Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 18 lis 2007, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dzida ma w swojej flocie piękne fioletowe(ciężko dokładnie okreslić ten kolor) VOLVO FH16 Globetrotter XL 610!Widziałem kilka razy ten zestaw-głównie koło Zgorzelca i ma podczepioną do tego ładną beczkę chyba do spożywki... :wink:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2007, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

Coś o Firmie :
Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. świadczy usługi transportowe towarów w relacjach międzynarodowych i krajowych od kilkunastu lat. Zasięgiem swojego działania obejmuje wszystkie kraje Europy. Posiadamy ciągniki siodłowe i naczep różnego typu. Dysponujemy własną bazą z warsztatem naprawczym, autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych Volvo oraz magazyn części zamiennych, prowadzimy również naprawy pozaserwisowe. W 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000.
Realizujemy przewozy naczepami standardowymi i specjalistycznymi, prowadzimy sprzedaż oleju opałowego ciężkiego, płynu AdBlue, wykonujemy transport towarów ADR klasy 3 i 9.
Dzięki ciągłym inwestycjom posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych Volvo umożliwiających wykonywanie zlecanych przewozów.

http://www.dzida.pl

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 gru 2007, 16:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

W firmie jeżdżą jacyś podwykonawcy (lub czy mają nieopisane auta)? W (jeszcze) tym roku widziałem na byłej fabryce FSC w Lublinie czerwoną "4" CR19 właśnie z tej firmy, z tym że nie opisany konik ale z naczepą Dzidy.


Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 18:41 przez Duck, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 01 sty 2008, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Z tego co sie orientuje to Tomek ma tylko volva, to co widziałeś to prawdopodobnie stara naczepa która została sprzedana.


Post Wysłano: 29 mar 2008, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Dzida ponoc lata bardzo szybko... :lol:

Obrazek


Post Wysłano: 29 mar 2008, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

O firmie słyszałem same pozytywy, tak jak o większości firm na śląsku, gdzie sytuacja w transporcie jest chyba najlepsza. Tabor jak widać na zdjęciach, poza tym weekendy i kasa w porządku. Na zdjęciu powyżej kto wie, może kierowcy spieszyli się gdzieś, więc wypięli bezpieczniki? :P


Post Wysłano: 29 mar 2008, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Dzida ponoc lata bardzo szybko...



Hahahaha - dobre. :lol: :mrgreen:
Widać że i lewym i prawym - na przodzie leci też chyba drugi - prawym :roll:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 30 mar 2008, 10:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

U "Dzidy" zestawy mają wmontowane ograniczniki prędkości do 95 km/godz żródlo Zaufany kierowca Krzysek

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Post Wysłano: 09 kwie 2008, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2006, 18:36
Posty: 22
GG: 0
Lokalizacja: SPS

Zamieszczam pare moich zdjęc;
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek






Zdjęcia robione na Zlocie w Krakowie, byłem również kilka krotnie na bazie. Tomasz Dzida nie ma żadnych podwykonawców, na placu można spotkac często zestawy z innych firm. Zarobki mają b. dobre. Posiadają prawie same nowe Volva, jeszcze pare starych FH zostało, moce silników nowych FH-czy zaczynaja się od 480 KM kończą się na 610 KM. Zgadzam się, że plac wyglada imponująco w weekendy.


Post Wysłano: 18 maja 2008, 15:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

Zarobki w firmie są w przedziale 5-5,5 tys PLN

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Post Wysłano: 18 maja 2008, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 9:49
Posty: 17

Kierowcy flagowych 16-tek podono mają większe zarobki.
Nie wiem jak jest w rzeczywistości.


Post Wysłano: 19 sie 2008, 14:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 13:00
Posty: 10
GG: 0
Samochód: scania

witam .mam szanse dostac sie do tej firmy?jestem doswiadczonym kierowca i pracuje w firmie pod poznaniem ale teraz mieszkam niedalekoi szukam czegos na miejscu.i czy te zarobki co kol napisal to nie fikcja???


Post Wysłano: 19 sie 2008, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Nie, to nie fikcja. Pracuje tam mój Wujek. Zawsze wraca na weekend'y. Ma troszkę przerzutów, troszkę po PL jeździ. Zaczynał na chłodni, a teraz ma już swój zestaw. Z rozmowy wynika, że atmosfera i zarobki są b.dobre. Ekipa jest chyba stała i nie ma dużej rotacji. Spróbować możesz, ale nie obiecuję, że Ci się uda. Powodzenia !


Post Wysłano: 19 sie 2008, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 13:00
Posty: 10
GG: 0
Samochód: scania

dzieki za informacje teraz wiem na czym stoje mniej wiecej.

Jeszcze jedno, dlugo ten twoj wujek tam pracuje?to na poczatku na skoka tam sie jezdzi z tego co rozumiem?


Post Wysłano: 19 sie 2008, 21:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Wujek pracuje już tam sześć miesięcy. Najpierw wskoczył na chłodnię i ciągał ją strarym FH12, a po miesiącu przesiadł się na Chinczyka z firanką.


Post Wysłano: 19 sie 2008, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 13:00
Posty: 10
GG: 0
Samochód: scania

no to spoko dzieki


Post Wysłano: 28 sie 2008, 12:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

czy u dzidy w weekendy trzeba auta robic na placu?ciezko sie tam dostac do pracy?


Post Wysłano: 28 sie 2008, 13:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Jak już wcześniej pisałem, rotacja w firmie jest mała. Jeżeli jesteś kierowcą z doświadczeniem, to myślę, że coś by się dla Ciebie znalazło, bo z tego co wiem kilka zestawów stoi i nie jeździ, bo nie ma obstawy. Atmosfera, zarobki i tabor, którym podróżują kierowcy, sprawia, że nie prędko im do zmiany pracodawcy.


Post Wysłano: 09 wrz 2008, 9:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2008, 15:51
Posty: 21
GG: 0
Samochód: Volvo FH16
Lokalizacja: Śląskie

Ciekawe bo skoro bez obsady?dzwonilem i niepotrzebuje kierowcy a wiec moze kiepsko z robota?przejezdzalem to stalo wlasnie kilka aut i 4 zjezdzaly na baze,jestem ciekaw jak faktycznie jest,z reguly mam dystans do tych wypowiedzi bo kto wie kto siedzi za klawiatura.....


Post Wysłano: 22 gru 2008, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Witam! Miałem dziś okazję zwiedzić bazę firmy "TD Spedition". Czasu nie miałem wiele, sposobności do zrobienia dobrego zdjęcia, też nie. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, już niebawem zawitam tam z aparatem na dłużej. Dziś, kilka zestawów kręciło się po placu, kilka zestawów dopiero zjeżdżało, a niektóre kręciły się nawet po mojej mieścinie (czerwone FH12, tandem).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Już niebawem kolejne zdjęcia.
Pozdrawiam ! :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: