Auto-Mix - lod贸wki samochodowe, klimatyzatory postojowe, us艂ugi transportowe, transport mi臋dzynarodowy.

Truck-Man Cz臋艣ci Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny cb radiaRegeneracja wtryskiwaczy Common Rail MAN

Regulamin forum

Drogi U偶ytkowniku!

Pami臋taj 偶e bierzesz odpowiedzialno艣膰 za swoje wypowiedzi, dlatego ostro偶nie dobieraj s艂owa uwzgl臋dniaj膮c fakt, 偶e nie jeste艣 wystarczaj膮co anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania w膮tk贸w b膮d藕 pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o 艣wiadczeniu us艂ug drog膮 elektroniczn膮 o tre艣ci:

鈥濶ie ponosi odpowiedzialno艣ci za przechowywane dane ten, kto udost臋pniaj膮c zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez us艂ugobiorc臋 nie wie o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci, a w razie otrzymania urz臋dowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomo艣ci o bezprawnym charakterze danych lub zwi膮zanej z nimi dzia艂alno艣ci niezw艂ocznie uniemo偶liwi dost臋p do tych danych鈥.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3  Nast臋pna
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Re: ZTE KATOWICE
PostWys艂ano: 18 sty 2008, 17:34 
U偶ytkownik

GG: 0
koledzy, jedno wiedzcie - polski pilot tylko w PL, za granic膮 zawsze obcy.
m贸j rekord w pilota偶u - 5,70 szeroko z W艂oc艂awka na 艢wiecko, ale pilotuj臋 tylko kiedy jest nawa艂 pracy, pozdro dla Wszystkich pilotruj膮cych :D

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 18 sty 2008, 23:51 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 11
Samoch贸d: FH16 750
sarensiak pisze:
m贸j rekord w pilota偶u - 5,70 szeroko z W艂oc艂awka na 艢wiecko, ale pilotuj臋 tylko kiedy jest nawa艂 pracy, pozdro dla Wszystkich pilotruj膮cych :D

ooo.. a od kiedy to tak ?? ja juz nie potrafie zliczyc po jakich krajach pilotowalem jest ich naprawde sporo , a ty moze z sarensa ?? pilotowalem was jakis czas temu 3,5m szerokosci 30m dlugosci z Gdanska

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂: Re:
PostWys艂ano: 20 sty 2008, 23:48 
U偶ytkownik

GG: 1
Samoch贸d: Schwerlastsattelzugmaschine
tomek volvo pisze:
Koledzy powiedzcie mi jaki tona偶 wozicie wysoko艣膰 szeroko艣膰 i d艂ugo艣膰 {je艣li jest kto艣 na forum z tej firmy lub kto艣 co je藕dzi gabarytami...}

wagowo to okolice 60-70 ton netto, szerokosc 7 metrow, 45 m dlugosci, i okolice 4.5m wysokosci .....wszystko uzaleznione zezwoleniami.....

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 21 sty 2008, 0:03 
U偶ytkownik

sarensiak pisze:

Oooooo......chyba nie, ostatnio cz臋sto widuje "Wiesiolkow" ze swoimi polotami za odra.....pewnie to BF2 ale zawsze pilota偶....

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 07 lut 2008, 23:59 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Jak dla mnie przesadzone to wszystko o zte katowice, pekaesiaki jakich ma艂o, kiedy艣 mieli renom臋 ale dzi臋ki niekt贸rym wybrykom ju偶 ja powoli trac膮, jedynym m膮drym kierowca to chyba jest dziadek. Reszta powinna na plandekach 艣miga膰...
Kolega BAG czasem sie nie widywali艣my na innym forum? Tak mi Tw贸j nick pozosta艂 w pami臋ci... ;)

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 21 mar 2008, 22:04 
U偶ytkownik

guzik_0 pisze:
Jak dla mnie przesadzone to wszystko o zte katowice, pekaesiaki jakich ma艂o, kiedy艣 mieli renom臋 ale dzi臋ki niekt贸rym wybrykom ju偶 ja powoli trac膮, jedynym m膮drym kierowca to chyba jest dziadek. Reszta powinna na plandekach 艣miga膰...
Kolega BAG czasem sie nie widywali艣my na innym forum? Tak mi Tw贸j nick pozosta艂 w pami臋ci... ;)

O jakim dziadku piszesz ? Firma jest spoko, a z Pekesem ma tyko 偶贸艂te kabiny wsp贸lne :U.Pisuje na paru forach jak najbardziej.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytu艂: Re: ZTE Katowice
PostWys艂ano: 03 lip 2008, 11:49 
U偶ytkownik

Samoch贸d: MAN TGA 530 XXL
Teraz do ZTE nowe maniki tgx oraz scanie nowe prz :idea: chodza.Jak beda juz gotowe tocos tutaj podrzuce

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 27 lip 2008, 15:52 
Moderator
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: ci臋偶arowy
Przepraszam, ale nie moge sie powstrzyma膰, 偶eby opisa膰 sytuacji ze 艣rodowej nocy na 呕arskiej Wsi.

Od J臋drzychowic jecha艂y 4 zestawy 4 metry szerokie. Mieli dw贸ch pilot贸w. Pomijam ju偶 umiej臋tno艣ci tych pilot贸w, bo albo jechali pierwszy raz, albo nie potrafili przeprowadzi膰 tych gabaryt贸w. Przez co na radiu by艂o wiele zgrzyt贸w. Kierowcy zwracali im uwage. Ale panowie z ZTE nie potrafili przyja膰 do siebie s艂贸w krytyki. Jedyne co by艂o od nich s艂ycha膰 to jeden wielki potok bluzg. Jeden z kierowc贸w zwr贸ci艂 im uwage, 偶eby si臋 kulturalniej wyra偶ali. Po tym zacze艂y jeszcze bardziej lecie膰 k*** i ch***. Ja wiem, 偶e s膮 braki w kierowcach, ale mo偶e niekt贸rych ludzi nie warto zatrudnia膰!

Stra偶 po偶arna Cz臋stochowa | Wycinka drzew | Pilarki Stihl

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 05 sie 2008, 11:50 
U偶ytkownik

Kolego Leszek:

Firma ma dobr膮 renom臋, niewierz臋, 偶e tak si臋 zachowywali. Troch臋 ich znam juz.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 05 sie 2008, 12:31 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 1779047
Samoch贸d: Ford Focus Turnier 2.0 TDCi
Du偶a firma i znasz ka偶dego kierowc臋?

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 10 sie 2008, 2:41 
Moderator
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: ci臋偶arowy
Nikt nie musi wierzy膰... Ja poprostu opisa艂em sytaucje z punktu widzenia osoby trzeciej. Nie wspomnie ju偶 o burzy jak膮 wywo艂a艂 m贸j post. Dosta艂em na priv r贸偶ne maile m.in. od ludzi pracuj膮cych w ZTE Katowice. Sam mia艂em kontakt z kolegami z ZTE i nie mia艂em nigdy o ich z艂ego zdania. ZTCP to jeden z nich kiedy艣 na Lohrah jezdzi艂. Wiadomo, 偶e nie mo偶na wszystkich wrzuca膰 to jednego worka, w ka偶dej firmie s膮 r贸偶ni ludzie. Ja tylko opsa艂em to co widzia艂em/s艂ysza艂em. Ruch by艂 wtedy du偶y, wi臋c napewno inny koledzy te偶 mog膮 si臋 wypowiedzie膰 na temat zaistnia艂ej sytuacji. R贸wnie偶 koledzy z ZTE Katowice, k贸trzy pisali do mnie na priv, moga tutaj wyrazi膰 swoje zdanie i zaprzeczy膰 ca艂ej sytuacji. Jednak jak narazie nikt oficjalnie nie zabra艂 g艂osu.

Stra偶 po偶arna Cz臋stochowa | Wycinka drzew | Pilarki Stihl

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 15 sie 2008, 10:29 
U偶ytkownik

Samoch贸d: MAN TGA 530 XXL
Witam wszystkich.Wiec tak co do zaistnia艂ej sytuacji na 呕arskiej wsi.
Zeby cztery zestawy wiecha艂y na 呕arska wie艣 na BP po 4 merty szerokie ka偶dy to chwile trwa plus dw贸ch pilot贸w. A natezenie jest tam spore wi臋c korek si臋 robi ostry i od s艂owa do s艂owa to wiadomo co si臋 robi na tym CB teraz (wyzwizka,ublizanie itp. ) . Zero cenzury. Wiec nieraz trza s艂ucha膰 wszystkiego od pocz膮tku do ko艅ca,a nie komentowa膰 tylko po艂owe zdarzenia.A wiadomo nikt nie da si臋 obraza膰 na CB i jak co艣 kto艣 powie obrazliwego to trza (odszczeka膰),a tam te偶 by艂y zaproszenia na parking na r臋czne t艂umaczenie. Kierowcy nie maj膮 dla siebie szacunku i tylko si臋 goni pogo艅 i tyle. To jest m贸j komentarz do tego zdarzenia :D . Jednego z zte 8) . Wiecej nie ma sensu pisa膰 bo jak pan Leszek napisa艂 kontaktowali si臋 ju偶 nasi ch艂opcy z nim na privie i tam te偶 by艂o wyja艣nione :mrgreen: .Pozdrowionka

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 29 sie 2008, 13:17 
U偶ytkownik

Firma ZTE Katowice od艣wie偶y艂a swoj膮 stron臋 WWW.

http://www.zte.katowice.pl/

Sporo ciekawych zdj臋膰 w Galerii.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 30 sie 2008, 22:03 
U偶ytkownik

Kiedy艣 transport to by艂 transport, ludzie byli kierowcami, kt贸rzy kochali to co robili, i nie marzyli 偶eby lecie膰 do domu i od razu wzi膮膰 piwo i do telewizora, tylko brali auto, obeszli, posprawdzali, powietrze w oponach, czy nic nie cieknie, oleju sprawdzili, paliwo dolali, posprz膮tali, co艣 rozkr臋cili co艣 zakr臋cili... Teraz KIEROWCA to jest traktowany jako normaln膮 prace, przychodzi wsiada jedzie 艂dauje przyje偶d偶a i marzy 偶eby w pi膮tek z piwem by艂 w domu. Czasy sie ju偶 zmieni艂y. Kierowca to nie hobby, to zaw贸d, i szkoda. I zapewne wielu starych szofer贸w si臋 ze mn膮 zgodzi...

Ja pami臋tam jak kiedy艣 ka偶dy kierowca przyjecha艂 na baze do nas, i sobie ca艂膮 sobot臋 posprawdza艂 posprz膮ta艂 dla niego to by艂o ca艂e jego 偶ycie...

.
.

:arrow: Nowa strona firmy MAGTRANS
:arrow: FanPage na Facebooku firmy MAGTRANS.

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 30 sie 2008, 22:05 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Samoch贸d: kadetem tera
piotrekmag1 pisze:
Kiedy艣 transport to by艂 transport, ludzie byli kierowcami, kt贸rzy kochali to co robili, i nie marzyli 偶eby lecie膰 do domu i od razu wzi膮膰 piwo i do telewizora, tylko brali auto, obeszli, posprawdzali, powietrze w oponach, czy nic nie cieknie, oleju sprawdzili, paliwo dolali, posprz膮tali, co艣 rozkr臋cili co艣 zakr臋cili... Teraz KIEROWCA to jest traktowany jako normaln膮 prace, przychodzi wsiada jedzie 艂dauje przyje偶d偶a i marzy 偶eby w pi膮tek z piwem by艂 w domu. Czasy sie ju偶 zmieni艂y. Kierowca to nie hobby, to zaw贸d, i szkoda. I zapewne wielu starych szofer贸w si臋 ze mn膮 zgodzi...

Ja pami臋tam jak kiedy艣 ka偶dy kierowca przyjecha艂 na baze do nas, i sobie ca艂膮 sobot臋 posprawdza艂 posprz膮ta艂 dla niego to by艂o ca艂e jego 偶ycie...

Tak racja kierowca ma je藕dzi膰 24/24 przyjecha膰 na weekend w sobot臋 rano ca艂y dzie艅 siedzie膰 przy aucie i w niedziele na noc jecha膰 dalej.

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 30 sie 2008, 22:41 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

Odno艣nie Man贸w TGX, w czwartek widzia艂em jednego na A14, pomiedzy Ipswich i Cambridge, sta艂 sobie, chyba dobowy robi艂(bo na powrocie tez sta艂 - ale to juz nie by艂lo po mojej strone) chcia艂em sie zatrzyma膰 pierwszym razem, ale troche za p贸藕no zobaczy艂em i nie do ko艅ca by艂em pewien czy zestaw za mna tez da rade :P bo jak spryskiwa艂 szybe to mia艂em ca艂y podno艣nik mokry, taki du偶y odstep zostawil.
Wracaj膮c - na niskopodwozi贸wce mia艂 co艣 co wyglada艂o jak jaki艣 偶eliwny komin, moze jakis piec czort wie :D

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 01 lis 2008, 0:41 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 71830
Samoch贸d: saicento z kratk膮
Od艣wie偶臋. Sta艂em w tygodniu na rajce pod 艢widnic膮 (na Lukoilu) z dwoma ch艂opakami z ZTE Katowice.
TGA 480 (3 osie) i TGX 480 (3 osie). Jedna te艣ciowa Noteboom, drugiej nie pami臋tam.
Og贸lnie ch艂opaki by艂y w porz膮dku, ale jak my艂em z臋by za ich naczepami to jeden wyszed艂 sprawdzi膰, czy aby nic tam im nie kradn臋 (tak to odebra艂em).

http://img100.imageshack.us/img100/7333/dscf1153ph4.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/3652/dscf1154vq7.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/3946/dscf1155ot1.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/5883/dscf1156yb8.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/8917/dscf1157if8.jpg

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 04 lis 2008, 23:38 
U偶ytkownik

Cytuj:
Wracaj膮c - na niskopodwozi贸wce mia艂 co艣 co wyglada艂o jak jaki艣 偶eliwny komin, moze jakis piec czort wie :D

ten kominek wazyl 40 ton.....jechal z Krakowa do Scheffield...na nowym euromaxie z faymonvilla...

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 05 lis 2008, 0:09 
U偶ytkownik
Awatar u偶ytkownika

GG: 9784241
krcr te zdj臋cia to mog艂e艣 sobie darowa膰 ... :wink:

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostWys艂ano: 09 lip 2009, 0:28 
U偶ytkownik

GG: 4041866
Obrazek

Na g贸r臋
 Wy艣wietl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3  Nast臋pna