Strona 430 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1428 429 430 431 4323473 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 kwie 2015, 22:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Sergiejtg

Kask możesz mieć jaki chcesz, nawet różowy, ale musi być 4-ro punktowy, na samej bramie wjazdowej Cię nie wpuszczą, pokazujesz kask, kamizelkę i buty, choć to zależy od cieci, czasem starczy powiedzieć "mam"...


Ale przy załadunku jak będzie opierdliwy, odmówi załadunku :]

Białe kaski, to stygarzy, dość mocno się kręcą....

Jak będziesz szedł do biura przepustek, zabieraj dowód i dowody rejestracyjne konia i doczepy, sprawdzają tak zgodność numerów z awizo....

PrzemoBTC
Widzisz u nas się wycwanili, 3x razy dostajesz kare i 3 miesięczny zakaz wjazdu, potem dopiero chyba roczny, albo całkowity.....

W CMC też już ładują kary, ale bardziej na zakaz wjazdu, w Zawierciu za brak świateł, pasów 3 miesięczny urlop, choć wole jechać do CMC i ich odziałów niż do AM.....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 24 kwie 2015, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Pany...w poniedziałek mam ładować w Arcellor Mittal w Krakowie...to sukces, czy porażka ???
Byłem 2 lata temu i 14h zmarnowane, ładowali ściany grodziowe na budowę drogi, takie rynny . Kaski 4 punktowe tylko wchodziły a jak spytałem po co takie to cieć odpowiedział : "jak zetnie ci głowę to zostanie w kasku"

_________________
8)


Post Wysłano: 24 kwie 2015, 22:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Powiedzmy sobie szczerze,stal to chujnia zarowno huty jak i rózne hurtownie.


Post Wysłano: 24 kwie 2015, 22:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tomek

Dokładnie, na całe szczęście nie widzę tego tematu już dość długo i mam nadzieje, że długo nie zobaczę...

Zapomniałem się pochwalić sukcesem, wkręciłem się w eco, wróć zamuloną jazdę, zrzuciłem fiata o dobre 2 litry w dól na normie :]

Trochę mnie to wkór----, denerwuje, takie pierdzielenie się z autem, zawsze preferowałem gwizd turbiny i poszedł :mrgreen: , ale przy tankowaniu moje nerwy koją liczby :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 24 kwie 2015, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Możesz się kłócić, ale skończy się to zapewne zakazem wjazdu (czy to kara, czy nagroda :mrgreen: )
Można taki zakaz załatwić przy wyjeździe??? i ewentualnie jak to zrobić? wyzwać ich od .... ??? :)


Post Wysłano: 24 kwie 2015, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

schenkerowy dzień za mną, uff, upalałem kolejnego TGA z wysłużoną firaną. 5 miejsc rozładunku i na ostatnim jeszcze załadunek na powrót :mrgreen: w ten szalony dzień zdarzyło mi się mieć rozładunek na DK78... jadę, patrzę, no firma jest, ale jakiś tam plac dla osobówek, może gdzieś z innej strony jest wjazd dla tirów, skręcam na skrzyżowaniu i okazuje się, że innego wjazdu do nich nie ma. dzwoni szef i pyta jak mi idzie, mówię jak sytuacja wygląda, że tu nie ma wjazdu na rozładunek, po chwili oddzwania i mówi, że tam rozładowują z drogi :shock: firma na rogu skrzyżowania, ruchliwa droga krajowa, podwójna ciągła, a ja mam stać na drodze by mnie rozładowali?! bez jaj :lol: nawróciłem i wbiłem się częściowo na chodnik i pomimo różnicy wysokości stron udało się rozładować aż 2 palety, które dla nich miałem, mało tego, udało mi się nawet zamknąć drzwi w naczepie :mrgreen: cały dzień w dupie, ale pocieszam się tym, że ostatni raz w życiu jechałem pod schenkerem, cóż za ulga 8) w sumie to nie byłaby tak zła robota gdyby nie trzeba się samemu ładować, szukając towaru po magazynie, a to trwa, ho ho, no i gdyby cała ta papierologia była uproszczona do akceptowalnego poziomu, bo to co tam się dzieje jest dla mnie nie do przyjęcia nawet mając doświadczenie we freshu... no i wracając na magazyn oczywiście rampy muszą być pozajmowane, choć dzisiaj zadziwiająco krótko czekałem aż się zwolni. po rozładunku żadnej rajki wolnej na parkingu, bo wszystkie już zajęte i aż krew zalewa jak się widzi te żałosne solówki zajmujące tyle miejsc, bo rzadkością jest, że stoją dwie w jednej, a spokojnie się mieszczą :evil: wpadłem jeszcze na bazę do premiumki, wziąłem co moje, zrobiłem małe ognisko z niepotrzebnych papierów, a nawet przejechałem się kawałek, bo to ten ostatni raz :>

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 0:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Jak lubisz takie patologie to na patelke Cię trza dać. :D Idea załadunek i jeden rozładunek. Idzie przywyknąć. :D Czasami nawet z kabiny się nie wychodzi przez cały dzień... :D

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 7:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Jak lubisz takie patologie to na patelke Cię trza dać. :D Idea załadunek i jeden rozładunek. Idzie przywyknąć. :D Czasami nawet z kabiny się nie wychodzi przez cały dzień... :D
A potem idzie brzuch a następnie kierowca :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 9:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Sergiejtg

Możesz sobie zmontować zakaz wjazdu, ale może to kosztować, taryfikator drogi :mrgreen:

Zapytaj Jester-a, on chyba ma najnowszy taryfikator AM :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 11:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Porazka :( jechałem od kostrzynia do debna i na łuku za bardzo chyba mieliśmy sie ku sobie z mobilem z naprzeciwka i jeb... Potracilismy lustra od kierowcy.


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 12:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Cytuj:
Porazka :( jechałem od kostrzynia do debna i na łuku za bardzo chyba mieliśmy sie ku sobie z mobilem z naprzeciwka i jeb... Potracilismy lustra od kierowcy.
obaj mieliście założone magnesy i was przyciągnęło :mrgreen:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Jak mi sie silnik ledwo zdążył rozgrzać od Szczecina to gdzie tu magneto :D 800 zł netto w suderze za taka przyjemność mam nadzieje ze jakość nie bedzie tragiczne gorsza niż ori.


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 14:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
mam nadzieje ze jakość nie bedzie tragiczne gorsza niż ori.
Jakość iveca i sudera mozna okreslic znakiem równości :mrgreen:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Dzisiaj padło na tgxa niestety :/


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

szkop wygrał pierwszą konkurencję w finale yetd :evil: dziwne, bo wydawał mi się gorszy od swoich konkurentów. kpina, że to się w ogóle nazywa young european truck driver skoro dopuszczają osoby po trzydziestce, jak ktoś mając ponad 30 lat czuje się młodo to pogratulować wyobraźni i okłamywania samego siebie :lol:

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Byłem 2 razy na AM w Dąbrowie Górniczej. Patologia taka, jak koledzy napisali. W pierwszy dzień wjechałem na firmę i nie było źle. Problemem było znaleźć wjazd, bo dostałem adres biura, a hala była w innym miejscu i ponad godzinę szukałem. Rozładunek poszedł dość szybko i bez czekania. Na wyjeździe ochroniarka z drugiej zmiany zobaczyła, że jest ze mną w kabinie córka. Narobiła afery, bo ponoć nie można mieć pasażera.
W dzień kolejny zostawiłem córkę na portierni. Pojechałem na rozładunek, była godzina 19, a gość mi mówi, że oni już dzisiaj nic nie robią, bo wysypał im się towar i nie ma jak wjechać naczepą. Muszę czekać na drugą zmianę, i jak ogarną to mnie rozładują, bo oni juz się narobili, a nocka w ch** leci. Rozładowali o 2 w nocy.
Jak bym miał okazję pojechania tam po raz kolejny, to chyba szukał bym bana na wjazd :)

Sukces taki, że jestem załadowany i w poniedziałek ruszam na Anglię. Wczoraj byłem u chłopaków z konkurencji i się trochę zmęczyłem. Porażka, to dzisiejszy ból głowy i przesiadka w poniedziałek na dafa z popsuta stacyjką, którego odpala się na kable teraz :(


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 16:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jak kolega z Polski na Ty finale ?

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2012, 13:09
Posty: 1015
Samochód: słaby!

Cytuj:
Porażka, to dzisiejszy ból głowy i przesiadka w poniedziałek na dafa z popsuta stacyjką, którego odpala się na kable teraz :(
aż mi się coś przypomniało :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=euvnoZzWaPY :lol:
Cytuj:
Jak kolega z Polski na Ty finale ?
oglądałem to badziewie tylko ze względu, że kumpel tam startował, ale widocznie wczoraj odpadł, bo dzisiaj już tylko 9 kierowców próbowało swoich sił i wręcz doznałem szoku jak się okazało przed chwilą, że to już koniec :shock: wygrał duńczyk, ale szkop też znalazł miejsce na podium.

_________________
Pilot szwedzkiego samolotu z uszkodzonym wirnikiem


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 17:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Widziałem właśnie samą końcówkę. Trochę ten Niemiec nie wyglądał na Young.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 25 kwie 2015, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Widziałem właśnie samą końcówkę. Trochę ten Niemiec nie wyglądał na Young.
Bo Oni tacy już są. Wiesz ciężkie warunki pracy, ciągła walka z kierowcami ze wschodu itd itd


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 430 z 3473 [ Posty: 69443 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1428 429 430 431 4323473 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: