Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2006, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

Cytuj:
Ale z nami, Polakami jest tak, że czym nas więcej w jednej firmie, tym gorzej.
Zgadzam się w 100%
Polak jest taki,że będzie robił taniej,pracował dłużej,tylko po to,żeby mieć robotę.
Już niejednokrotnie słyszałem od Polaków w GB,pracujących w różnych branżach,że jakiś inny Polak wcześniej pokazał,że można "szybciej i więcej" a nagroda za to taka,że podnoszą normy i musisz potem zapierdzielać jak maszyna za te same pieniądze.
Tak samo z kierocami,jeden pojedzie taniej,bedzie zapierdzielał dniami i nocami,szef się przyzwyczai i już drugiemu nie da więcej bo po co.
A co do jeżdżenia i krecenia z tacho,to w razie W firma wypnie dupe i zostajesz sam na sam z wymiarem sprawiedliwości w obcym kraju,czego nikomu nie życzę.

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2006, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2006, 0:09
Posty: 19
Lokalizacja: z europy

witam mobilki-pozwolicie ze sie wtrace, bo akurat tu kulam. Pieniazki masz takie na ile sie dogadasz,a z tym dogadywaniem to roznie, poniewaz wielu kierowcow na wyspie poprostu nie mowi tylko jezdzi. Co mu kaza to robi, ja zawsze staram sie pomoc jak moge ale czasem lamia mi nadgarstki za funta szmaca sie jak najgorsze szmotruchy. Nawet niektorzy niemyja sie po parenascie dni bo nie umieja poprosic o klucz od prysznica, wstyd mi za niektorych.Lecz coz nic nie zmienie,oni uwazaja ze jak nie jezdziles starem to nie jestes kierowca , :roll: ,nie bede sie z nimi ani nikim innym klocil bo wole swoja energie sporzytkowac w bardziej szczytnym celu. yo.yo


Tytuł:
Post Wysłano: 29 cze 2007, 12:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 cze 2007, 23:10
Posty: 6
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Ja obecnie też mieszkam w Irlandii Połódniowej a dokładnie w Lurgan właśnie w tej miejscowości w której znajduje się baza twojego taty,ja też będąc tutaj rozglądam się za praca kierowcy w związku z tym mam kilka pytań do Ciebie,gdzie znajduje się w Lurgan baza twojego taty,czy orientujesz sie czy nie potrzebuja tam kierowców i ilu pracuje tam Polaków oraz czy twój tato dobrze znał angielski przyjmując się do tej firmy??Pozdrawiam i życze więcej takich wypadów do Irl.Północnej.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 wrz 2007, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 11:29
Posty: 11
Lokalizacja: Żywiec

Mój father jeździ u Nolana, więc zaczynam opowiadać :)

Z kasą się teraz polepszyło wychodzi około 700 euro na tydzień, jeździ czasem cały tydzień po Irlandii i Anglii a czasem wysyłają na Europę wychodzi ta mała różnica w kasie. Dniówka średnio wychodzi 120 euro, za weekend masz 200 euro. Nie jest źle i słyszałem też opowieści gości od Nolana "takiej kasy jeszcze nie widziałeś" jest paru buraków u Nolana którzy pierdylą robotę, opowiadają głupoty i chleją na trasach czego Nolan nienawidzi! W firmie jest około 500 wozów praktycznie same Dafy 95XF SC i SSC, jak byłem w styczniu stały też Actrosy, Stralisy. Teraz tata mówi że Nolan kupił Magnumki, 105XF SSC i parę FH12. Nie ma co narzekać, jeździł w TEMATRANSIE i tam marny grosz u Nolana o niebo lepiej. Przyjmuje kierowców, większość przyjeżdża na 2 góra 3 lata i wraca do Polski. Autka wszystkie z fajerą po prawej stronie jest chyba 7 Dafów z kierownicą po lewej ja na jardzie widziałem tylko 3. Tutaj kolega ma rację był kryzys u Nolana wychodziło się po 500 euro ale już się dosyć poprawiło.

No to tyle jeśli ktoś ma jakieś pytanka kierować je na PW. Pozdrawiam!!

_________________
Nie mam ambicji aby być najbogatszym nie mam potrzeby by ktoś z zazdrością patrzył!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

To ja się podepnę pod temat :)
Znacie jakieś firmy na wyspach albo w innym kraju UE które zatrudniają bez doświadczenia??
Oczywiście za jakieś normalne pieniądze :D
Bo nie wiem czy wojsko nie zacznie mnie ścigać-jeśli tak to zaraz po zdobyciu papierów strzała za granicę i kicham na to ...

_________________
gdzieś w unii


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2007, 16:22
Posty: 28
Lokalizacja: Lublin

macie moze jakies www NOLAN-ai tej drugiej firmy ?
nie wygooglalem nic

pozdr
mmk


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 9:07
Posty: 4
Lokalizacja: Krakow / Monaghan

Cytuj:
macie moze jakies www NOLAN-ai tej drugiej firmy ?
nie wygooglalem nic

pozdr
mmk
http://www.nolantransport.com, a Hughes o ktorym tutaj mowa to chyba nie ma oficjalnej www

_________________
http://www.findu.com/cgi-bin/find.cgi?call=SP9UUC-9


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: