Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 8 z 16 [ Posty: 311 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1016 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 maja 2015, 1:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Jak stałeś tam dwa dni podjechała do Ciebie jakaś Policja zapytac chociaz co się stało ?
Przez Wieszową w tygodniu tez jeżdżę często no ale nie w weekendy tak bym Cię zaraz wypatrzył :)


Post Wysłano: 23 maja 2015, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Jakis adres tego serwisu jezeli nie chcesz nazwy podawac?? :D chetnie poznam tych rzezbiarzy z okolicy albo i juz ich znam tylko nie kojarze teraz :mrgreen:
Niestety nie pamietam nazwy tego serwisu. ;) Wiem jednak, ze sama sprezarke do regeneracji gosc zawozil do Swietochlowic, serwis Impex-Tech. Nie robil tego sam.
Cytuj:
Jak stałeś tam dwa dni podjechała do Ciebie jakaś Policja zapytac chociaz co się stało ?
Przez Wieszową w tygodniu tez jeżdżę często no ale nie w weekendy tak bym Cię zaraz wypatrzył :)
Nikt sie mna nawet nie zainteresowal, pomijajac ludzi oczekujacych na autobus. ;) Prosze bardzo ilu Was tam do towarzystwa, a ja stalem prawie 2 dni sam jak palec hehe. :)

Ostatnio trafil mi sie fajny kursik, bo do samego Cannes, gdzie zaladowalem lodke i ze wzgledu na zezwolenie i swieto we Francji spedzilem tam 3 dniowy weekend, sobota, niedziela i caly poniedzialek do polnocy. ;) A stalem w samej marinie jachtowej, wiec wszedzie mialem 2 minuty piechota, polecam! Az sie nie chcialo wracac do naszego chlodu. :)

W tamta strone zaladowalem 2 kontenery do hakowcow, ale jako, ze transport to biznes, kontenery zaladowalem jeszcze w innym miejscu paletami haha. Tutaj na rozladunku kontenerow w okolicach Annecy.

Obrazek

A pozniej udalem sie w strone Cannes na pusto, landowkami. Widoczki niczego sobie, a serpentyny i gorskie miasteczka czym blizej Cannes, tym urokliwsze i jak czas nie nagli, polecam. ;)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Lodeczke zaladowalem w 30min i zaczalem "balowac" caly weekend. ;)

ObrazekObrazek
Obrazek

Odnosnie balowania, w zeszlym tygodniu trafil mi sie do przewiezienia caly bar. Byly nawet nalewaki do piwa, niestety bez samego piwa. :(

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek


Post Wysłano: 24 maja 2015, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

Chciałem Ci właśnie pisać jak tan jachtetransporte poszło :D Coś się nie możemy zjechać na dłuższy spot ;)


Post Wysłano: 24 maja 2015, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Łódki, bary, palmy, taki to pożyje :mrgreen:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 24 maja 2015, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Odnosnie balowania, w zeszlym tygodniu trafil mi sie do przewiezienia caly bar. Byly nawet nalewaki do piwa, niestety bez samego piwa. :(
Nie no bar bez piwa w środku to jak żołnierz bez karabinu, lepiej się przyznaj że wszystko sam wypiłeś po drodze :lol: (to taki mały żart). Tak na poważnie to ciekawe masz te ładunki i w pięknych miejscach (zdjęcia świetne). Życzę samych takich zał- wyładunków jak ten w Cannes 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 25 maja 2015, 18:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Lubię przeglądać Twój temat, w miarę regularne wrzutki i te książkowe opisy zawsze mnie ciekawią. Mercedes prezentuje się nienagannie, bardzo ładnie utrzymane autko :) Zastanawiam się też, ile dziennie pijesz kaw z tego garnka, są one takie słabe czy po prostu musisz czuć że kopie? :D

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 25 maja 2015, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Lubię przeglądać Twój temat, w miarę regularne wrzutki i te książkowe opisy zawsze mnie ciekawią. Mercedes prezentuje się nienagannie, bardzo ładnie utrzymane autko :) Zastanawiam się też, ile dziennie pijesz kaw z tego garnka, są one takie słabe czy po prostu musisz czuć że kopie? :D
Też mam taki kubek. Nabyłem w Ikei. Jak się nie mylę wchodzi tam półtora normalnego więc dwa dziennie chyba dwa dziennie można opróżnić :P


Post Wysłano: 30 maja 2015, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 12:52
Posty: 46
GG: 0
Samochód: Hulajnoga
Lokalizacja: Zależy gdzie jedziemy

Szedł jak dziki na obwodnicy Piły,byś mógł go umyć,Jedno co przyznam w Realu lepiej wygląda.

_________________
Możesz próbować kierować własnym życiem, ale wszystko i tak jest z góry ustalone...


Post Wysłano: 30 maja 2015, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Nie no bar bez piwa w środku to jak żołnierz bez karabinu, lepiej się przyznaj że wszystko sam wypiłeś po drodze :lol: (to taki mały żart). Tak na poważnie to ciekawe masz te ładunki i w pięknych miejscach (zdjęcia świetne). Życzę samych takich zał- wyładunków jak ten w Cannes 8) .
Cytuj:
Lubię przeglądać Twój temat, w miarę regularne wrzutki i te książkowe opisy zawsze mnie ciekawią. Mercedes prezentuje się nienagannie, bardzo ładnie utrzymane autko :) Zastanawiam się też, ile dziennie pijesz kaw z tego garnka, są one takie słabe czy po prostu musisz czuć że kopie? :D
Dziekuje bardzo koledzy. ;) Odnosnie kawy, no wiesz... 4 karty, 2 magnesy i jeszcze czlowiekowi czasu braknie, takze kubek tak skromniutki. ;) A tak na powaznie moja kawe stanowi wywar z wody, mleka i cukru z niewielkim dodatkiem kawy dla nadania koloru. ;)
Cytuj:
Szedł jak dziki na obwodnicy Piły,byś mógł go umyć,Jedno co przyznam w Realu lepiej wygląda.
Joo, szli my jak zli, bo do domu na weekend. ;) Zostawilem zaladowana naczepe pod Poznaniem, koledzy zostawili cale zestawy i pedzilismy moim konikiem do domu. Widzialem, ze ktos mruga, macha, tak przypuszczalem, ze z forum a koledzy, ktorzy jechali ze mna pewnie wciaz zastanawiaja sie o co chodzilo temu z Audi hehe. ;) Odnosnie mycia, brudny jest, ale to nie moja broszka. Ja zostawiam auto na bazie i po 2 minutach siedze juz na kanapie w domu. Myciem, naprawami itp zajmuje sie szefostwo i chlopaki na warsztacie, ja mam to gdzies. ;) Myja, kiedy uznaja za stosowne.

A tak przy okazji pare fotek profesjonalnej naczepy z wyciagana belka produkcji garazowej haha. ;) No i wspolne fotki z moim bylym klamotem.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 30 maja 2015, 13:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 12:52
Posty: 46
GG: 0
Samochód: Hulajnoga
Lokalizacja: Zależy gdzie jedziemy

W Reczu stał chyba od was biały MP3 to chyba od was.pozdro

_________________
Możesz próbować kierować własnym życiem, ale wszystko i tak jest z góry ustalone...


Post Wysłano: 30 maja 2015, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

O ile się ona wydłuża? Też muszę przyznać, że twoje relacje są ciekawe, fajnie się czyta i ogląda. :wink:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 30 maja 2015, 22:15

Wiesz, że od 16 maja za przewóz większej liczby osób niż w dowodzie rejestracyjnym, zabierają prawko na trzy miesiące? ;)


Post Wysłano: 31 maja 2015, 1:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2012, 21:19
Posty: 44

Cytuj:
Wiesz, że od 16 maja za przewóz większej liczby osób niż w dowodzie rejestracyjnym, zabierają prawko na trzy miesiące? ;)

http://zatrzymaneprawojazdy.pl/zatrzyma ... tracyjnym/

Z tego artykułu wynika, że tylko w przypadku jeżeli będzie tych osób więcej niż dwie. Jeżeli w kabinie jechały 3 osoby to i tak policjant nie mógłby zabrać prawa jazdy.


Post Wysłano: 01 cze 2015, 9:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

W podaninie zostawiliście to wsio?


Post Wysłano: 02 cze 2015, 15:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
W Reczu stał chyba od was biały MP3 to chyba od was.pozdro
Dokladnie, tez w strone domu kolega pocinal. :)
Cytuj:
O ile się ona wydłuża? Też muszę przyznać, że twoje relacje są ciekawe, fajnie się czyta i ogląda. :wink:
Dzieki, a tyl mozna wyciagnac na 3m, ale to juz nie jazda. ;) Zbierasz wszystko na zakretach.
Cytuj:
W podaninie zostawiliście to wsio?
Jako, ze juz towar rozladowany, moge powiedziec, ze nie, zostawialismy po zaladunku na Mostostalu w Slupcy. ;) Takze w sumie kawalek za Poznaniem.

Odnosnie prawa jazdy, cos tam slyszalem, ale wiadomo jak jest. ;) W kazdym razie sie udalo hehe.

Pozdrawiam spod Oldenburga, rano zaladunek i na zad w okolice Poznania, Srody Wlkp. Na wieczor sie melduje i czekam chyba do piatku na zrzutke :(


Post Wysłano: 02 cze 2015, 23:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Jakbys gdzies blizej w tym Poznaniu stal to bym wpadl na spota :D


Post Wysłano: 04 cze 2015, 15:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

To ze mną się mijałeś między Ostrowem a Antoninem,z jakieś 2 tygodnie temu,rozmawialiśmy chwilę,teraz dopiero znalazłem temat :wink: Do następnego ! :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 04 cze 2015, 18:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Wczoraj chyba się mijaliśmy w okolicach Brunszwiku.


Post Wysłano: 04 cze 2015, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 maja 2012, 22:13
Posty: 46
GG: 6004117
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Myślenice

Coś szybki ten twój actros, cisłeś ostro lewym. :D Szkoda że tylko mijanka, może kiedyś się uda stanąć i pogadać. Maszyna rzuca się w oczy, z daleka widać tą żółtą gwiazde. :P


Post Wysłano: 14 cze 2015, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Widziany w Calais w czwartek wieczorem z jakimis pudłami na pace,ciapków pakowałes ? :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 16 [ Posty: 311 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1016 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: