Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sie 2014, 23:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Widziałem oba na Bronowickiej za bramą w Szczecinie. Mam fotkę gdzieś w telefonie, ale nie chce mi się wrzucać, będę szczery, bo daleko :D
Pewnie zaladowane kasetami kontenerowymi? :) Ja mialem urlop i szef pojechal z jakims kierowca zaladowac nasze auta w piatek, a my dojechalismy do nich w niedziele wieczorem. Takze weekendowaly tam czekajac na sioferow.

A co do doniczek na dachu to faktycznie haha, jest jeszcze jeden man w firmie i ma to samo, wiadra z zarowka w srodku.


Post Wysłano: 19 sie 2014, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Nie zakladam jeszcze tematu, bo docelowo na tego siada keirowca z bialego MP3, a ja na bialego. Ale poki co mozna mnie spotkac w tym samochodzie. ;) I bede probowal zeby tak zostalo na stale heh, bo swietna furka. Pozdrawiam spod Metz we Francji.

ObrazekObrazek

Hummerki dzisiaj zrzucalem na amerykanskiej bazie wojskowej w DE. ;)


Ostatnio zmieniony 20 sie 2014, 12:04 przez Husiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 19 sie 2014, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

W Schweinfurcie? :D


Post Wysłano: 19 sie 2014, 23:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Kolor tego Actrosa jest kozacki :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 19 sie 2014, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Elegancko się prezentuje. :)


Post Wysłano: 20 sie 2014, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Witam, z tego co się orientuję Actrosy miały fabrycznie 2 anteny (jedna od CB radia, druga od CD radia).
Przez długość anteny i jej umiejscowienie zasięg CB radia na fabrycznej antenie raczej nie jest za dobry.
U Ciebie da się zauważyć jeszcze 3 antenę słusznej długości i związku z czym mam pytanie, czy pod tą antenę podciągnięte jest CB radio czy służy ona do jakiś innych celów ?
Może pytanie głupie i laickie, ale tak patrzę i nie daje mi to spokoju :lol:
Pozdrawiam !


Post Wysłano: 20 sie 2014, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

PrzemoBTC, nie miedzy Norymberga, a Regensburgiem na landach na zadupiu. ;)

Marecki, ilosc pomalowanych elementow tez. ;) Ogolnie auto swietne i do jazdy i fajnie wyglada, nie wiem jak to bedzie, przy dobrych wiatrach zostaje, przy gorszych oddam. :( W kazdym razie poki co jezdze.

Sible, no mercedes ma fabryczne 2 anteny jak mowisz, jednak do CB nie zbyt sie ona nadaje, wiec jest 3'cia dodatkowo do CB. Takze jedna fabryczne jest aktualnie do niczego nie podlaczona. ;)

A ja sie przed chwila zaladowalem i czekam do wieczora. O 20 startuje z Metz i jade do Swinoujscia. Jakby ktos cos, to jade tutaj do gory na Achen, Dortmund do A2, gorny ring, A11 i do Swinoujscia. Rozladunek w piatek rano i pusto na baze. Tutaj wlasnie stoje i stad pisze. ;)

ObrazekObrazek

Swoja droga przy tym ladunku zobaczylem, ze jednak nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Zbiornik wazy 19t, podparty moze byc tylko z przodu i z tylu i naczepa wygiela sie jak banan. To i tak duzo lepiej jak moja poprzednia, gdzie by juz pewnie dawno wpadl w podloge, ale nie umywa sie do kronki w bialym MP3. Samochodu byloby szkoda, ale naczepe chetnie wymienie, bo ladna miska jest nie daje jak to mowia. Na krone czolg wjedzie i rowna jak stol. A z przepinka jest problem bodajze, ze wzgledu na zezwolenia na gabaryt.


Post Wysłano: 20 sie 2014, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2012, 16:37
Posty: 250

Dziękuje za szybką odpowiedź.


Post Wysłano: 20 sie 2014, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sie 2014, 13:59
Posty: 2

Dobrze wygląda z tymi Hammerkami ;) Przygarnąłbym taki zestaw.


Post Wysłano: 20 sie 2014, 16:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Powiedz jak wstępnie komfort między MP2, a MP3. No i czy czuć różnicę w wysokości kabin ?
Pozdrawiam i życzę na stałe tego zestawu bo takiego żółtka Merola rzadko trafić :D


Post Wysłano: 20 sie 2014, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Mardzin, nie wiem jak miedzy MP2 w duzej budzie, a tym, ale jak mam porownac do mojego poprzednika to niebo a ziemia. Po pierwsze primo to zawieszenie kabiny, jest skok w komforcie ogromny. Glownie za sprawa tego, ze w poprzedniku mialem kabine na resorze, a tutaj jest na poduchach. Druga rzecz to wyciszenie, majac silnik pood soba jest sporo ciszej w kabinie. Ogolnie kabina wiaodomo, to samo, troche inne, ladniejsze zegary i tyle, takze tutaj akurat jeden grzyb na korzysc MP3 ze wzgledow stylistycznych. Ale megaspace to rowniez zdecydowana poprawa komfortu, tunel silnika w malym actrosie jednak jest cholernie wysoki, nie dosc ze utrudnia poruszanie sie to zabiera znaczne miejsce, w ktorym tutaj znajduje sie wielka szuflada pod lozkiem i kilka poleczek. :) Podsumowujac ogolnie na plus, jednak mysle, ze w przypadku MP2 megaspace nie ma tych roznic ktore wymienilem. Oczywiscie moge sie mylic, nie jezdzilem. ;)

Za 40min start. ;)


Post Wysłano: 20 sie 2014, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Cytuj:
Mardzin, nie wiem jak miedzy MP2 w duzej budzie, a tym, ale jak mam porownac do mojego poprzednika to niebo a ziemia. Po pierwsze primo to zawieszenie kabiny, jest skok w komforcie ogromny. Glownie za sprawa tego, ze w poprzedniku mialem kabine na resorze, a tutaj jest na poduchach. Druga rzecz to wyciszenie, majac silnik pood soba jest sporo ciszej w kabinie. Ogolnie kabina wiaodomo, to samo, troche inne, ladniejsze zegary i tyle, takze tutaj akurat jeden grzyb na korzysc MP3 ze wzgledow stylistycznych. Ale megaspace to rowniez zdecydowana poprawa komfortu, tunel silnika w malym actrosie jednak jest cholernie wysoki, nie dosc ze utrudnia poruszanie sie to zabiera znaczne miejsce, w ktorym tutaj znajduje sie wielka szuflada pod lozkiem i kilka poleczek. :) Podsumowujac ogolnie na plus, jednak mysle, ze w przypadku MP2 megaspace nie ma tych roznic ktore wymienilem. Oczywiscie moge sie mylic, nie jezdzilem. ;)

Za 40min start. ;)
Podziękował za wyczerpującą odpowiedź. Grunt to, że jeździ się wygodniej, ciszej i lepiej oraz nie jest to może ważne ale stylistyka również inna nowszy samochód to w środku jak i na zewnątrz. W takim razie jak ruszasz to szerokości i bez awaryjnych kilometrów :D


Post Wysłano: 20 sie 2014, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Świetnie wygląda w tym kolorze, pomalowane elementy dodają uroku. Nawet tabliczka imienna pasuje do lakieru na kabinie. :D

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 30 sie 2014, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Temat do zamkniecia. Wyglada na to, ze zostaje na zoltym. ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: