Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość

Koledzy, proszę o pomoc.
Szukam do DAFa dywaników welurowych (komplet - lewa, prawa strona + tunel). Zależy mi na sprawdzonych dywanikach, z dobrej jakości materiałów, grubych i z bazą, która nie będzie się kruszyła po 2, 3 miesiącach używania. Ma ktoś może godnego polecenia producenta/sprzedawcę?
Proszę, aby to był konkretnie welur, a nie jakaś-tam "ekoskóra" czy coś podobne. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.


Ostatnio oglądałem wyroby firmy , która ma swój sklep z gadżetami na Statoilu między Mszczonowem ,a Grójcem i na BP na Kątach Wrocławskich.Muszę przyznać , że materiał był całkiem przyjemny :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Skoczek upuścił patelnię z wrzącym olejem na środkowy chodniczek w DAfie.
Odkupił w budzie przy Statoilu na Krzywej (a4 - Gromadka). Dywanik moim zdaniem lepszy od oryginału. Mniej zbiera kłaki i się nie brudzi i nie odkształca...


O widzisz Pan, Panie Karolu. Toż to po drodze mam :)

A tak na marginesie - stałem na parkingu w Dalem, w Holandii opodal Waszej Premiumki :D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
O widzisz Pan, Panie Karolu. Toż to po drodze mam :)

A tak na marginesie - stałem na parkingu w Dalem, w Holandii opodal Waszej Premiumki :D
Mamy cztery sztuki tego wynalazku. Fajna ekipa na nich robi.
Co do dywaników, to środkowy kosztował chyba z 50zł.
Nie znalazłem na google nic, co mógłbym tu pokazać w formie zdjęcia.
Dywanik, który mam w aucie jest czarny i na środku ma napis (kursywą) "xf105" o ile mnie pamięć nie myli


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Do auta dostaliśmy takie "gratisy" od dafa,w tym dywaniki dla kierowcy i pasażera.Od spodu mają gumową powierzchnię a góra jest całkiem miękka i dobrze się ją czyści.Tylko to pewnie drogie będzie...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: