Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 sty 2016, 1:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2016, 20:19
Posty: 5
Samochód: Scania 164L
Lokalizacja: WML

Witam koledzy, mam problem z centralnym zamkiem w mojej scanii 4. Po otworzeniu drzwi centralka caly czas probuje je na sile zamknąć. Podczas kazdego wyjścia z auta musze zabierac ze soba kluczyki bo sama sie zatrzaskuje. Dodam ze stalo sie tak podczas gdy pociagnalem szybko klamke drzwi pasazera od wewnątrz. Ktos zna ten problem? Proszę o pomoc w czym szukac przyczyny. Kable przy zawiasie ok.


Post Wysłano: 18 sty 2016, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 paź 2015, 9:45
Posty: 13
Samochód: Scania R420 x5
Lokalizacja: Ślesin

Witam sugerował bym rozebrać tapicerkę i sprawdzić czy czasami drucik idący od klamki do centralki się nie osunął z zawiasu na centralce i czy się czasem nie klinuje skoro mówisz że po szarpnięciu prawej strony sie tak stało to zaccznij od sprawdzenia całej centralki pasażera


Post Wysłano: 19 sty 2016, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2011, 16:44
Posty: 45
GG: 0
Samochód: scania

Ja stawiam na przełamaną wiązkę w drzwiach prawych lub lewych. Częsta awaria w 4-ce


Post Wysłano: 21 sty 2016, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2016, 20:19
Posty: 5
Samochód: Scania 164L
Lokalizacja: WML

Dzięki koledzy za odpowiedz. Teraz mrozy nie dadza porobic ale jak tylko będzie delikatnie wyzsza temp ze rece nie beda grbialy z zimna to biore sie z sprawdzanie po kolei zaczynajac od kabli w drzwach dokładnie i rozebraniu tapicerki. Dam znac jak efekty pracy.


Post Wysłano: 26 sty 2016, 7:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2016, 20:19
Posty: 5
Samochód: Scania 164L
Lokalizacja: WML

Mieliscie racje. Powodem tego okazala sie wiazka kabli przy zawiasie. Wyjalem ja kompletnie i zregenerowalem jak nalezy. Tylko przy okazji skladania drzwi [wycenzurowano] sie slizg od mechanizmu szyby :D kupione juz nowe :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: