Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lis 2021, 10:51
Posty: 7

Witam

Chciałbym uzyskać wyjaśnienie do takiej kwestii. Spedycja zawaliła godziny załadunku i mam czekać ok 3h. Na czas oczekiwania prosiła mnie moja firma żebym włączył pauzę i zapytali czy dam radę przez to opóźnienie dojechać do celu. Ja im odpowiedziałem że mam czas tylko na 13h i to opóźnienie spowoduje że nie dam rady bo tacho mam już rozpoczęte i czas bije do rana do 7. Na co w słuchawce usłyszałem że mogę przecież do 9 pracować bo będę z 2h leżał na pauzie i to mi automatycznie dzień wydłuży. I przez ten makaron na winiety na uszy trochę zgłupiałem aż nie wiedziałem co na to odpowiedzieć. Czy moja wiedza nabyta dobrze mi podpowiada że to bujda była? Tacho rozpoczete to czas bije normalnie, i taka pauza nagle magicznie mi nie zrobi dnia na 15h?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Tak możesz podzielić pauze na dwie części czyli minimum 3h pauzy plus 9h pauzy i możesz wtedy pracować normalne 15h zamiast 13h

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lis 2021, 10:51
Posty: 7

Cytuj:
Tak możesz podzielić pauze na dwie części czyli minimum 3h pauzy plus 9h pauzy i możesz wtedy pracować normalne 15h zamiast 13h
Dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Teraz już będę pamiętał. Temat do zamknięcia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: