Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Za kiblowanie pod rampą 2h w sobotę dostaniesz 400 zł dniówki, a nawet niech będzie, że pół dniówki - 200, ale ty zarabiasz 60 zł/h i wolisz dostać 120 :D Zawsze miałeś łeb do interesów.
Obrazek
Już to widzę, jak zjechałeś w piątek o 11 na bazę i siedzisz do 15, żeby odbić kartę przy wyjściu. Zawsze można ci przydzielić miotłę i te 4h poopalasz się na placu :mrgreen:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Weź no pomyśl chwilę, tak tylko chwilkę i zastanów się czy wolałbyś przy charakterze pracy na międzynarodówce dostawać godzinówkę. Godzinówkę płaci się w każdej robocie na miejscu.
Tak,geniuszu-każdy zdrowo myślący człowiek wolałby mieć płacone za godzinę.Bo za kiblowanie pod rampą w sobotę-co jest pracą,dyżurem a nie przerwą,dostawałbyś dodatek 100%(nadgodziny w twój dzień wolny) czyli przy podstawie 5000 brutto, 60 zł/h.600 zł,za 10 godzin oczekiwania aż cię rozładują.

Chwileczkę-ty twierdzisz,że jak masz podpisaną umowę na pełen etat i powinieneś pracować 8 godzin dziennie,a pracujesz tylko 3 bo szef nie jest w stanie zapewnić ci pracy,to może zapłacić ci tylko za 3 godziny? No to chyba cię ktoś modelowo wydymał na hajs. :mrgreen:
W pandemii Zamiast 168 godzin miesięcznie przepracowałem tylko 155.Bo nie było pracy.A miałem zapłacone za 168.Bo musiałem mieć.Zgłaszałem,żeby mi coś przydzielono,ewentualnie powinienem 8 godzin siedzieć na terenie zakładu w gotowości do pracy."Idź do domu,nie będziesz się w sufit gapił".
Nie,to nie.
[/quote]

Kolego Bobrze, jako że nadzwyczaj boli cię praca ponad ustawowy wymiar godzin, jako że nadzwyczaj dobrze dokształciłeś się w prawie pracy regulującym co i w jakim wymiarze ci się należy, jako że jesteś sfrustrowany że w swoim miemaniu tego nie dostajesz, połóż kres temu wyzyskowi - zwolnij się :mrgreen:.

Uwolnisz się od niewolniczej pracy. Pójdziesz sobie na magazyn lub na taśmę je ba ć z krzyża za 2800 netto z sobotami, I będziesz szczęśliwy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 28 maja 2023, 21:45 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

I będą owocowe czwartki.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2022, 1:36
Posty: 34

Cytuj:
Za kiblowanie pod rampą 2h w sobotę dostaniesz 400 zł dniówki, a nawet niech będzie, że pół dniówki - 200, ale ty zarabiasz 60 zł/h i wolisz dostać 120 :D Zawsze miałeś łeb do interesów.
Obrazek
Już to widzę, jak zjechałeś w piątek o 11 na bazę i siedzisz do 15, żeby odbić kartę przy wyjściu. Zawsze można ci przydzielić miotłę i te 4h poopalasz się na placu :mrgreen:
Jak zwykle-nic nie zrozumiałeś.
2 godziny za 400 zł,a nazajutrz robisz jak beduin po 14 godzin też,za 400 zł :mrgreen: .
A w tej bajce były smoki?
Koleżko,a jak twój szef podłapie super kontrakt i zamiast obecnych przykładowo 8 godzin dziennie będziesz od jutra walił po 12 godzin dziennie za te same pieniądze to też powiesz,że to się opłaca.? Wszak pracujesz za "stałą pensję".No to jeszcze zrobisz dodatkowe 4 godzinki dziennie.Tobie widzę wszystko jedno :mrgreen:

Dariusz95-nie,w twoim wypadku zmiana zawodu nie ma sensu.Na legalnej umowie nikt ci nie da 5000 netto za 8 godzin na początek.Potem to też w zasadzie nierealne.

No chyba,że Luka.On ci da 400 zł dniufki,na papierze najniższa krajowa,i popracujesz raz w miesiącu 3 godziny dziennie a w pozostałe po 13 godzin.
W końcu międzynarodówka to stałe trasy i zawsze pracuje się tyle samo godzin miesięcznie. :mrgreen:

Ps.Za 250 godzin wziąłbyś u mnie....7500 zł netto.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

:roll:
Weź kalkulator do ręki i policz, później pisz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: