Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 gru 2015, 1:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Witam,
Marka: MAN
Model: TGX
Rok produkcji: 2014
Przebieg: ok.200000km
Wyposażenie: Wszystko standardowe dodatek to dotykowe radio z nawigacją i xenony.
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: Bodex 2014r (wanna)
Obsługiwane kierunki: Cała Europa

Auto dostałem jak miało rok było trochę zaniedbane w kabinie wiadomo jak to kierowcy jeden dba o mieszkanie a drugi nie do końca. Ale już Mana właśnie oddałem i oczekuje na odbiór nowego Actrosa z salonu co niedługo wam zaprezentuje i odbiór naczepy z Francji. Proszę pytać na wszelkie pytania chętnie odpowiem.
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 31 gru 2015, 1:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Powiedz synek... Jaki jest sens prezentować auto, którym już nie jeździsz? :roll: Jakbym zaprezentował swoją babę z którą wziąłem rozwód pół roku temu a teraz będę się dzielił zdjęciami z wspólnych wyjazdów.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 31 gru 2015, 2:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Powiedz synek... Jaki jest sens prezentować auto, którym już nie jeździsz? :roll: Jakbym zaprezentował swoją babę z którą wziąłem rozwód pół roku temu a teraz będę się dzielił zdjęciami z wspólnych wyjazdów.
Prosty i logiczny może ktoś ma pytania odnośnie Mana jak się jeździ pod wanną itp. . ., poza tym rzeczy jeszcze mam w Manie może jakiś kursik jeszcze zrobię nim więc śmiało mogę go prezentować. Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 2:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Fajna pomoc drogowa. Podatku się nie płaci :)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 2:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Fajna pomoc drogowa. Podatku się nie płaci :)
Zgadza się, ale mamy też w firmie duże holowniki.


Post Wysłano: 31 gru 2015, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2015, 12:28
Posty: 100

Jak sprawdza sie 480-tka MANa?


Post Wysłano: 31 gru 2015, 10:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Powiedz synek... Jaki jest sens prezentować auto, którym już nie jeździsz? :roll: Jakbym zaprezentował swoją babę z którą wziąłem rozwód pół roku temu a teraz będę się dzielił zdjęciami z wspólnych wyjazdów.
Prosty i logiczny może ktoś ma pytania odnośnie Mana jak się jeździ pod wanną itp. . ., poza tym rzeczy jeszcze mam w Manie może jakiś kursik jeszcze zrobię nim więc śmiało mogę go prezentować. Pozdrawiam :)
W sumie, to na tym forum nikt chyba Manem nie jeździł, a o patelni to gdzie tam mowa. Tak, że panowie pytać, dowiadywać się :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 10:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lis 2014, 18:02
Posty: 62
Lokalizacja: Włodawa (LWL)

marcin166 coś kręcisz, w pierwszym poście piszesz, że oddałeś już mana, a w kolejnym piszesz, że rzeczy masz jeszcze w środku...


Post Wysłano: 31 gru 2015, 10:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2011, 15:45
Posty: 171
GG: 112
Samochód: Duzy?
Lokalizacja: Olsztyn czy jakoś tak

Co się stało,że Twój prezes aż tak desperacko szuka kierowców?Kiedyś chciał tylko kogoś z okolic nidzicy a teraz już nawet mu 100-150km nie przeszkadza.Man jak man świeży...


Post Wysłano: 31 gru 2015, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

U Was we firmie to chyba wszystkie auta są pooklejane jako pomoc drogowa, co? O ile dobrze kojarzę to widziałem Twój lub bliźniaczy zestaw i inne z Waszej firmy. Jak oceniasz tego bodexa? Co jest ta a'la Benalu prawda? Masz tam zwykłą ramę czy gęsią szyję?


Post Wysłano: 31 gru 2015, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Jak sprawdza sie 480-tka MANa?
Powiem tak cały czas załadowany na "maxa" w miarę daje radę ale skrzynia automatyczna słabo się spisuje pod górki lepiej na manual przerzucać bo zbyt wcześnie zmienia.
Cytuj:
marcin166 coś kręcisz, w pierwszym poście piszesz, że oddałeś już mana, a w kolejnym piszesz, że rzeczy masz jeszcze w środku...
Auto stoi na serwisie wymiana oleju filtrów itp . . ., Actros ma niby mieć rejestrację 3 stycznia, hydraulika już będzie zamontowana lecz będzie goły więc będzie trzeba poczekać na automaty francuski, włoski i resztę, dlatego jeszcze nie wiadomo czy nie zrobię krótkiej trasy manikiem.
Cytuj:
Co się stało,że Twój prezes aż tak desperacko szuka kierowców?Kiedyś chciał tylko kogoś z okolic nidzicy a teraz już nawet mu 100-150km nie przeszkadza.Man jak man świeży...
Z tego co mi wiadomo to mamy pełne obsadzenie tylko dochodzą nowe auta, rotacja kierowców jest mała bo każdy się trzyma. Płaca jest na czas i zgadza się :)
Cytuj:
U Was we firmie to chyba wszystkie auta są pooklejane jako pomoc drogowa, co? O ile dobrze kojarzę to widziałem Twój lub bliźniaczy zestaw i inne z Waszej firmy. Jak oceniasz tego bodexa? Co jest ta a'la Benalu prawda? Masz tam zwykłą ramę czy gęsią szyję?
Tak u nas wszystkie są Pomoc Drogowa, możliwe bo jest ok.12 takich Manów. Co do Bodex to jest długi co niekiedy uniemożliwia pełnego podniesienia w niektórych halach i przydał by się tz "wibrator" w niej. Co do reszty to w miarę dobrze jest zrobiona rama normalna. Zobaczymy jak Benalu się spiszę pod Actrosem.

Co do jazdy wanna po Polsce to jest loteria raz zajedziesz do firmy super wysyp 10 min i rozładowany a niekiedy po gospodarzach jazda to i po 2h rozładunek dlatego po kraju jeździmy mało aby tylko wyjechać.

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 31 gru 2015, 12:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Cytuj:
U Was we firmie to chyba wszystkie auta są pooklejane jako pomoc drogowa, co?
Uczciwa konkurencja to podstawa :twisted:
Nie wiem po co ten cyrk z niepłaceniem podatku m.in od pomocy drogowej, lepiej jakby wszystkim po 2 stówki opuścili daninę.


Post Wysłano: 31 gru 2015, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Cytuj:
U Was we firmie to chyba wszystkie auta są pooklejane jako pomoc drogowa, co?
Uczciwa konkurencja to podstawa :twisted:
Nie wiem po co ten cyrk z niepłaceniem podatku m.in od pomocy drogowej, lepiej jakby wszystkim po 2 stówki opuścili daninę.
Na tyle aut co jest to wychodzi na swoje z tym :)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Szkoda, że inni, którzy jeżdżą z wannami, na swoje nie wychodzą :roll:


Post Wysłano: 31 gru 2015, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Szkoda, że inni, którzy jeżdżą z wannami, na swoje nie wychodzą :roll:
To już ich sprawa :)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Nie ma co, pomoc drogowa z wanną, ciekawe połączenie :lol:

Kontrola:
-panie, czemu pan ciągniesz wywrotkę pomocą drogową?!
-a bo jeden się zakopał w błocie i jadę mu podsypać żwiru
:mrgreen:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 31 gru 2015, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Nie ma co, pomoc drogowa z wanną, ciekawe połączenie :lol:

Kontrola:
-panie, czemu pan ciągniesz wywrotkę pomocą drogową?!
-a bo jeden się zakopał w błocie i jadę mu podsypać żwiru
:mrgreen:
Nie jedna kontrola była i problemu z tym nie ma. Równie dobrze to może być reklama firmy bo są lawety i holowniki. :)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Nie chodzi o nalepki, tylko o wpis w dowodzie rejestracyjnym.

Nie wiem, wozy nowe, naczepy nowe, jazda po Europir, wielki świat, a tu na podatek i OC nima i trzeba oszukiwać.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 31 gru 2015, 16:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Kolega chciał zaprezentować narzędzie swojej codziennej pracy, a Wy jedziecie po nim jakby był właścicielem tego grajdołku. Myślałem, że najważniejsze to aby pieniądze się zgadzały, ale napisy na boku to jednak priorytet...
Czekam na focisze Mercedesa, kontynuuj temat, bo cieszy się ogromnym zainteresowaniem :lol:


Post Wysłano: 31 gru 2015, 18:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Nie chodzi o nalepki, tylko o wpis w dowodzie rejestracyjnym.

Nie wiem, wozy nowe, naczepy nowe, jazda po Europir, wielki świat, a tu na podatek i OC nima i trzeba oszukiwać.
Skoro zaczynał od pomocy drogowej to i tego się trzyma a że ma głowę na karku i umie zakombinować aby więcej zarobić to już nie wasza chyba w tym głowa. A kolego co do OC to jest full więc nie do końca znasz ten temat. Pozdrawiam Szczęśliwego nowego roku :)
Cytuj:
Kolega chciał zaprezentować narzędzie swojej codziennej pracy, a Wy jedziecie po nim jakby był właścicielem tego grajdołku. Myślałem, że najważniejsze to aby pieniądze się zgadzały, ale napisy na boku to jednak priorytet...
Czekam na focisze Mercedesa, kontynuuj temat, bo cieszy się ogromnym zainteresowaniem :lol:
Zgadza się kolego nie mam wpływu na to jak firma prosperuje i jakie naklejki sobie szef zażyczy na auto ważne że robota jest dobra pieniądze są na czas. Dzięki za słowa otuchy widzę że te forum zeszło trochę bo chyba powinno być na temat prezentowanego auta a nie całej firmy za dużo tu "filozofów". Pozdrawiam i również szczęśliwego nowego roku.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: