Strona 1582 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11580 1581 1582 1583 15843472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:09

Cytuj:
(...)
3. Staropolskie walnięcie się pod zderzak, włożenie łapy i wymiana.
(...)
No prawie - wciśnięcie łapy przez otwartą atrapę. Da radę, próbowałem. Ale to już kilka razy trzeba spróbować na "otwartej lampie", żeby wiedzieć gdzie i co włożyć :mrgreen:

SergiejTG
Z tego co pamiętam, jak mi kumpel tłumaczył, trzeba otworzyć lampę (na bok), zdemontować przetwornicę od ksenona i dopiero dostaniesz się do pozycji.
KLIK poniżej maskownicy dojścia do żarówki mijania (ksenon) - biała oprawka. 1/3 obrotu w lewo i wychodzi na wierzch z żarówką typu W5W.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Cytuj:
Megatransporty na turbo.
To jest jakaś ściema. Nie można być tak nieogarniętym, jak Asia.

Dzielnie walczy o realizm dowcipów o blondynkach.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jak ja lubię takie akcje :)

Siedzimy wczoraj w domu, pojedli obiadu i bajer, co robimy? no nic.. jedziemy gdzieś? ale gdzie... dawaj do teściów, masz 10 minut żeby się spakować... i w taki oto sposób, bez telefonów, w dresach i bez niczego wsiadliśmy w polo i lufa na SBL-a :)

Teść takie tempo narzucił, że rano musiałem jechać na komendę i dmuchać, śwagier jak zawsze mnie porotował i oto zaś jestem w domu, nie długo jadę do roboty, takie szybkie weekendy lubię 8)
Ogólnie wczoraj o 21 byliśmy trupami, zmęczenie i nerwy z piątku dały się we znaki i padłem jak kawka :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Sergiej, tak jak pisał Marcin. Ogólnie patologia :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 16:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Porażka po całej linii złapały mnie zatoki :( . Jak chodzi o lampy to zawsze mnie denerwują tacy co to montują pseudo żarówki ksenonowe do zwykłych lamp i do tego świecą gdzieś w niebo.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 19 mar 2017, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2013, 11:02
Posty: 130
Samochód: TGA
Lokalizacja: Kraków

Ehhhhhh....w 15 letniej lolomotywie w ktorej pieciu ciuli wczesniej jezdzacych polamalo mocowania lamp, wymiana zarowki nie ogranicza sie do odkrecenia kilku srubek. Wiec cala paplanina o trudnym dostepie jest mocno nietrafiona (akurat w magnum jest pod tym wzgledem super o ile jest Nowa.)

I napisze jeszcze raz, halogeny W DZIEŃ. Nie w deszczu nie podczas sniezycy nie po zmroku nie o poranku nie w nocy.

Bardziej smiesza mnie ludzie ktorzy jada z wlaczonymi halogenami gdy przepali im sie jedno mijania, bo szkoda czasu na wymiane czy co? Albo jedno albo drugie.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 16:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

3 śrubki,1 z góry na kluczyk 10,2 z dołu najczęściej imbus i lampa pięknie się kładzie...mocowania do lampy kosztują z 10zł? ...


Post Wysłano: 19 mar 2017, 17:29

Cytuj:
(...)I napisze jeszcze raz, halogeny W DZIEŃ. Nie w deszczu nie podczas sniezycy nie po zmroku nie o poranku nie w nocy(...)
Widzę, że do Ciebie jak grochem o ścianę.
Dlatego na zakończenie mojego wywodu n/t świateł p/mgłowych używanych jako pseudo-światła do jazdy dziennej, tak podsumuję: Życzę tym wszystkim, którzy podchodzą do tematu jak nasz forumowy kolega Jorguś - wyrozumiałego i życzliwego policjanta.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Nie sukces, nie reklama ale cos ciekawego :P

http://allegro.pl/biled-scania-streamli ... 47061.html

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 19 mar 2017, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Właśnie [wycenzurowano] ciecia w Biedronce w Łęczycy. Dziad z wielkim bebzonem przepchnął się obok całej kolejki na jej początek. Myślę sobie pewnie tu pracuje i chce stanąć przed kasami jak to mają w zwyczaju. A ten pajac szepnął coś do gościa przede mną i jak gdyby nigdy nic kładzie na taśmie swoje cytrusy. Nie wytrzymałem i zwróciłem na głos uwagę czemu tak robi i nikogo nie pyta o zgodę. Na co cieć z oburzeniem, że co on ma pytać wszystkich? Mówię, że tak albo niech idzie na koniec kolejki toten na to nic tylko płaci i wychodzi i jeszcze do mnie żebym [wycenzurowano]. A ludzie w kolejce nic zero reakcji. Ja nie wiem czapka z napisem Solid to jakiś immunitet? Jakbym ja tak zrobił to by była awantura jak nie wiem. I jak ja mam mieć szacunek do starszej osoby jak to się wszystko bezczelne zrobiło od przedszkolaka do emeryta.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:

Dlatego niestety, takie tłumaczenia są dla mnie "żadne", a jedynie przemawia przez nie najzwyklejsza w świecie ignorancja.
A mnie *&^^%& uwagi innych przez CB do włączonych halogenów, nie ma do kogo otworu gębowego otworzyć to se temat znajdzie ... :roll: Z raz w tygodniu do mojej osoby średnio to słyszę, ale cóż ja mogę na dzienne TGA , że w halogen fabrycznie H4 wsadzają i lampa oryginalnie jest 2 funkcyjna - przeciwmgłowe i dzienne.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 19 mar 2017, 19:59

Cytuj:
(...)ale cóż ja mogę na dzienne TGA , że w halogen fabrycznie H4 wsadzają i lampa oryginalnie jest 2 funkcyjna - przeciwmgłowe i dzienne.
Fabrycznie to w TGA przy założonej H4 są dwie funkcje: przeciwmgłowe i dalekosiężne. No, chyba, że ktoś bawił się w elektronice.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Idę po czipsy, piwo mam.... :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Niniejszym Jabson przyjmuje Cię do mojej bandy.

Mnie bardzo kłuje k u r e s t w o, i szubrawstwo. I czasem (często w sumie :) ), jak nie wytrzymam, to subtelnie lub nie, zwracam chamowi uwagę.
Ostatnio u okulisty, 10 osób w kolejce do rejestracji, wchodzi baba, kręci się, wchodzi wychodzi, no widać że coś knuje. Nagle "ja to tylko zapytać się" wlazła bez kolejki, zarejestrowała się, i do poczekalni na wizytę.
Siadłem sobie ze dwa miejsca od niej, i wyczekałem okazji. Coś tam jakaś gadka, napomniałem że wbiła się w kolejkę, i jadę po niej, specjalnie gadam głośno że echo się rozchodzi, a ona "ale po co pan tak mówi, co to wnosi", a ja "w sumie to nic, chcę tylko żeby się pani głupio zrobiło".
Spaliła cegłę, i weszła przede mną :D .

Naród w kolejce coś tam nieśmiało przebąkiwał, ale nikt jakoś stanowczo mnie nie poparł. Dlatego utwierdziłem się w przekonaniu, że k u r e s t w o popłaca.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Ja kiedyś też miałem akcję w Biedrze, w imię obrony kasjerki. W niedziele przed obiadem jakiś podchmielony dziad chciał sprzedać butelki przy kasie. Doszło do tego, że wyzywał kobitkę na kasie. Nie wytrzymałem i powiedziałem, żeby kupował albo wy***ał ze sklepu. Oczywiście zostawił wszystko i doleciał do mnie. Z racji tego, że mówię co mi ślina na język przyniesie to powiedziałem grubasowi, żeby lepiej nie kupował tego piwa bo mu bęben ro***bie (facet był gruby i to chyba był strzał w punkt). Strzelił mi z główki czego kompletnie się nie spodziewałem, pozostałe sprzedawczynie szybko mnie oddzieliły. Wokół była masa ludzi, kamery i oprócz jednej kobiety, która była kiedyś moją nauczycielką nikt się nie wstawił. Facet chciał mi jeszcze pod sklepem poprawić ale z racji, że nie dam sobie w kaszę dmuchać byłem gotowy na starcie. Ostatecznie synek pijaka zabrał do auta. Facet mógłby być moim ojcem i gdybym chciał to zrobiłbym mu problemów przy pomocy policji, ponieważ na ustach pojawiła się krew. Mam nadzieję, że jeszcze na mnie trafi. Dla mnie wniosek jest taki, że w Biedrze zakupy robią częściowo chamy i prostaki. Skończyłem z tymi sklepami i chodzę tam tylko jak muszę. Chusteczki mokre do rąk mają dobre.

Kiedyś Biedrze w Łodzi dialog pomiędzy facetem i kasjerką:
f - szybciej się nie da, bo zaraz mecz
k - trzeba było wcześniej przyjść do sklepu
f - nie będziesz mi mówić kiedy mam do sklepu przychodzić


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Bo u nas w kraju to tak jest. Brać w dupę a potem zgrywać pokrzywdzonego. Tak było kiedy doszło do zaborów, tak było jak się komuchy zaczęły panoszyć i wiele innych przykładów. Łeb w dół i nic nie mówić bo po co. Nic tylko dawać się gnoić ale się nie odezwać bo to nic nie da...


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:14

Cytuj:
(...) Dlatego utwierdziłem się w przekonaniu, że k u r e s t w o popłaca.
To co dla niektórych (np. dla Ciebie) jest kur*****m, dla innych normą i ogólnie przyjętym standardem. Niestety, w takim społeczeństwie żyjemy. Gdzie chamstwo, buta, bezczelność są miarą poziomu i statusu społecznego. Niestety, ale najczęściej to jest tak, jak to stwierdził jeden celnik w "Młodych Wilkach" KLIK


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Osobiście uważam, że bicie pijanego do bohaterstwa nie należy. No ale obrona własna to obrona własna.

Dziadostwo tępić i mówić na głos co się myśli. Mnie gotuje gburstwo i prostactwo.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
dla mnie wniosek jest taki, że w Biedrze zakupy robią częściowo chamy i prostaki. Skończyłem z tymi sklepami i chodzę tam tylko jak muszę. Chusteczki mokre do rąk mają dobre.

Ojajebe...
InstantCancer.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Ja uważam jedno - jeśli komuś załącza się agresor po wódce, to niech pije mleko. A jeśli jest uczulony na laktozę, to zostaje mu melisa lub herbata. On będzie miał mniej problemów i oszczędzi też problemów komuś innemu.
Alkohol jest dla mądrych ludzi...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1582 z 3472 [ Posty: 69428 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11580 1581 1582 1583 15843472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: