Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 lis 2014, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Panowie i Panie, otóż planuję wyrzucić u siebie w Reni górne łóżko które aktualnie służy mi za schowek podręczny. Niestety uciążliwość jego polega na tym, że do spania za każdy razem muszę owo łóżko rozkładać a rano składać. Inaczej spać się nie da... Wymarzyłem sobie, że pod sufitem założę szafkę rodem z DK lub NL. Szafka nie musi być duża raczej wysoka. Jak ją zrobić mniej więcej wiem a mam sąsiada stolarza więc mi powycina co trzeba. Główne pytanie dotyczy tego jak to ustrojstwo bezpiecznie zamocować żeby mi na łepetynę nie spadło w trakcie jazdy. Są tam takie dwie zaślepki w suficie i tam upatruję miejsca montażowego. Potrzebne są jeszcze dwa miejsca. Tu moje pytanie - tylna ściana w których miejscach? Jak ktoś miał do czynienia z Premium to wie mniej więcej jak wygląda tam podsufitka. Półka ma sięgać połowy jej wysokości. Jakieś podpowiedzi? Może ktoś coś widział gdzie u kogoś? A może ktoś by mi taką półkę zrobił? :>


Post Wysłano: 30 lis 2014, 18:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

nowa premiumka ma chyba taką samą kabinę jak stara.
spróbuj wykorzystać mocowania do górnego łóżka które są z boku kabiny i dodatkowo jeszcze mocowania na tylnej ścianie kabiny - tam są gwintowane otwory zaślepione uchwytami na wieszaki.
u siebie te elementy wykorzystałem do zrobienia półki za przednim siedzeniem na chłodziarkę.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 lis 2014, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
nowa premiumka ma chyba taką samą kabinę jak stara.
spróbuj wykorzystać mocowania do górnego łóżka które są z boku kabiny i dodatkowo jeszcze mocowania na tylnej ścianie kabiny - tam są gwintowane otwory zaślepione uchwytami na wieszaki.
u siebie te elementy wykorzystałem do zrobienia półki za przednim siedzeniem na chłodziarkę.
Myślałem właśnie o wykorzystaniu tych mocowań na wieszaki. Nie chcę robić wielkiej półki bo mi za dużo przestrzeni zajmie. To ma być taka nieduża szafka na podręczne graty.Widać moja koncepcja będzie musiała zostać wprowadzona w życie. Boję się tylko efektów :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: