Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lip 2015, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1600
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Jak pewnie wiecie, zmieniły się przepisy niemieckie i bez ważnego TUV nie idzie wykupić ich tablic próbnych.
Myślę jechać osobówką, kupić naczepę, wziąć papiery, u nas zarejestrować na próbnych (nasze próbne są do dojazdu na przegląd) wrócić po naczepę już z naszymi czerwonymi, naszym OC i ciągnąć naczepę na przegląd ... u mnie w mieście ... Są jakieś prawne przeciwwskazania??

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 15 lip 2015, 9:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Niech Niemiec zrobi ważny TUV lub da swoje czerwone próbne. Z tym co Ty planujesz jeszcze się nie spotkałem.
Na Słubicach możesz kupić zjazdowe tablice holenderskie za 250 Euro netto na 15 dni lub też węgierskie za 420 Euro na 30 dni - wszystko bez ważnego TUV.


Post Wysłano: 15 lip 2015, 9:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1600
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Niech Niemiec zrobi ważny TUV lub da swoje czerwone próbne. Z tym co Ty planujesz jeszcze się nie spotkałem.
Na Słubicach możesz kupić zjazdowe tablice holenderskie za 250 Euro netto na 15 dni lub też węgierskie za 420 Euro na 30 dni - wszystko bez ważnego TUV.
Kto Ci zrobi TuV?? Albo który handlarz da Ci tablice?? Tuv to nie nasze przeglądy - coś świeci,coś hamuje - jest OK :)
Tańsze już są słowackie 135E, ale jak już mam kupioną naczepę to czemu nie wydać 60zł ... Jeśli tak można ... ??

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 15 lip 2015, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Urzad miasta Łodzi informuje:

Informacje o sprawie:

Rejestracja czasowa dokonywana jest na wniosek właściciela pojazdu w celu umożliwienia:

-wywozu pojazdu za granicę,
-przejazdu z miejsca zakupu lub odbioru pojazdu na terytorium RP,
-przejazdu związanego z koniecznością dokonania badania homologacyjnego, badania technicznego lub naprawy pojazdu.


Z tego co pamiętam, przy pobieraniu tablic tymczasowych należy zadeklarować cel tegoż pobrania :)


Post Wysłano: 18 lip 2015, 10:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7206
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:

Kto Ci zrobi TuV?? Albo który handlarz da Ci tablice?? Tuv to nie nasze przeglądy - coś świeci,coś hamuje - jest OK :)
To jeszcze mało widziałeś w Niemczech jak się robi przeglądy naczep, byle się coś świeciło jakoś tam hamowało a najważniejsze to pędzlem na przeglądzie pomalować naczepę w firmowe barwy żeby z daleka jako tako naczepa wyglądała :lol:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: