Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sty 2015, 0:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Już, pośmiali sie? A teraz wio do szkoły ;)
Hehe, dawno skończona, także tego.
__


Żeby nie było offa - jak spisuje się silnik i reszta podzespołów po przekroczeniu miliona? W sumie niedużo kilometrów od tej sumy zrobił, ale może jesteś w stanie już coś stwierdzić?


Post Wysłano: 21 sty 2015, 0:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Auto fajne zwłaszcza silnik :D , ale ta folia to już chyba styl życia:), powiedz tą rurkę od halogenów nie szło by dać tak żeby była bliżej dachu, a halogeny cofnąć troszeczkę jest taka możliwość?? Właśnie ta rurka psuje trochę efekt całkowity brakuje bo bokach czegoś. Moim zdaniem te lampki pod zderzakiem niepotrzebne. A ogólnie auto jak najbardziej na +, będą trąby na dachu?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 21 sty 2015, 14:27

PrzemoBTC, gratuluję poczucia humoru! Chyba nie grzeszysz inteligencją jeśli tego nie wyczułeś...


Post Wysłano: 21 sty 2015, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Efekt po jest super :) Powiedz mi "cytrynki" jakiej firmy ? Masz już wizję na felgi ,ostatnie pytanie czy wnętrze zamierzasz modyfikować czy tylko jakieś drobne zmiany ?
Co do lampek, to tzw."PRL"wsteczne do malucha, oklejone folią. A wnętrze, raczej już takie zostanie ;-)
Cytuj:
Łaaadnie wyglada, taka klasyczna baza duzego FH i delikatne zmiany, pokombinowalbym tylko z tymi lampami roboczymi bo w tych miejscach u gory to troche lipa, przykecilbym jak najnizej w okolicach dolnych krawedzi spojlerow, niedocenione wowczas przy manewrowaniu po zmroku :wink:
Celem było osiągnięcie pełni światła w momentach gdy zestaw się rozczepia na długość kabli bo dzieje sie cos z agregatem to pierwsza funkcja, a druga to przy przepinkach pełna widoczność tego co mamy na tyłach. Kierowca jest zadowolony, o to mu chodziło.
Cytuj:
Fajne autko. To twoje auto czy firmowe? Jak wychodzi w tym silniku spalanie?
Pozdrawiam i bezawaryjnych życzę :D
Spalanie średnio w okolicach 29-30, w obecnej porze roku
Cytuj:
Cześć kłamco.

Napisz ile z tego wyposażenia zasponsorowali kierowcy bo mojego CB-radia nie uwzględniłeś w opisie.
Cześć Magister, zapomniałeś o krzesełku i klapkach.
Cytuj:
Cytuj:
Już, pośmiali sie? A teraz wio do szkoły ;)
Hehe, dawno skończona, także tego.
__


Żeby nie było offa - jak spisuje się silnik i reszta podzespołów po przekroczeniu miliona? W sumie niedużo kilometrów od tej sumy zrobił, ale może jesteś w stanie już coś stwierdzić?
FH16 to wg. mnie świetna jednostka, najważniejsze aspekty to trwałość i stosunek moc/spalanie. Auto świetnie sobie radzi w naszych warunkach pracy i jest o wiele mocniejsze niż nasze 510 konne DAFy, które są de facto sporo młodsze. Wiadomo że taki przebieg niesie za sobą pewne możliwe usterki, w okresie od sierpnia, kiedy to zaczęliśmy użytkować to Volvo, wymieniliśmy niestety jeden pompowtrysk. Użytkujemy to Volvo od 2008, zaczynało karierę mając niespełna 200 tys km, nie widzę powodu aby narzekać na ten silnik. Jedyny faktyczny minus to norma ekologiczna.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 21 sty 2015, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 15:56
Posty: 842
GG: 7415311
Samochód: Mercedes Benz S124
Lokalizacja: Łobez!/Lębork

Cytuj:
Cześć Magister, zapomniałeś o krzesełku i klapkach.
Uznajesz moje wykształcenie za obelgę?
Krzesełko ukradł któryś z traktorzystów którzy przyszli po mnie i nie klapki tylko nowiutkie buty.

Sam sobie wyznaczyłeś poziom do którego ciężko się zniżyć komukolwiek i wciąż się pogrążasz.

_________________
Volvo FH13 500 2016; Volvo FH16 6x2 470 1998; LE "Royal"
Mercedes Benz S124 220TE 1993
ex: JELCZ XF 105 SSC 460 2008; MAN TGX 18.440 2008; Volvo FH16 540 4x2 2007; Volvo FH13 480 6x2 2007; Mercedes Benz Actros MPII 2007;


Post Wysłano: 22 sty 2015, 2:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
A trawką do wstrzykiwania handluje dealer, czy też trader? :)
zależy gdzie, we USA trawką handluje "nigger" w Polsce "diler"


Post Wysłano: 22 sty 2015, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2015, 10:40
Posty: 1
Samochód: jest

co ja widze
to je dobre. drajwerzy tygodniami bez ogrzewania latają nie tylko tym autem a tu proszę ogrzewanie nowe dostali. ile zrobione przy aucie, ho ho ho
jak 13-ka u górników im wpadło
naprawiają o ile tak mozna nazwać wymiane cześci które się rozsypią na jakieś zdezolowane używki z rozbiórek.
lampki, owszem są i jest ich coraz wiecej. piękne
ktoś napisał że po kierowcach zostaje wiecej niz sami wkładacie. no sporo zostaje, no bo rotacja kiermanów duża przez te pare miesiecy.

_________________
i tak kilometr za kilometrem


Post Wysłano: 23 sty 2015, 11:26

Ładna miska jeść nie daje.Widać,że dla kierowcy nie tylko lampki się liczą... :)


Post Wysłano: 24 sty 2015, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2012, 12:57
Posty: 164
Samochód: volvo fh16, renault magnum

Maszyna zacna kolego, co mnie się nie podoba to tylko te pomarańczowe lampki pod zderzakiem a reszta jest okej:) ile Ci pali szesnastka ? moja mi pali w granicach 34l :)

_________________
VOLVO Bogiem, FH16 Nałogiem, Duński wypas zniewala, a D16E Powala :)

Moje VOLVO FH16: viewtopic.php?f=44&t=36215


Post Wysłano: 28 lut 2015, 8:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: