Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lip 2023, 10:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 maja 2023, 11:19
Posty: 5

Infrastruktura w Polsce- drogi, parkingi
Jak to wygląda naprawdę, porównując do międzynarodówki?


Post Wysłano: 08 lip 2023, 9:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Infrastruktura w Polsce- drogi, parkingi
Jak to wygląda naprawdę, porównując do międzynarodówki?
Jak wyglądają drogi w Polsce warto sprawdzić na stronach typu "mapy google"

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 lis 2023, 9:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2023, 9:01
Posty: 1

Uważam że na przestrzeni lat, stan polskich dróg bardzo się poprawił. Mam na myśli nie tylko stan techniczny, ale też na przykład ilość autostrad, dróg ekspresowych i miejsc obsługi podróżnych. Wiele z polskich, dużych miast jest teraz dobrze skomunikowana. Skróciło to czas podróży pomiędzy nimi oraz bezpieczeństwo


Post Wysłano: 04 lis 2023, 9:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2023, 9:25
Posty: 1

Wiele miejscowości doczekało się obwodnic, co ułatwia mi pracę, ponieważ nie muszę co chwilę zatrzymywać się na skrzyżowaniach, światłach i przepuszczać pieszych. Dzięki temu jest też mniej korków.


Post Wysłano: 04 lis 2023, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2010, 21:12
Posty: 131
Samochód: actros mp3
Lokalizacja: ~WLKP~

Fakt, czasu trochę zleciało. Mamy więcej autostrad, ekspresówek itp. mopy i tak wiecznie zatkane, chyba że po nocce zajedziesz to ok. Popołudniu czasami są już zatkane totalnie. Jeżdżąc po samych centrach logistycznych, w porządku ale niektóre firmy mają takie siedziby w krzakach że czasami sam nie wyjdziesz z podziwu, jak udało ci się tam dostać :mrgreen: niemcy z parkingami mają jeszcze gorzej chyba. Na kraju, jak wszędzie trzeba się przyzwyczaić.


Post Wysłano: 04 lis 2023, 13:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2023, 13:56
Posty: 1

Jeżeli chodzi o infrastrukturę... parkingów jest wciaz za mało, drogi sa budowane juz w nieco wyższych standardach lecz nie zmienia to faktu ze wciąż dokonuje się przy ich budowie różnorakich bubli jak pasy awaryjne które są za wąskie dla ciężarówek... Ponadto sposób naprawy starych dróg pozostawia wiele do życzenia, a wciąż powielany schemat budowania dróg o dwóch pasach ruchu jest nie adekwatny do dzisiejszych realiów drogowych.


Post Wysłano: 26 gru 2023, 13:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Fakt, czasu trochę zleciało. Mamy więcej autostrad, ekspresówek itp. mopy i tak wiecznie zatkane, chyba że po nocce zajedziesz to ok. Popołudniu czasami są już zatkane totalnie. Jeżdżąc po samych centrach logistycznych, w porządku ale niektóre firmy mają takie siedziby w krzakach że czasami sam nie wyjdziesz z podziwu, jak udało ci się tam dostać :mrgreen: niemcy z parkingami mają jeszcze gorzej chyba. Na kraju, jak wszędzie trzeba się przyzwyczaić.
Odnośnie znalezienia miejsc parkingowych, to nie dotyczy całego kraju jest kilka dróg, rejonów gdzie jest spory problem, poza tymi rejonami nie ma dramatu. Ja mam takie spostrzeżenia.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: