Strona 1545 z 3472 [ Posty: 69429 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11543 1544 1545 1546 15473472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lut 2017, 11:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Wg. mnie to jest jakieś OSZUSTWO !!! Przecież założenie firmy (jakiejkolwiek) transportowej kosztuje...0 zł (słownie: zero złotych)
Idziesz do Urzędu Miejskiego, tam wypełniasz wniosek, wpisujesz nazwę firmy, np. "Wymarzona Firma z Pasją" (ewentualnie bez Pasji) i już...gotowe :)


Post Wysłano: 27 lut 2017, 11:42

Siedzę, przeglądam Forum, poprawiam to i owo. Aż serce rośnie, gdy widzi się nowe osoby, które umieją się zachować. A to temat gdzie trzeba, a to stylistyka i ortografia bez zarzutu. A to, że nie korzysta, czy też korzysta z polskich znaków konsekwentnie to też miło widzieć. Niestety, nie wszyscy tak postępują, a jak jednemu z drugim zwrócić uwagę to obraza majestatu - bo "łon mo problem i trza mu pomocy bo auto stoja gdzieś w trasie i nie jedzie".


Post Wysłano: 27 lut 2017, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Wpłacać wpłacać panowie bo pierwsza rata leasingu już przyszła!!! Hit już wam dałem teraz trzeba rozkręcić ten bałagan! :D Nazwa firmy to PASJA-SZUP-TRANS& KAMIL COMPANY
P.S Dzięki za podsunięcie pomysłu!!! jesteście kochani :D


Post Wysłano: 27 lut 2017, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pamiętaj o aerografie na naczepie.
FUCK ISLAM RIP POLEN DRIVER
Tak wisz...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Może coś ze mną jest nie tak, ale niezbyt to rozumiem. Jaki sens jest robić z siebie takiego ... ? Przecież to idzie na cały Internet...


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ba... jak się już zaczniesz kręcić jak kupa w przereblu, to właśnie tak się dzieje. Tak dżezi, kul i heheszkowo. Miało być... wyszło jak zawsze.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Nie DRIVER tyko Fahrer!!! Tosz to u niemca było. Aerografu nie będzie bo za drogo ale naklejka już zamówiona. Wrzucę foto jak nakleję.
Mateusz a co masz w tym za problem? Zbiórka założona, pierwszą wpłatę sobie zrobiłem(aby zapoczątkować, może niezbyt oryginalne ale widać skuteczne bo wpadła już jakaś kolejna) a mam to gdzieś kto sobie coś pomyśli robię to dla siebie, a nie po to aby moje poczynania zgadzały się komuś z ich opinią.... żyj dla siebie a nie dla kogoś. Według mnie super pomysł zobaczymy jak się potoczą sprawy. W necie co byś nie zrobił to i tak pójdą hejty. Walić to!


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

No ciekaw jestem ile zbierzesz :U

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Tyle ile sobie wpłacę :lol: no zobaczymy, sam jestem ciekaw :)


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Zibi będzie jeździł a drugi otworzy firmę:

Areografy, prace malarskie. Tomcio "Brudny" Paluch.

Yebłem. Hajs na tuningi jest a na firmę zbiera...

Ja od siebie dorzucę 0.70€ na Sanifaira.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 lut 2017, 12:54

Cytuj:
(...)Ja od siebie dorzucę 0.70€ na Sanifaira.
Nie bądź sknera - dorzuć na prysznic.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Asfaltowym Celebrytą mocy przerobowych braknie na to wszystko.
Szupek masz ty godność i rozum człowieka. (?)

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

A co to ma do rzeczy? Skoro ktoś ma marzenia i jest jakakolwiek opcja pomocy lub skorzystania z czegoś to dlaczego nie spróbować? A co ja jestem synem prezydenta żeby robić wszystko pod kogoś i mieć wyrzuty sumienia? Jest w tym coś złego? Wytłumacz mi bo może nie rozumiem? Jestem zwykłym szarym człowiekiem jak my wszyscy który kombinuje na różne sposoby. Jakie będą tego efekty to zobaczymy. A że akurat chodzi o mnie i co niektórzy są uprzedzeni co do mojej osoby to trudno... porównajcie reakcje na forum odnośnie mojej zbiórki a zbiórki tego chłopaka? trzeba coś więcej wyjaśniać?


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

No ma do rzeczy. Mając marzenia kombinujesz jak je realizować, a nie robić to w taki sposób jak Ty. Mówisz: żyj dla siebie, nie dla kogoś. Jako szary człowiek, który kombinuje na codzień, pracuje i stara się spełnic swoje cele, mając na szali wyboru Twój lament a swoje marzenia, z całą stanowczością wolę inwestować w siebie.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

Ale jaki lamet? Czy ja tam błagam o litość bo nie mam za co żyć? Dążę do zamierzonego celu od dłuższego czasu i idzie bardzo dobrze. A że wczoraj forumowicz wrzucił link tego chłopaka pomyślałem dlaczego by nie spróbować? Kompletnie nic to nie kosztuje. Zawsze to dodatkowa szansa na szybsze zrealizowanie celu. Ja nic w tym złego nie widzę, a czy ktoś pomoże czy nie to już życie pokaże(ciśnienie nie ma). Nie jestem nierobem który liczy na gwiazdkę z nieba...


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:36

Zdaje mi się, kartki w kalendarzu mi się skleiły, czy dziś dopiero początek weekendu? Bo "afera" się rozkręca :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wolałbym iść zayebać te pieniądze z banku, niż łasić się w internecie, kolejny fejmowy debilizm z Twojej strony koluniu :lol:

Po drugi kto ma Ci dać? jak ludzie normalni mają beke z Ciebie, a gimbaza z porzuconego FP, ledwo z kieszonkowego ma na fajki i słodką bułkę w sklepiku szkolny, szlam, dno i muł.... :mrgreen:

Po trzecie marzenia spełnia się z ciężkiej pracy i wytrwałości, a nie byciem pisdą i żebraniem.... dobranoc :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Szupek z rana działa jak kawa, koluniu jesteś mistrzem. :)

Weź puszkę po konserwie turystycznej i idź na żebry pod biedronke. Zawsze to parę groszy wpadnie. :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 27 lut 2017, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Ja tam sie dorzuciłem :mrgreen:


Post Wysłano: 27 lut 2017, 14:01

Cytuj:
Ja tam sie dorzuciłem :mrgreen:
Liczysz na dywidendy po emisji akcji Firmy?
Cytuj:
(...) Dążę do zamierzonego celu od dłuższego czasu i idzie bardzo dobrze. (...) Zawsze to dodatkowa szansa na szybsze zrealizowanie celu. Ja nic w tym złego nie widzę, a czy ktoś pomoże czy nie to już życie pokaże(ciśnienie nie ma). Nie jestem nierobem który liczy na gwiazdkę z nieba...
No właśnie chyba liczysz na tę gwiazdkę. Wielu z nas ma marzenia. Czy to, że zawsze marzyłem o swoim domu/mieszkaniu usprawiedliwia to, że wyciągam rękę do ludzi z hasłem tow. Edwarda: "Pomożecie?!?!". W żaden sposób to nie jest wytłumaczenie. To zwykłe lenistwo. To, co SAM ZAROBISZ jest Twoje. I to praca, pomysł na zarobek jest tym, co daje satysfakcję z realizacji planu.
I nie mów, że dom a firma i finansowanie obu to dwie różne rzeczy. Nie - dokladnie ten sam "kaliber".

A tak na marginesie to dla mnie jest to niepoważne - ładuję kasę w nie moje auto robiąc jakieś (większe, mniejsze) modyfikacje za swoje pieniądze, a na założenie SWOJEJ firmy wyciągam rękę do ludzi. Mnie osobiście byłoby najzwyczajniej w świecie wstyd.

I nie - d**a mnie nie boli, nie skręca mnie to, że ktoś chce mieć coś własnego. Po prostu takie postępowanie jest dla mnie żadne. Gdybyś szedł na swoje, za swoje (tak, jak np. SergiejTG) kibicowałbym Ci gorąco. A tak to pojawia się u mnie uśmieszek politowania.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1545 z 3472 [ Posty: 69429 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11543 1544 1545 1546 15473472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: