Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 paź 2006, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 16:06
Posty: 188
Lokalizacja: Dobre Miasto

Muszę się przyznać że od jakiegoś czasu męczy mnie temat modeli trucków z serii PC. Kiedyś nie bardzo mi się one podobały, ale w myśl przysłowia "tylko krowa nie zmienia poglądów" coraz częściej zastanwiam się czy raz na jakiś czas nie warto zapłacić więcej i mieć model wypasiony wizualnie,z dodatkowymi detalami, w ładnej gablotce a nie w pudełku. Po jakimś czasie można by było sobie zrobić Mini Nordic Trophy w skali 1:87 :wink: W naszych sklepach można od ręki kupić kilka ciekawych modeli, które prezentuje poniżej. Dla mnie podobają się zwłaszcza Scanie T. A jaka jest wasza aktualna opinia na ten temat?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
pozdrawiam
Przemek


Post Wysłano: 25 paź 2006, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2005, 21:43
Posty: 79
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

No coz - gablotowce w wykonaniu Herpy sa bardzo atrakcyjne. Oczywiscie cena jest wyzsza, wykonanie, gablota rekompensuja to. Sam posiadam kilka takich modeli, min. Kenwortha z naczepa Siemnsa (dawno wylecial z oferty jak i z katalogu),
Magnumka
Obrazek,

Actrosa Polaka
Obrazek.

Juz sie poprawiam ;-)

Dla mnie najciekawsze z gablotowcow to modele ponadgabarytow - i tu Herpa ma ich troche w swojej ofercie, min :
http://www.herpa.de/pics/flash/275699/pic16-1.jpg.

A tu ciekawostka z ebaya niemieckiego - 5 osiowa Scania
Obrazek
Link do aukcji http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... %3AIT&rd=1


Ostatnio zmieniony 25 paź 2006, 22:45 przez olokolo, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2006, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Mnie jakoś nigdy do serii PC nie ciągnęło. Wolę "zwykłe" modele w barwach konkretnych firm, niż jeżdżące "malowidła na kołach". Atutem Private Collection, jest niewątpliwie to, że pojazdy z tej serii umieszczone są w eleganckich gablotkach. Dzięki nim model jest chroniony przed kurzem, a poza tym lepiej się prezentuje :wink:.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2006, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2005, 13:49
Posty: 92
GG: 0
Lokalizacja: Nowy Targ

Cytuj:
Dla mnie podobają się zwłaszcza Scanie T
Nie tylko Tobie :)

A w szególności podoba mi się właśnie ta Scania z silosem, którą pokazałeś w swoim poście :) Sam się kiedyś zastanawiałem nad PC, ale do końca nie jestem pewny, czy warto inwestować... Chociaż taki model cieszyłby oko :D I to jak... :U


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: