Strona 2325 z 3474 [ Posty: 69478 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12323 2324 2325 2326 23273474 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 wrz 2018, 21:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2652
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
A to ból duży bo 82 jadę, a to bo Eco roll używam
To, że ktoś jedzie 82km/h to jest pan pikuś bo obskoczyć takiego to jest moment chwila ale ten eco roll to jest gorsze niż rak, [wycenzurowano] jakieś swoje teorie topograficzne, tu zwalnia prawie do 75km/h bo za 900 metrów bedzie spadek, dochodzisz takiego, idziesz lewym a eco roll cie w połowie po niemiecku robi w chuja i jeeb teraz do 90km/h, kierowca sie smieje bo on nic nie robi i bujaj sie z takim... dobre jest to ze jak takiego miniesz obrysówka i sie schowasz to on zaraz automatycznie zwalnia i znika w lusterku i tak X razy dziennie a wszystko w myśl eco drivingu :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 12 wrz 2018, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Cytuj:
9zl ja jestem zdania że mnie się nigdzie nie spieszy a jak nie dziś to jutro też jest dzien
Niewolnicy swojej pracy tego nie rozumieją

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 12 wrz 2018, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Jakżeż cieszy mnie twoja wypowiedź... komentarz dopisz... dobra nie dopisuj... wiem ze nie zrozumiałeś, kieras też wie .. .i wielu innych... :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 12 wrz 2018, 22:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Miałem gagatka nowym Volvem FH 540 w Kłodzku na podjeździe. Na początku spuchł jakby to ktoś za dupsko złapał a jak byłem w połowie wyprzedzania nagle pierd z rury i idzie jak wściekły. Pytam czemu przysnął na początku górki to odpowiedział, że to Eco Roll. Ja tam też radio wyciszone. Jak nie smętki, że za wolno to takie pierdoły w eterze słychać, że uszy bolą.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 0:26

Bauer - coś Ty na A4 robił? Rejony Ci się nie pomyliły? ;)

No i zaliczyłem wtopę z 6-godzinnym czasem pracy. A dokładnie to źle ustawiony selektor+na bakier z matematyką i zapoznałem się z nowym taryfikatorem ITD.
Za to przy okazji dowiedziałem się, że od 3 września już za minutę przegięcia leci stówa. Oczywiście mam na myśli temat, kiedy jest naruszenie, a nie ma wydruku z opisem. I nie ma tłumaczenia, że dawniej nie dawali mandatu nawet za 4h44min jazdy. Teraz choćby minuta bez opisu i leci mandat.
Teraz ITD wzięło pod lupę i owe 6-cio godzinne okresy, 10h w porze nocnej. Generalnie dostali część obowiązków Inspekcji Pracy.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 5:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak dalej będzie, cza będzie iść na kasę do lydla...
Bynajmniej tam się można rozwijać, nie ma klientów to zagonia do roznoszenia towaru, dadzą wejść na magazyn... Bez kasku i butów :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:08

Oooo-nie Ociu, na sklepie (przynajmniej w biedrze) pracownicy popylają w gustownych, roboczych bucikach :) No i badania sanepidowskie trzeba mieć :D


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ja sanepidu nie przejdę... :(

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

No i buty ze stalkapą też cza mieć. A jak nima klijentów to wykładasz towar albo sprzątasz i dadzą sie karnąć maszyną co myje podłogi :D . Ale nie trzeba kamizelki kakasku no przerwe na fajke wyliczą co do minuty :roll: .

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:20

Ociu - toksyczność "spalin" ? ;)
Adam, nie ciesz się. Znając życie to niebawem na taki "wózek" też trzeba będzie mieć "lejce" :D


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Joooo jestem na bakier z e6 :D


Ale serio taka maszyną do mycia podłóg bym polatał...
Ciekawa ile tam kosztuje minuta przedłużenia czasu mycia :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 6:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Ciekawa ile tam kosztuje minuta przedłużenia czasu mycia :]
[/quote]

Bęcki od kierowniczki a jak się to powtórzy to dywanik ou rejonowego :lol: . Użytkownik nie zdziwił bym jak by do tego doszło. Aż sam się dziwie że jeszcze na windy nam uorawnień nie wprowadzili

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 8:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1351
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
Teraz ITD wzięło pod lupę i owe 6-cio godzinne okresy, 10h w porze nocnej. Generalnie dostali część obowiązków Inspekcji Pracy.
W miniony weekend, przy okazji powrotu, poruszyłem temat 10 godz.pracy w porze nocnej. W poniedziałek na 40ton.net był artykuł. Wynika z niego, że mandat za przekroczenie do 3 godz.to 50 zł,każda kolejna godz.to 100 zł. Kwota śmieszna,ale przepis stworzony ewidentnie po to by karać tych co uczciwie pracują.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 8:40

A może po prostu chodzi tu nie o co innego jak tylko o łatanie budżetu państwa, bo rozdawnictwo partii rządzącej sięga zenitu?


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 10:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Zapewne tak. Przepis jest przepisem ale kwota znikoma więc zamiast toczyć batalię ze śmiesznym przepisem lepiej zapłacić i mieć spokój. A, że takich kontroli będzie więcej to wiadomo wpływ do budżetu wzrośnie.

No bujałem się Marcin do Oławy i zjeżdżałem na wysokości Brzegu. ;) Radio miałem wyciszone bo smętków się słuchać nie chce.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 11:21

Osobiście nie płaczę, że dostałem po kieszeni - moje niedopatrzenie.
Ale to, że za MINUTĘ nieopisanego przegięcia karzą to już jest mocno nie w porządku.

Swoją drogą, z rozmów z Grześkiem KBR - czy w mediach publicznych był rzucony temat nowego taryfikatora? Nieee, tylko półgębkiem coś powiedziane w mediach branżowych.

Coś mi "śmierdzi", że problemy z kierowcami to dopiero się zaczną.


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Ma ktoś link do nowego taryfikatora

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
A to ból duży bo 82 jadę, a to bo Eco roll używam
To, że ktoś jedzie 82km/h to jest pan pikuś bo obskoczyć takiego to jest moment chwila ale ten eco roll to jest gorsze niż rak, [wycenzurowano] jakieś swoje teorie topograficzne, tu zwalnia prawie do 75km/h bo za 900 metrów bedzie spadek, dochodzisz takiego, idziesz lewym a eco roll cie w połowie po niemiecku robi w ch** i jeeb teraz do 90km/h, kierowca sie smieje bo on nic nie robi i bujaj sie z takim... dobre jest to ze jak takiego miniesz obrysówka i sie schowasz to on zaraz automatycznie zwalnia i znika w lusterku i tak X razy dziennie a wszystko w myśl eco drivingu [emoji38]
Nie latwiej pomyslec ze skoro zwalnia pod gorke to z gorki bedzie przyspieszal zamiast jak idiota wcinac sie przed maske.
Dla mnie to jest zaraza wielcy szoferzy ktorzy jeszcze dobrze nie wyprzedza a juz zajezdzaja.
Gdy widze ze ktos wyszedl na lewy z gorki gdy ja mialem mniej jak odciecie to trzymam na retarderze zeby pan wiecznie spozniony mogl pedzic dalej

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 17:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2652
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Nie latwiej pomyslec ze skoro zwalnia pod gorke to z gorki bedzie przyspieszal zamiast jak idiota wcinac sie przed maske.
Dla mnie to jest zaraza wielcy szoferzy ktorzy jeszcze dobrze nie wyprzedza a juz zajezdzaja.
Gdy widze ze ktos wyszedl na lewy z gorki gdy ja mialem mniej jak odciecie to trzymam na retarderze zeby pan wiecznie spozniony mogl pedzic dalej
Tak, cała europa bedzie grzecznie jechac za cześkiem który ma tempomat aktywny i broń boże go wyprzedzac bo jeszcze mu procenty spadną a tego by nie chciał jego szef widziec na monitorze.
Dzisiaj byłem w słynnej Bochni, całkiem w pyte poszło:
Obrazek
na złomowcu w czasie załadunku dorwałem karetke i wyrwałem relikwie świetej helli, dla zasady żeby leżały w garażu i czekały na lepsze dni...
Obrazek
Gość sie pytał czy to do traktora biore bo takie podobne w trzydziestkach montują :lol:

A co do nowści w czasie pracy to zlikwidowali "tolerancje 15min" i teraz bez opisu mogą ci walnąc mandat za 4:31h, 10:01h itp itd oraz wprowadzono kare za brak kraju rozpoczęcia i zakończenia tacho, brak takich wpisów to mandat 100 pln za kazdy dzień, maksymalnie 28 dni daje ładną sumke dla takich co tego nie robią bo jeżdza tylko po PL :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 wrz 2018, 17:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

A to bez tego eco roll auto nie zwalnialo pod gorke a z gorki nie lecialo do odciecia?
I kto ci broni wyprzadzac. Zrob to normalnie a nie specjalnie zajezdzasz gosciowi niczym pedal liczacy ze mu ktos w dupe wejdzie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2325 z 3474 [ Posty: 69478 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12323 2324 2325 2326 23273474 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: