Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lip 2023, 8:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Nigdy nie byłem w Warszawie dużym, od tego zacznę :D
A muszę zorganizować jednorazową dostawę na Wawer, okolice dróg Przewodowej i Moizaikowej. Chciałem zweryfikować to co znalazłem z rzeczywistością.

Jeśli będę wjeżdżał poza godzinami zakazu, czyli 7-10 i 16-20 to mogę śmiało jechać mając kwity dostawy? :shock: Nie wierzę, że nie ma tam zakazu nawet na tych uliczkach.
Nie wiem czy jest sens i potrzeba, ale załatwię C-16 jeśli bym chciał się rozładować w godzinach zakazu? Czy i tak nie wydadzą?

Mam jeszcze miesiąc czasu na ewentualne ogarnięcie zezwoleń. Dojazd ze Śląska, więc A1>S8>S2.

PS:
Wytłumaczy mi ktoś co robi ten znak na wjeździe na S2? Byłem przekonany, że to wjazd na Wawer (Patriotów), a jednak na S2.
https://goo.gl/maps/ZLdxV4uxEG6LnESSA


Post Wysłano: 22 lip 2023, 13:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Poza godzinami zakazu możesz śmiało jechać i w zakazie też masz 10% szansy że ktoś cię zatrzyma.
Nie dostaniesz C-16 bo masz dostawę no chyba że budujesz ale to trwa ok 30 dni no i umotywowanie wniosku musi być solidne, umowa itp. makulatura.

Znak o który pytasz postawili dlatego że jest nowa droga i Ty ją byś zniszczył :D - zdjęcie jest z 2021 roku.

Tak naprawdę musisz zjechać z południowej obwodnicy Warszawa pierwszym zjazdem ( oczywiście jadąc od strony S-8) na ulicę Patriotów (przed torami kolejowymi) i na 1 rondzie w lewo potem cały czas prosto wzdłuż torów do skrętu w lewo w Przewodową (jeżdżą nią autobusy więc jest dosyć szeroka) no a później to już rozglądaj się za płaskim rondem z Mozaikową. To chyba będzie na Przewodowej pierwsze rondo.

Pamiętaj o odcinkowym pomiarze prędkości w tunelu pod Ursynowem.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 lip 2023, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Byłem tam w niedziele na tej Mozaikowej i Przewodowej to tylko pamietam że jest mega progów narobione co można je kamionem brać okrakiem, od S2 normalnie na Patriotów jechałem i nie patrzyłem na znaki ale nic dla ciężarówki nie było raczej…


Post Wysłano: 23 lip 2023, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Dzięki, czyli widzę, że prościej niż się spodziewałem. Mimo wszystko, zaskakujące :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: