecki burdel tylko z różnymi flagami.

A wojna to się w sumie już skończyła tam gdzie jest, nic więcej nie zrobią. Jedynie mogą poszczekać na Polskę lub inne ościenne kraje bo tyle gierojom zostało do roboty.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

1. oni nie walczą o nas, ale o własne życie i dlatego są tak zdeterminowani. a że to trzyma Rosjan z dala od naszych granic, to chyba dobrze?
ja obawiam się innego zagrożenia:
gdy już wyposażymy Ukrainę w nowoczesną broń, gdy stanie się najsilniejszą armią w Europie, dodatkowo zaprawioną w bojach, gdy Rosjanie zrobią zamach i na czele Ukrainy postawią swojego człowieka w rodzaju Janukowicza, to ta armia może ruszyć na zachód i wtedy my będziemy walczyli o życie, a Niemcy będą mieli dylematy takie jak dzisiaj cześć z nas.

2. afera ze zbożem jest wynikiem chciejstwa naszych notabli, którzy zboże jadące tranzytem sprzedawali w Polsce wbrew umowom. Polska miała przewozić zboże w tranzycie, a nie importować i sprzedawać na boku z zyskiem.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Dlatego trzeba ich trzymać za mordę jak tylko się da, mają istnieć ale być najsłabsi jak się da. I wtedy będziemy bezpieczni.

Jedyny problem jest w tym, że nasz rząd tego nie rozumie...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

wydaje mi się, że nie rozumiemy się.

Ty widzisz tylko dwa wyjścia albo my ich trzymamy za mordę, albo oni nas, a w stosunkach między narodami i ludźmi są jeszcze inne relacje.

nie musimy się kochać, nie musimy się nawet lubić, ale mając wspólny cel możemy razem współdziałać i jeden nie musi mieć buta na plecach drugiego.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

XD
Ty się Łukasz marnujesz w obecnej pracy. Musisz startować z list konfederacji i ocalić świat!
A i dorzuć coś o Wołyniu.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
XD
Ty się Łukasz marnujesz w obecnej pracy. Musisz startować z list konfederacji i ocalić świat!
A i dorzuć coś o Wołyniu.
A dziękuję, nie potrzebuję bycia sławnym. Ale nadal to zdecydowanie lepsze niż jakakolwiek forma fajnopolactwa. Wstawki o Wołyniu nawet nie skomentuję bo to żałosne.

Cyryl, z sowiecką mentalnością inaczej się nie da. Oni wobec nas nie mają skrupułów. Żadnych.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Co sie Dlugi cieszysz?Łukasz może i zbyt dosadnie, ale w sumie dobrze mówi.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 08 paź 2023, 17:52 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Cyryl, z sowiecką mentalnością inaczej się nie da. Oni wobec nas nie mają skrupułów. Żadnych.
nie bardzo rozumiem, Ty piszesz o Ukrainie, czy o Rosji?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
...Cyryl, z sowiecką mentalnością inaczej się nie da. Oni wobec nas nie mają skrupułów. Żadnych.
nie bardzo rozumiem, Ty piszesz o Ukrainie, czy o Rosji?
Ukrainie. Było miło jak mieliśmy sprzęt wojskowy do oddania, teraz nie mamy nic to widać ile im jesteśmy potrzebni.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 08 paź 2023, 17:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

czy kiedykolwiek byłeś na Ukrainie?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 08 paź 2023, 18:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Kieras i Długi, prosze was o nie pisanie w temacie sondy. Nie mogę zamknąć tematu bo zamknie się też ankieta

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: