Strona 1597 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11595 1596 1597 1598 15993472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 mar 2017, 19:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ja osobiście w gościa "na górze" nie wierze...

Jak jeszcze kiedyś mnie resocjalizowali, zawsze mi powtarzano, że po kościele można robić wszystko i w sumie racja... nawet do tej pory jak coś robię w niedziele, pojawiam się "na wsi" po kościele....

Mój sąsiad przez ostatnie 3 tygodnie coś grzebał w kuchni, przez ścianę go mam... w sobotę o 20stej coś kuł... udarem...

W czerwcu będą mi robić remont łazienki... daję gościowi 300 zł extra, żeby mi przyjechał w sobotę wieczorem kuć kafle... wiem jestem wredną kvrwą i mam to w sumie dogadane :D

A teraz sukces roku!!!!
Pojechałem z babą po CB radio, wystawione, dzwoniłem młody synek odebrał, dobra w sumie nie wie nic, nie wie czy dobre... nic ja się przejadę, młoda sobie góry poogląda, pojedziemy co dobrego zjeść... rano się spakowali jadziem!!!!
Przyjechałem, synek przyszedł, SWR, posprawdzałem, to to to gadka szmatka... wiem Pan, ja mam drugie takie radio, ale nie wiem czy jest dobre....
Poker face, dobra cena...

I poszło dwa praktycznie nie używane alany 28...
Obrazek
Obrazek

Od razu mówię, nie do kupienia 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

To ty o takich zakupach pisałeś. To wiele wyjaśnia no i pogoda dopisała na wycieczkę w karkonosze 8) .

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Mi tam góry nie dziwne, swego czasu prawie rok robiłem co dziennie Jelenią Górę, macie dobrego kebsa w tej galerii na wlocie :D

Ale młoda zadowolona w uj... poprzewoziłem ją jeszcze swoimi ścieżkami, pogoda i widoczność bajeczna, potem tą żółtą drogę na Świerzawę i Złotoryję, przez Wilków zadupiami do miasta...
Potem Chińczyk przed A4 i dzień bardzo udany :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Dwa radyja w jednym Ajweku :mrgreen: na jednym rozmowa z koleszko a na drugim ciągle nasłuch na ogólnym 8)

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Ociu, jak nie do kupienia to może oddasz? :D Albo zamienisz się za jakiego chodzącego? :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Może wiercił o takiej porze, że wszyscy powinni być w kościele?

/mobil
Jak o 10 zacząl tak o 19 skończyli :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ociu mówisz tak Cię kreci "Anal"??

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Korni

Ja wiem że president jest lepszy, wiem, ale wychowałem się na Alanie i jego się 3mam... tutaj mi się trafiło masakrycznie, radia są nowe, potencjometry sztywne, klawisze też, kabel od majka nie wyciągnięty i co najważniejsze nie były rokręcane :)

Rafus
Jestem taką gadułą, że będę miał 2 CB i sam ze sobą będę nawijał :lol:
Tak serio drugie idzie do ajweka czefa... jak się tylko dowiedział, kazał swoje radio wystawić na OLX :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Cytuj:
Nie ma wyjątków od zasady :-D
Było wziąć urlop ;-)

/mobil

I jeszcze księdza przeprosić, że do kościoła nie doszedł i na tace nie dał.
Luka, a jak chłop nocki robi, wraca rano do domu, a u sąsiada remont i napierdzielają od rana, to co, on gorszy?
Wiadomo, że wszystkim nie dogodzi i ogólnie przyjęło się, że niedziela to bardziej taki dzień rodzinny.
Niestety nie zawsze się da i jeśli to nie zdarza się co tydzień, to chyba sąsiedzi mogą to zrozumieć.
Kwestia tego, kto jakich ma sąsiadów i jak z nimi żyje.

Zaraz znajomi przychodzą na mecz naszej reprezentacji.
Dziś zaczyna się sezon Moto GP, a tu problemy z pogodą i okazuje się, że być może w ogóle nie pojadą :(


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Paweł takiego fetyszu nie brałem pod uwagę. :shock: Ciągle mnie zaskakujesz... :mrgreen:
A co to za radyjko Czef ma na zbyciu? Ja mam w domu Unidena 520xl i zastanawiam się czy nie dobrać do tego anteny i upchnąć tego do osobówki. :roll:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ociu kto powiedział, że lepszy?

@bibor właśnie oglądam tą farse, powinni już kończyć, a jeszcze nie ruszyli bo 3 krople spadły...

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Może nie będę politycznie poprawny, ale jestem zdania że praca (robota) w niedzielę i święta najczęściej w gó..no się obraca. Jeszcze mogę kogoś zrozumieć jak kończy jakąś pracę, którą zaczął w piątek, sobotę gdzie to trwa 2-3 h, lub nikomu nie przeszkadza, ale nie rozumiem tego jak ktoś wali młotem cała niedzielę i święta. Wiadomo że ludzie pracują w handlu i innych zawodach gdzie nie mają czasu w tygodniu, ale według mnie jeśli człowiek nie odpoczywa choć by jednego dnia to sobie sam szkodzi.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 26 mar 2017, 20:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Szefo ma tego Unidena PC68XL, był ok, ale "tjuning" robił "fachura" z Łodzi i nie za bardzo się sprawuje to radyjo teraz, był odsyłany, potem robił go gość z Wrocławia, który już nam nie jedno radio z popiołu wykrzesał i dalej nie działa jak powinien...

Znajomy chce go sobie zabrać do osobowego... dla mało wymagających to radio jest bardzo ok...

Korni

Po słowie anal, myślałem że jesteś anty :wink: i zaraz się posypią słowa że herbatnik I jest debeściak! bo to radia z tego samego przedziału...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Po słowie anal, myślałem że jesteś anty :wink: i zaraz się posypią słowa że herbatnik I jest debeściak! bo to radia z tego samego przedziału...
Do tej pory chyba na Alanie 18tce smigales jak kojarze z fot?? ja też w garazu mam 2x28 ale jakos w manie był ładny nowy harry 3 w kieszeni i odechciało mi sie przekładania tym bardziej ze to pierwsze radio z ASC,na razie czekam na impuls zeby to [wycenzurowano] i wsadzic 28+densei 2002 :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Osobiście zmieniłem swoje zdanie co do montowania CBradia w osobowym. Jak tak pomyślę o wierceniu dziur i montowania kolejnej skrzynki to szkoda mi samochodu. U mnie w Audi to jeszcze ujdzie to mogę go w podłokietnik wmontować bo mam w nim bezpośrednio zapalniczke ale szkoda mi dziur robić. A dzisiaj w Czewie widziałem nowe BMW F10 z dziurą w bagażniku i na stałe zamontowanym batem. No murwa jego kać. Za takie dziurowanie samochodu to za łeb i o tą klapę parę razy. Nóż w kieszeni się otwiera.

Ja dzisiaj swoją wziąłem do Olsztyna na ruiny zamku i na kilka pobliskich wzniesień. A potem jeszcze do Poraju nad wodę pochodzić nad wodą. Słońce, cisza i spokój. Zadowolona i wymęczona bo trochę natłukliśmy na nogach kilometrów.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Teraz się tak chwalą, że te nowe samochody takie ergonomiczne i tyle mają schowków i w ogóle, a weź zamontuj do nich jakoś sensownie CB. W starym Audi 80 była półka pod kierownicą nad kolanami, że ze 3 takie Alany by weszły, a w kilka generacji młodszym A3 nie miałem gdzie włożyć. No w Volvo jest taki schowek za konsolą, to siadło idealnie tylko wyświetlacza nie widzę, ale w starym Presidencie Taylorze trzy pokrętła na krzyż to nie przeszkadza. Szczyt to Insignia, pięć metrów w kom i i tam miejsca nie ma w środku.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Orientuje się ktoś ile może kosztować paczka z 3 oponami 17.5"? Potrzebuje informacji na szybko a nie mogę znaleźć w necie nic sensownego.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Kermiter
Tak 18stego, dostałem go razem z iveciem, sprzedający dał nam go jako radio na drogę :lol:
Był zwalony...
Poszedł pod nóż do szpeca, na chwilę obecną idzie 8W na wyjściu, jest cały poprawiony, majk jest z echem i wzmocniem, plus wszystko do siebie wystrojone...

Ja po pierwszy załączeniu ASC bym zmienił to "radio" na porządny sprzęt :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
+densei 2002 :mrgreen:
Miał ja taki mikrofon...czy to jest jakaś rewelacja to ja nie wiem...Na początku to mi mówili żebym się tak nie darł, bo im chce głośnik roz...walić :) Albo, że "znowu się jakiś hooj ze stacjonarki wpierydala..." :D A potem chyba coś się poknociło, byłem z nim kilka razy na "serwisie" i teraz gdzieś tam sobie leży, bo zaczął piszczeć i go wywaliłem. Na Alledrogo był wystawiony jakiś czas temu Pan DM, chciałem go kupić ale facet już się nie odezwał a aukcję wycofał...


Post Wysłano: 26 mar 2017, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

W osobówce radio mam wsadzone między fotel pasażera a tunel środkowy. Zero problemu, nie spada, nie przesuwa się, a i dziur nie trzeba było wiercić. Do tego antena na magnesie i można jeździć.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1597 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11595 1596 1597 1598 15993472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: