Strona 2149 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12147 2148 2149 2150 21513472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 kwie 2018, 20:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Rababan Robakowo!
Kumpel i user tego forum stoi od 8h na placu i nikt nic nie wie... niby kolejka niby coś...

Gdzie tak dobrze jest? i od ręki zrzucają bo już zapomniałem który to oddział, ktoś coś podpowie?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Jak już wszyscy wiedzą:
Raben Transport to co innego :wink:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

W Volvo Gent walczyłem od 7 do 15.30.
Obok miałem załadunek pustych koszy. Suma sumarum ledwo 13h starczyło, a miałem w kierunku domu jeszcze pogonić.
Kolega dziś w Vw Wolfsburg od 6 rano trzy magazyny robi. Dopiero teraz zrzuca ostatnie miejsce.
Taki to dla nas piątek 13-go :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 20:55

Browar Brzesko rządzi. Takiego pier***ika jak tu, to nie widziałem nigdzie indziej. Myślałem, że A-M Kraków wspiął się na szczyty. Nie, Okocim zawiesił poprzeczkę wyżej.

Korni, skończ już z tym lokowaniem produktu, O.K.?


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Zostałem wywołany to tablicy to się zgłaszam.
Sam niedawno krzyczałeś "Gdzie są CI, którzy...".
Może wewnętrznie wśród moderatorów przedyskutujcie sobie pewne tematy, bo niestety macie straszny rozjazd w podejściu do pilnowania porządku na forum.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

A jeżeli to idzie przez R. transport to co?
Na pewno masz na to odpowiedź, więc daj mi jeszcze kolejne numery totka bo wiesz wszystko :lol:

Co do moderatorów, to każdy ma fetysz na co innego i pilnuje innych rzeczy, bo zapamiętaj sobie że co do wszystko jest do niczego :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Co do moderatorów, to każdy ma fetysz na co innego i pilnuje innych rzeczy, bo zapamiętaj sobie że co do wszystko jest do niczego :wink:
A to nie jest jak z PRD? Jest PRD i jest regulamin forum....
To tak jakby każdy policjant WRD pilnował czegoś innego :)


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jeden policaj zabierze Ci dowód za lampki, drugi będzie chciał zdjęcie koło oświetlonego wozu zrobić.
:]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
A jeżeli to idzie przez R. transport to co?
To podaj nr zlecenia :D

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Jeden policaj zabierze Ci dowód za lampki, drugi będzie chciał zdjęcie koło oświetlonego wozu zrobić.
:]
Ociu, to że ktoś CHCE, nie znaczy że MOŻE... Są reguły zawarte w PoRD i już... To jest wyznacznikiem co może pan policjant...
Tak samo moderatorzy: Jeden będzie tolerował wulgaryzmy i będzie popełniał błędy ort. A inny będzie pilnował tego... Wszystko zależy od tego, co znajduje się w regulaminie.

peace


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:
A jeżeli to idzie przez R. transport to co?
To podaj nr zlecenia :D
No właśnie Transport. Trzeba było doczytać, zlecenia nie było. Ale ładunek jest, zobacz na Transie.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Browar Brzesko rządzi. Takiego pier***ika jak tu, to nie widziałem nigdzie indziej. Myślałem, że A-M Kraków wspiął się na szczyty. Nie, Okocim zawiesił poprzeczkę wyżej.

Korni, skończ już z tym lokowaniem produktu, O.K.?
Aż się wierzyć nie chce,tyle razy ładowaliśmy w Brzesku i zawsze szło 'od strzała'. :shock:

Co do Rabina,zapłacili fv kilka dni przed terminem 65dni :mrgreen: .Wszystko spoko tylko tej 'reklamy' jest zdecydowanie za dużo.Jak to mówią,co za dużo to i świnia nie zezre.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 21:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
No właśnie Transport. Trzeba było doczytać, zlecenia nie było. Ale ładunek jest, zobacz na Transie.
Wydaje się, że na silę próbujesz się wtrącić w rozmowę, która Ciebie nie dotyczy.

Jak masz nudy to możemy kontynuować to:
Cytuj:
Problemu jako takiego też nie mam, życzę Ci jak najlepiej tylko ciężko patrzeć na kogoś kto pracuje( jeszcze w Rabenie gdzie ma się wszystko podane na tacy) rok a cwaniakujesz jakbyś robił to z 10 lat. 8 lat tarzam się w tym bagnie i zdarza się że coś mnie zaskoczy(szczególnie na Wschodzie). Mimo wszystko życzę powodzenia.
Wydaje się że masz problem, skoro potrafisz zaprzeczyć samemu sobie w jednym zdaniu.
Widzę, że jesteś kolejną osoba z forum, która wie lepiej co się dzieje w moim otoczeniu ode mnie. Powiedz w takim razie co takiego podawane jest na tacy w Rabenie? Powiedz, skoro wiesz, jak długo zajmuję się branżą transportową? Może wiesz jeszcze coś ciekawego o mnie, czego ja nie wiem?

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Po prostu ogranicz rabanową propagandę, bo wszyscy mają jej powoli dość,.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Raben Transport kontra reszta świata, runda pierwsza. GO!

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Podnoszę rękawicę. :lol: Po moich doświadczeniach z R. i R. Trans.... powiem jedno "Jachać z qurwami" :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 13 kwie 2018, 23:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Ja to mam cały tydzien od strzała i przed czasem .

Dawno tak robota mi nie szła jak w tym tygodniu . Tymbark mi powiedział pod nakrętka „wyczuwam sukces” No i się sprawdziło [emoji16]

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 14 kwie 2018, 2:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Widzisz Korni, Po to jest forum by swobodnie wypowiadać się na różne tematy więc uważam, że mam prawo jak każdy użytkownik.
Co masz podane na tacy? Znalazłeś SAM chociaż jednego klienta? Przegadałeś go na swoją stronę? Negocjowałeś stawkę w newralgicznych momentach? Nie. Bo masz od tego handlowca, który robotę odwala za Ciebie a Ty jesteś zwykłym przekaźnikiem, który ma podane widełki cenowe. Moje stwierdzenie tyczyło się Twojej pracy na spedycji szeroko rozumianej a nie w transporcie. Jako spedytor powinieneś zdawać sobie sprawę jaka to jest różnica, a ja nigdzie nie zarzuciłem Ci braku doświadczenia w transporcie. Wyżej zostało wspomniane, rżniesz się na cwaniaka, a tak na prawdę robisz w korporacji, w której jesteś zwykłym nieznaczącym trybikiem wmawiając nam, że występ w kilku filmikach to high life Twojej pracy. Taka robotę jak Ty odwalą tysiące ludzi z lepszym skutkiem. Jestem w stanie uwierzyć w to, że masz tam nawet wysokie stanowisko ale wiesz dlaczego? Bo tam nie ma komu pracować i średnio rozgarnięty pracownik może szybko awansować. A sam Raben to zwykle przedsiębiorstwo, które nastawione jest na zysk, wiec gdy w grę wchodzi kasa nikt nie będzie miał sentymentów żeby wyrvchac przewoźnika czy kierowcę bo tak wyglada biznes. Możesz rzucać tymi śmiesznymi certyfikatami jakości a każdy i tak wie swoje. Dużo ludzi robi takie rzeczy jak Ty za pieniądze, przy Twojej wypłacie robisz to za free. To jest dopiero powołanie.


Post Wysłano: 14 kwie 2018, 4:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Nie zrzucają? Już dzwonie do klienta. Zaraz ich pogonię! :D

Z obserwacji moich wynika, że jak coś jest dość intensywnie reklamowane to powody są dwa. Albo cienka sprzedaż albo brakuje rąk do pracy.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 14 kwie 2018, 4:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Jest weekend jest wojna!!!!!

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2149 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12147 2148 2149 2150 21513472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: