Strona 2068 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12066 2067 2068 2069 20703472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lut 2018, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Chyba raczej sukces, szef jak się dowiedział, że szukam czegoś innego dla większego siana rzucił podwyżkę. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 10 lut 2018, 18:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Nie jest łatwo znaleźć chętnego na jazdę w większości nocami także ten... :roll:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 10 lut 2018, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

A mnie dzisiaj sief znalazł magika który podobno dodał 40kuni.zobaczymy czy to działa czy tylko taki pic na wode...


Post Wysłano: 10 lut 2018, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Nie jest łatwo znaleźć chętnego na jazdę w większości nocami także ten... :roll:
Nie wiem co słyszałeś na temat spedycji pod którą jeżdżę, ale nocki są pół na pół z dniówkami. ;) Jeździmy we trójkę i raz same dniówki, raz same nocki - loteria. ;) Także ten. 8)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
A mnie dzisiaj sief znalazł magika który podobno dodał 40kuni.zobaczymy czy to działa czy tylko taki pic na wode...
Jesli do motorynki to poczujesz roznice jesli do tira to watpie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 lut 2018, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Na lipiec bym się nie nastawial,mójtermin bbył na luty i jak na razie cisza w temacie. Ogólnie terminy Szpaka to jedną wielka porażka.
No to trochę lipa, jak by śledził temat wcześniej, to bym zmienił dostawcę.
Cytuj:
Chyba raczej sukces, szef jak się dowiedział, że szukam czegoś innego dla większego siana rzucił podwyżkę. :mrgreen:
To u mnie w firmie lepszy numer. Dziś mieliśmy zebranie, jak co roku przed sezonem i szef sam z siebie dał nam podwyżkę :shock: Naprawdę ludzi do roboty nie ma i desperacja w oczy zagląda.
Teraz spokojnie mogę powiedzieć, że za tydzień w budzie, na krajówce w sezonie bez problemu piątka pęknie za miesiąc.
Też miałem zmieniać na wiosnę pracodawcę ale chyba poczekam na rozwój sytuacji.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 10 lut 2018, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Ja dziś trochę czasu znalazłem żeby się odstresować...
ObrazekObrazek


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jesli do motorynki to poczujesz roznice jesli do tira to watpie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
To jak mnie podnieśli z 410 na 460 to było znacznie czuć różnicę. I w przyśpieszaniu i przy wzniesieniach. Zatem sądzę, że i te 40 będzie czuć.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 lut 2018, 9:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jutro do roboty :D
Jak mi się nie chce :(

Choróbsko jakieś mi się przyplątało, jakieś dziwne 36,9-37.... zabijam to czosnkiem, miodem, herbatami... jakieś leki, szamany.... :mrgreen:

Ale na myśl, że siądę do fiata, przechodzi mnie wszystko, wszystko! zdrowiutki jak ryba :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Nie wiem co słyszałeś na temat spedycji pod którą jeżdżę, ale nocki są pół na pół z dniówkami. ;) Jeździmy we trójkę i raz same dniówki, raz same nocki - loteria. ;) Także ten. 8)
I Cię zaskoczę, ponieważ w poprzedniej firmie w tej spedycji była chłodnia z którą miałem mały epizod, a w obecnej firmie jest chłodnia, izotermy i plandeka. Obecny szef nie ukrywa jaki system pracy jest na czym, także wiem co nieco. Zresztą w poprzedniej jak i w obecnej firmie do każdego kierowcy dzwoni sie o innych godzinach w zależności jaką naczepe ciąga.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 11 lut 2018, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Nie ma o co się sprzeczać,cięzki transport chłodniczy odbywa się głównie nocą!! Jak jeździsz w dzień to znak ze to uj a nie transport chłodniczy.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 11 lut 2018, 11:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Nie jest łatwo znaleźć chętnego na jazdę w większości nocami także ten... :roll:
Koleszko jazda nocami nie jest taka zła... Osobiście jeżdżę, choć nie muszę, ale po prostu, lepiej mi się jeździ. Człowiek czuje się wolny bez zawalidróg. :mrgreen: Kwestia przyzwyczajenia i tyle. Jak nieraz już wracam, a kumple dopiero ruszają z bazy to im współczuję. :D Z tym, że ja o 14 siedzę już w domu, a oni o 21 ;)

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 11 lut 2018, 12:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Koleszko jazda nocami nie jest taka zła... Osobiście jeżdżę, choć nie muszę, ale po prostu, lepiej mi się jeździ. Człowiek czuje się wolny bez zawalidróg. :mrgreen: Kwestia przyzwyczajenia i tyle. Jak nieraz już wracam, a kumple dopiero ruszają z bazy to im współczuję. :D Z tym, że ja o 14 siedzę już w domu, a oni o 21 ;)
A co innego masz powiedziec?? że w lato chuj nie spanie, ze jak oni o 21 piją piwko to ty juz bijesz wiatry i do przodu??

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 11 lut 2018, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Przerabiałem ten temat przez 1.5 roku i nikt mnie nie namówi do tego. Wolę np. Poznań-Gdynia jechać 6 godzin zamiast niecałych 4.5, ale jak człowiek spać w nocy i nie być strutym od wiecznego niewyspania ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 11 lut 2018, 13:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Noce są od jeżdżenia, zdecydowanie. Za każdym razem jak mi przyszło jechać w dzień to ciśnienie w głowie sięgało zenitu :D

Tyyyylko nocą, na Świecko póóójść, kontener na ramie, a za mną kuurz :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lut 2018, 13:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Ogólnie mam to gdzieś czy pojadę w nocy czy w dzień, to jest transport a nie wakacje. :)
Cytuj:
Zresztą w poprzedniej jak i w obecnej firmie do każdego kierowcy dzwoni sie o innych godzinach w zależności jaką naczepe ciąga.
Spedytorzy? Raz czy dwa mnie obudzili, od tego momentu jak tylko mój idzie na urlop to wyciszyć telefon muszę bo nic tam nie dociera, że pauza. :mrgreen: Co do jazdy to nie ściemniam jak jest bo po kiuj. Czasami jest jazda w nocy, czasami jazda w dzień. ;) Dla mnie najważniejsze, że piątek wieczór jestem w domu. No i raz wracałem z Lublina bez samochodu, ale no cóż. I tak bywa. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 lut 2018, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2012, 15:47
Posty: 48
Samochód: Chrąchol 8x4

Temat nie od tego ale chyba nie ma sensu nowego zakładać, bo to nie to forum więc zapytam tu. Macie jakieś miejscówki na jednodniowy wypad z płcią przeciwna?? Pomysłów w necie sporo ale chodzi o coś nieoklepanego jak Kraków czy Kazimierz...


Post Wysłano: 11 lut 2018, 13:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Solina. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 11 lut 2018, 14:47

Ja także jeżdżę o różnych porach dnia i nocy.Często jest to moim wyborem ,bo np ształlandia w dzieńto nic dobrego.Współczuję jednak chłopakom bez klimy postojowej , którzy kręcą w lato pauzę od 16 żeby mieć miejsce na tankszteli. Efekt jest taki ,ze zrobisz 9 ,a śpisz ze 2 godziny po wypiciu czteropaka :evil:


Post Wysłano: 11 lut 2018, 15:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Dla mnie też tylko nocki :)
W Styczniu jeździłem dużo za dnia i słabo... mi tam nie przeszkadza w dzień spać, nawet jak nie pośpię z tytułu upału jakoś mi nie wadzi, wqrwiony jestem i marudny, ale jazda w nocy to jazda w nocy.

Tylko potem jadąc gdzieś za dnia, nie potrafię się odnaleźć, bo mi grafika do kilometra nie pasuje :lol:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2068 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12066 2067 2068 2069 20703472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: