Strona 1856 z 3474 [ Posty: 69478 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11854 1855 1856 1857 18583474 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 paź 2017, 6:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Tutaj każdy poniżej 6k będąc każdego dnia w domu nie zarabia :lol:


Post Wysłano: 09 paź 2017, 6:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

I po legalu!!!!!! Paaaaniiieee impulsator? a co to, gdzie to? no co to komu potrzebne? luuudzie :D

Nie ukrywajmy są takie roboty, mniejsze czy większe... ale nie wszyscy i po kolei...

Jaki ja jestem tępy.... tępa dzida ze mnie...
Wstać o 4 rano, żeby w nocy jechać, poezja :D mam nadzieje, że poogarniam sobie polo, coś się pokrzątam... i po południu usnę jeszcze na godzinkę albo 3...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 16:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Ociu, przepraszam, nie chciałem Cię obudzić :(

Sergiej, a za jaki system w tym Profilinku? Kiedyś byłem w Bardzie u nich, chwilę z szoferem rozmawiałem i nie narzekał zbytnio, ale nie pamiętam by coś mi mówił o systemie.

Gadałem niedawno z gościem z Globgranitu z Pieszyc, albo jazda po kraju na burtówce, albo firaną na D,FR. Weekendy w domu. Większość zamyka się w 6tys/mc, z podstawą 2000.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 18:19
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Semis

Nic się nie dzieje :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Sergiej, a za jaki system w tym Profilinku?
Weekendy w domu i chyba zależy jak wyjdzie, albo od piątku albo od soboty.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 20:41

Cytuj:
A jakby tak dać podstawę + nadgodziny z karty i delegacje? Na Austrię jest 52 eur, na Czechy 41 eur.
Albo z kilometra? a nie, z kilometra nie można przecież...:)

U Kołoczka mają jakąś wyższą podstawę (coś koło 2500 brutto) i ogólnie wychodzą gdzieś 5-5.5 tys, ale chcąc być na weekendy w domu to muszą zostawiać auta po parkingach np. w CZ.

W Profilinku mają podobno (info od kierowcy) 4500 zł, w tym jakaś wysoka podstawa (ok. 3 tys netto).
Siergiej rusz ty w końcu łepetyna.Z wszystkich się nasmiewasz ,a sam po kosztach pod Walterem jeździsz.
Wytłumacz mi w jaki sposób gość mający podstawę 3000zl netto może z nadgodzinami i dietami wychodzić 4500zl na miesiąc.Chyba że jeździ w koło komina i ma diety krajowe.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 958
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Panowie i Panie i inni, drogą wojewódzką numer 408 Sośnicowice Kędzierzyn-Koźle do DK40 przejadę spokojnie bez obaw?

Co do zarobków, jak znajdziesz jelenia co będzie za 3.500 jeździł to się ciesz. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:04

Cytuj:
Panowie i Panie i inni, drogą wojewódzką numer 408 Sośnicowice Kędzierzyn-Koźle do DK40 przejadę spokojnie bez obaw
Przejedziesz.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Wytłumacz mi
Aaa, to o to, to już mnie nie pytaj...W sumie to nic dziwnego - 3 tys podstawy z nadgodzinami, a diety przecież mogą wychodzić 1.5 tys. Z tego co wiem, to wożą większość dla siebie + makulatura. Kierunki to Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Chorwacja, Francja, Holandia, Belgia, Luksemburg.
Cytuj:
a sam po kosztach pod Walterem jeździsz.
A przepraszam, a skąd ty wiesz jakie ja mam koszty?
Cytuj:
Co do zarobków, jak znajdziesz jelenia co będzie za 3.500 jeździł to się ciesz. :mrgreen:
Proszę tutaj ze mnie nie robić dziadtransa :) Myślałem tak coś bliżej 5 tys PLNów, w formie np stałej wypłaty...


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:18

Cytuj:
Cytuj:
Wytłumacz mi
Aaa, to o to, to już mnie nie pytaj...W sumie to nic dziwnego - 3 tys podstawy z nadgodzinami, a diety przecież mogą wychodzić 1.5 tys. Z tego co wiem, to wożą większość dla siebie + makulatura. Kierunki to Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Chorwacja, Francja, Holandia, Belgia, Luksemburg.
Cytuj:
a sam po kosztach pod Walterem jeździsz.
A przepraszam, a skąd ty wiesz jakie ja mam koszty?
Cytuj:
Co do zarobków, jak znajdziesz jelenia co będzie za 3.500 jeździł to się ciesz. :mrgreen:
Proszę tutaj ze mnie nie robić dziadtransa :) Myślałem tak coś bliżej 5 tys PLNów, w formie np stałej wypłaty...
Siergiej ale ta piątka to po kraju?


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Tak :) A druga piątka to jak za granicę pojedziesz...ino jest 1 warunek - musisz mieć swoje paliwo :mrgreen:
E: no to jak, policzysz mi te koszty?


Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 21:26 przez SergiejTG, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:25
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

9 zł, daj mnie koluniu namiar na 5 tys po kraju, to już zawijam kiece i lece :D
Jeszcze mnie powiedz, że co dzień w domu... :P

Choć w sumie.... na ADRach... no może...

Zaczynamy balet wypłatowo pracownicy... pierwsi na parkiet :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:30

Ociu po kraju nie trzeba na ADR-ach . Jak dam Ci namiar na firmę ze Śląska ,która płaci lepiej niż 5 to wyślesz mi skromną skrzynkę piwa ok?
Żeby nie było : dziennie w domu się nie jest :D
Małe sprostowanie.Nie wykluczony podstawowy Adr ,ale bez cystern :D


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

To jak płacą toś frajer że po UE lecisz.... za nawet siudemki bym nie ruszył się za Zgorzelec...
Piwa nie kupuje, bo nie lubię... no jedno tam czasem pije...


aaa w w ogóle są przyjęcia do takiej fyrmy??? kistę w plecy tylko bede....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
aaa w w ogóle są przyjęcia do takiej fyrmy???
Som...ale na parkingu :lol:


Post Wysłano: 09 paź 2017, 21:52

Ociu strach Cię obleciał czy jak?
Ja piszę całkiem poważnie,a Ty jesteś święcie przekonany że kisty nie stracisz ,to czemu nie podejmujesz wyzwania? Możesz się tam zatrudnić przecież.Namiary Ci podam.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 22:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Sukces. Udało się ogarnąć zrzutkę importu, poładować meble i dojechać do Czeskich. Od Pragi siedziałem na plecach chłopakowi co solówką wiózł pojemniki z rybami. Chłopak nie chciał odpuścić więc darł równo. Na każdym zakręcie z pojemników wiadra wody leciały a ja tylko wycieraczki włączałem. Ciekawe co z tych ryb na miejscu będzie.

Ociu, ja tam wnikliwy nie jestem ile kto dokładnie zarabia ale tam gdzie tankuje chłopaki co z paliwami jeżdżą naprawdę niezłe siano biorą. Ekipa stała, od kilkunastu lat jeden odszedł na emeryturę więc siłą rzeczy kogoś wziąć musieli ale oczywiście z polecenia. Nikt obcy.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 paź 2017, 22:18
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

A czego ja mam się człowieku bać? :lol:

Ja tą Twoją fyrmę to pjerdolę w sam łeb, a jak chcesz robić czelendże to sobie konto na YT załóż...

A po kolejne po co mam się tam zatrudniać w tej turbo dobrej firmie, jak mi dobrze tu gdzie jestem i chciałbyś robić tak lajtową robotę, za taką kasę jaką ja mam, ale nie mam 5 w sumie... :(

Po następne jeżeli płacą tą turbo piontkie + to jak mogą być tam przyjęcia? pewno tam 10 na jedno miejsce za płotem stoi... albo jeden drugie ściąga...

Po prostu znam realia transportu i tak jakoś... ale spoko... od dziś nie śmiejemy się z piontki na kraju..

A jeszcze, ta piontka to brutta czy netaa? bo może mam beke, ale nie wiem z czego...

Sergiej... nie bier auta drugiego, bo widzisz jakie stawki są dla drajwerów, z Twojego auta dołożysz i jeszcze mało będzie :(

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 09 paź 2017, 22:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1814
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Mój kuzyn Marek, z którym razem jeździmy w obecnej firmie jak to kiedyś powiedział:
Ja tam nie gadam z nikim o zarobkach, bo po co? Ile bym nie powiedział to ten drugi i tak zarabia więcej, to wolę się nie załamywać, że jeszcze jest ktoś tak głupi jak ja i robi za takie grosze... :mrgreen:

Sama prawda, bo widać to nawet tu na forum. Powiem, że mam 7 na kraju, za godzinę pojawi się taki, co ma 8 podstawy + delegacje... Taka tam mentalność ludzi.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 09 paź 2017, 23:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 958
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Cytuj:
Co do zarobków, jak znajdziesz jelenia co będzie za 3.500 jeździł to się ciesz. :mrgreen:
Proszę tutaj ze mnie nie robić dziadtransa :) Myślałem tak coś bliżej 5 tys PLNów, w formie np stałej wypłaty...
Pomyśl o stałej pensji i premie za "dobre km". ;) Ja mam tak płacone w obecnej firmie i nie narzekam, chce mieć dobry miesiąc to ganiam, nie chce mieć dobrego miesiąca to się opie^alam i nikt do mnie o to pretensji nie ma. :mrgreen: Nie wiem jak pod Walterem, czy można też ze spedytorem się dogadać na "dobre trasy" i np. odmówić tego i wziąć coś krótszego. ;)

Też znam taką firmę co płaci piątke na kraju, ale yebał pies jazdę starymi trupami i omijając viatolle. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1856 z 3474 [ Posty: 69478 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11854 1855 1856 1857 18583474 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: