Strona 1794 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11792 1793 1794 1795 17963473 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
Pracując teraz na miejscu, 8-12 godzin dziennie wziąłem wypłaty 4600 i moją firmę stać, żeby codziennie zamówić dla każdego kierowcę obiad z dwóch dań.
W Biedrze mam niemal to samo co Łysy, bez większej spiny. No może poza obiadem, ale o to sam potrafię zadbać :twisted:

Nie znam się na transporcie zbytnio, ale obserwując niektórych (niekoniecznie z forum) to nie jest tak, że oni walczą o swoje... Oni sie panoszą, żeby tylko stary dał podwyżkę i zostawił w robocie, bo przecież może mieć inną lepszą.

To coś jak z tekstem : Widzisz tą bramę? Tam już czeka dziesięciu na twoje miejsce. ;)


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Mechanik kiedyś mi powiedział, że wielu ludzi jak robi w firmie to złego słowa nie powie. Praca super, szef do rany przyłóż. Kiedy się zwalniają to lament jaka chvjnia była.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

10tys dla kierowcy. Jak stawki nie pojda do gory. A nie pojde to ide robic na miejscu w biurze i o 16 wyłączam telefon. Abstrakcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Tak czytam co tu sie dzieje i postanowiłem sobie przeczytać swoje przeżycia jakie pisalem w trasach zaraz po wyjeździe i kutfa to jest jeszcze śmieszniejsze, szczególnie jak pisalem o zarobkach jakie byly a jakie sa teraz, kilka miesięcy i wszystko sie zmieniło na lepsze, czasami warto zacisnąć mocno zeby i przeczekać


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Odbiegając od aferki, w końcu po kilku miesiącach poszukiwania kupiłem swoje pierwsze własne auto ;-). 2.5 V6 w benzynie, tak więc sukces.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7203
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Może i sukces, gorzej będzie jak przyjdzie płacić ubezpieczenia za te auto :(

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Może i sukces, gorzej będzie jak przyjdzie płacić ubezpieczenia za te auto :(
Chyba nie myślisz, że nie zorientowałem się jakie będą koszty utrzymania, serwisowania w ASO czy właśnie ubezpieczenia zanim kupiłem samochód?

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 23 sie 2017, 11:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

To teraz po kolei, bo mi się tego gówna czytać nie chce. Z moją byłą firmą wszystko ok. Boczki kupiłem nie za swoje, więc tak jak reszta rzeczy, które założyłem zostały na aucie. Z byłym szefem mogę sobie porozmawiać przez telefon i śmiać się jak dawniej. Za nic nie zapłaciłem mandatu. A przepraszam, za czerwone światło 500 przyszło to płaciłem. To co wyżej to dla Bauera. Nie narzekam, miło wspominam starą firmę.

Ociu. Nie wrócę.

MAN, może ciężko Ci będzie to zrozumieć co się stało, ale rzucę hasłami: dom, kobieta, życie. Nie masz, więc nie zrozumiesz, choć z całego serca Ci tego życzę, bo to piękne uczucie wrócić popołudniu do domu i przytulić się do zdrowej dziewuchy i spędzić z nią miło czas. Zdecydowanie lepiej niż o 17 w krzakach pod Glombem w Bremerhaven.

Znawcy k**** od siedmiu boleści, z betoniarskim pozdrowieniem ;)

Luka, wróciłem na gruszki.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Ale aferka przy środzie. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 23 sie 2017, 11:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Łysy, Ty się po prostu zakochałeś i stąd nagła zmiana poglądów i podejścia do życia :) ot i cała historyja. A co do wysokości wypłat, zwróćcie też uwagę gdzie mieszkacie. Inaczej jest w Szczecinie, gdzie połowa ludzi pracuje w DDR a inaczej w Suwałkach...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 sie 2017, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

No bo jak dla kogoś świat, marzenia i oczekiwania od życia kończą się na dzikusie w ciężarówce (nieistotne czy swojej czy czyjejś) to jest i zostanie dla mnie debilem. Są w życiu ważniejsze sprawy niż jazda i nie każde odejście z firmy wiąże się z negatywnymi wydarzeniami.

Sensacji na siłę szukają to znajdą.

Jacek, gdyby nie "miłość" i tak bym przestał jeździć. Ociu mi świadkiem jak długo się z tym nosiłem.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

A mnie właśnie w zeszły piątek dziewczyna rzuciła... Co prawda długo z nią nie byłem bo 1.5roku. Wszystko było dobrze, świetnie się dogadywaliśmy, namawiała ciągle do oświadczyn a tu klops.... Wszystko przez mój niższy sort i brak możliwości akceptacji mojej osoby ze strony jej rodziny. Najlepsze, że zaraz na drugi dzień zaczęła się wozić z nowym kolegą, który jest przy kasie, lubi imprezy, jeździ bełemwu i wali po nosie, ale o tym ostatnim ona nie wie.

Rozstanie boli, ale fakt jak teraz się zachowuje podnosi mnie a duchu.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Najlepsze, że zaraz na drugi dzień zaczęła się wozić z nowym kolegą, który jest przy kasie, lubi imprezy, jeździ bełemwu i wali po nosie, ale o tym ostatnim ona nie wie.
Łobuz kocha najbardziej. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poboli i przestanie, trokiery to niższy sort! Zwłaszcza w oczach rodziców. Nadal krąży opinia, że się nie myjemy, pewnie na dzivki jeździmy i nie szanujemy ich córek. :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lis 2010, 22:10
Posty: 48
Samochód: Fh 500 e6/ Actros 1851 e6
Lokalizacja: Zambrów podlasie :)

Cytuj:
No bo jak dla kogoś świat, marzenia i oczekiwania od życia kończą się na dzikusie w ciężarówce (nieistotne czy swojej czy czyjejś) to jest i zostanie dla mnie debilem. Są w życiu ważniejsze sprawy niż jazda i nie każde odejście z firmy wiąże się z negatywnymi wydarzeniami.

Sensacji na siłę szukają to znajdą.

Jacek, gdyby nie "miłość" i tak bym przestał jeździć. Ociu mi świadkiem jak długo się z tym nosiłem.
Zamiast pogratulować Bajzlowi, że znalazł dobrą pracę, jest blisko domu i układa sobie życie to oczywiście docinki i wietrzenie jakiejś afery. Typowa polaczkowatość.
Z mojej strony gratulacje i tak jak napisałeś wyżej, że człowiek nie może żyć samą pracą, bo praca nie jest najważniejsza.

_________________
тише едешь дальше будешь
Daf Xf 105.460, Renault Magnum 480, Mercedes Actros3 1844, Volvo Fh3 500, Renault Range T520, Volvo Fh4 500, Mercedes Actros4 510


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
...jeździ bełemwu i wali po nosie, ale o tym ostatnim ona nie wie.
.
Dostanie pierwszego "klapsa" to sie dowie. Chłopaku głowa do góry.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Łysy, akurat w Twoją stronę to nie było. Mówiłem ogólnikowo. W życie prywatne nikomu nie wchodzę ale widziałem, że pojawiła się kobita to robotę zmieniłeś więc dobrze wiem czym się kierowałeś przy zmianie. I żadnych negatywnych życzeń w Twoją stronę nie kieruję.

Szaki, w ładne słowa ubierać nie potrafię więc powiem krótko. SZMATA YEBANA. Cieszyć się, że nie ma ślubu i dzieci. Nie rozumiem patrzenia na kogoś pod względem finansów ale dziewuchy to tera gorsze chvje niż chłop. Pauliny brata kobita po 3 latach kopnęła go w dupę, przez parę miesięcy miała przygodę z jakimś lamusem a teraz chce wrócić do niego. I wskazuje na to, że chyba się zejdą. Ale, żeby nie było, że baby tylko złe to znajomy po 8 latach zostawił swoją dziewczynę. Poszli razem na wesele. On był za świadka a świadkową była jego ex. Nagle stara miłość się obudziła, swoją zostawił w dniu wesela a na poprawiny przyszedł ze świadkową. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 sie 2017, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 7:40
Posty: 183

Cytuj:
Zamiast pogratulować Bajzlowi, że znalazł dobrą pracę, jest blisko domu i układa sobie życie to oczywiście docinki i wietrzenie jakiejś afery. Typowa polaczkowatość.
Z mojej strony gratulacje i tak jak napisałeś wyżej, że człowiek nie może żyć samą pracą, bo praca nie jest najważniejsza.
Uprzedziłeś mnie swoim wpisem, bo miałem to samo napisać. Piniądz rządzi światem, ale cytując klasyka, piniądze to nie wszystko.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 13:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lis 2010, 22:10
Posty: 48
Samochód: Fh 500 e6/ Actros 1851 e6
Lokalizacja: Zambrów podlasie :)

Cytuj:
Cytuj:
Zamiast pogratulować Bajzlowi, że znalazł dobrą pracę, jest blisko domu i układa sobie życie to oczywiście docinki i wietrzenie jakiejś afery. Typowa polaczkowatość.
Z mojej strony gratulacje i tak jak napisałeś wyżej, że człowiek nie może żyć samą pracą, bo praca nie jest najważniejsza.
Uprzedziłeś mnie swoim wpisem, bo miałem to samo napisać. Piniądz rządzi światem, ale cytując klasyka, piniądze to nie wszystko.
Z tymi pieniędzmi to różnie bywa :D Według mnie nie sztuką jest zarabiać pieniądze kosztem życia prywatnego/osobistego/rodzinnego. To praca powinna być dla człowieka, a nie człowiek dla pracy.

_________________
тише едешь дальше будешь
Daf Xf 105.460, Renault Magnum 480, Mercedes Actros3 1844, Volvo Fh3 500, Renault Range T520, Volvo Fh4 500, Mercedes Actros4 510


Post Wysłano: 23 sie 2017, 13:37
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Łysy, ja tam wieszzzz, ja Cię tam uważam i w ogóle i ogólnie to Cię tylko tak wiesz nerwuję, czill bro :)

Sukces jak uj, szlag mi trafił moje 28 :( :( :( ... zrobiło się głuche... czas odwiedzić odpowiedniego człowieka i zrobić radio od podstaw :twisted:

Jakby mnie kto wołał, to nie odpowiadam już całkowicie :(

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 13:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Cytuj:
Pracując teraz na miejscu, 8-12 godzin dziennie wziąłem wypłaty 4600 i moją firmę stać, żeby codziennie zamówić dla każdego kierowcę obiad z dwóch dań.
W Biedrze mam niemal to samo co Łysy, bez większej spiny. No może poza obiadem, ale o to sam potrafię zadbać :twisted:
Cenne info:) Chłopaki właśnie u nas wojuja o podwyżkę i głównym argumentem jest to że kierowcy w biedronce więcej zarabiają niż my na paliwach :lol: A kobita na kasie już nas dogania. Tylko właśnie nie wiedziałem ile tam zarabiacie ale teraz już wiadomo, że u nas długa batalia musi minąć i wiele krwi zostać przelane żeby biedroloty w zarobkach dogonić :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1794 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11792 1793 1794 1795 17963473 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: