Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 cze 2023, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2020, 11:54
Posty: 69

Witam wszystkich,
Mam pytanie odnośnie transportu butli z gazem na naczepie wraz z doczepionym wózkiem widłowym czy jest to ciężka robota?
Jeśli ma ktoś pojęcie o tym lub pracuje w tej branży to proszę o pomoc w temacie.
Praca wyglądałaby tak ,że miałbym 6,7 klientów w regionie i trzeba im dostarczyć ten gaz i zabrać puste butle .Rozładowuje i załadowuje sam tym wózkiem widłowym, na który również mam uprawnienia.
Głównie chodzi mi o to czy trzeba się nachodzić przy tym i czy dodatkowo trzeba może te butle pojedynczo gdzieś targać , bo normalnie będą one w takich klatkach metalowych na naczepie. Mam pewien problem z kolanem i z tąd moje obawy. Niestety zapomniałem się o te szczegóły dopytać a teraz za bardzo nie mam możliwości kontaktu z tym gościem od tej pracy ,dopiero będę miał przy podpisywaniu umowy.
Wszystkich którzy wiedzą coś na ten temat serdecznie proszę o jakieś wskazówki czy warto się w to pchać czy nie? Pomijając pieniądze bo są dobre w porównaniu jak na plandece.
Praca w Niemczech.

Pozdrawiam serdecznie.


Post Wysłano: 30 cze 2023, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

No raczej musisz zapytać szefa jakie są ustalenia z klientami, ale dla mnie byłoby bez sensu, jakbyś miał być magazynierem na każdej firmie. Po to butle są w stojakach, a nie pojedynczo, że przyjeżdżasz, podmieniasz "kontener" i jedziesz dalej.


Post Wysłano: 01 lip 2023, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ciężko powiedzieć jaki jest profil tej firmy niemieckiej. W polskich zdarza się dostawa 2-3 butli danego gazu do Pana Wieśka na spawanie.
Robota fizyczna będzie na pewno bo wózek trzeba zapinać i odpinac, podobnie pasy na koszach no i pewnie na początku zanim się wyrobisz to będziesz wysiadać i wsiadać co chwilę :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 lip 2023, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2020, 11:54
Posty: 69

Dzięki za podpowiedzi, prawdopodobnie spróbuję tej pracy.
Z tego co zapamiętałem to jest jakiś prosty system blokad tych koszy na naczepie odkrytej.
Oglądałem filmik na YouTub z takim wuzkiem z tyłu naczepy to wszystko odczepienie go i przyczepianie dzieje się mechanicznie ,jedynie koła trzeba rozłożyć i złożyć.
Jeszcze raz dziękuję za jakieś zainteresowanie się tematem i podpowiedzi.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 12 lip 2023, 19:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2020, 11:54
Posty: 69

Zacząłem to robić i jest z tym trochę zamętu.
Średnio 7,6 klientów, może też czasem być 2/3 ale dalsza odległość, praca ze skanerem.
Praca nie jest ciężka fizycznie ,bo wózek widłowy jest odczepiany i zaczepiany automatycznie na swoich widłach . Jedynie co trzeba dźwigać to blokady mocujące kosze które można dokręcać i odkręcać wkrętarką z kluczem nasadowym ,ale nie są ciężkie .
Czasem trzeba przetoczyć butle z jednego kosza do drugiego jeżeli klient nie założył np. wystarczającej ilości pasów , ewentualnie można dołożyć pas ale to dłużej schodzi -jeżeli chodzi o odebranie pustych butli z powrotem.

Czas średnio 6.30 - 16.30 odległość do 350 kilometrów w około.

Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: