Strona 522 z 3474 [ Posty: 69479 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1520 521 522 523 5243474 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:01

Cóż, czas rozstać się z firmą. Zjeżdżam i składam wypowiedzenie. Dość takiego traktowania...


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

W regeście takie kulki?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4065
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Cóż, czas rozstać się z firmą. Zjeżdżam i składam wypowiedzenie. Dość takiego traktowania...
Wyślij faxem :-D
Ja się tak z kołchozu wypisałem :P

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
A dioda działania twardego dysku swieci/miga? Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym. Na razie nie instaluj 10 bo nie jest z nim dobrze. Na zainstalowanie 10 darmowej masz rok, ale raczej zapomnij o jakimkolwiek programie pirackim, będzie sprawdzał i blokował. Dlatego jest darmowy.
Mryga. Nie da sie wlasnie w trybie awaryjnym bo nic sie nie pokazuje. Najprawdopodobniej karta graficzna poszla.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:17

Jechałem z Niemiec na Francję. Prosiłem dyspozytora o zgodę na zatankowanie do pelna na Miluzie. Odpowiedź: NIE.
Nie to nie. Pojechałem pod Niceę, stamtąd ładunek pod Mechelen. Z Sisteron na Gap do Grenoble, tak mi kazali jechać. Zdoiło mnie z paliwa na potęgę. Na pierwszym lepszym Shellu zatankowalem 50 (tak kazali) i jechać na wyznaczoną stację. Dojeżdżam a tu zonk. Nie ma Shella, kart Shell nie honorują. Sachara w zbiornikach a uslyszalem, że sam sobie jestem winien bo mialem po drodze stacje. Jakoś ich nie widziałem.
Po prostu komedia w trzech aktach.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Komedią samą w sobie jest to, że nie każą Ci tankować samochodu tam gdzie Ty tego chcesz :shock:


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:33

Tam już pies z tym tańcował. Załatwiłem sobie pracę. Jak będzie? Nie wiem. Ponoć spokojna i poukładana robota. Nie, nie kurierka :D


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 10:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Skoro poukładana i spokojna to chyba branże zmieniasz bo napewno nie mówimy o transporcie :D


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Skoro poukładana i spokojna to chyba branże zmieniasz bo napewno nie mówimy o transporcie :D
W pogotowiu będzie R jeździć


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 12:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
Cytuj:
Skoro poukładana i spokojna to chyba branże zmieniasz bo napewno nie mówimy o transporcie :D
W pogotowiu będzie R jeździć
Albo karawanem pogrzebowym - spokojna (grabarze zamocują "ładunek"), bezpieczna (ślimacze tempo z kościoła na cmentarz) oraz pewna (na tego typu usługi nigdy nie braknie "chętnych") no i przede wszystkim, można jeździć "na haju" - no bo kto zatrzyma karawan do kontroli?
Co prawda różne adresy "załadunku", ale "zrzutka" zawsze w tym samym miejscu.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 12:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Co prawda różne adresy "załadunku", ale "zrzutka" zawsze w tym samym miejscu.
No i można jechać na temperaturowym...


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 13:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Cytuj:
Tam już pies z tym tańcował. Załatwiłem sobie pracę. Jak będzie? Nie wiem. Ponoć spokojna i poukładana robota. Nie, nie kurierka :D



opowiedz coś więcej. krajówka czy zagranica? kasa? wiadomo, czego nie możesz/nie chcesz to nie pisze.

Generalnie nie rozumiem niektórych firm. Brakuje kierowców na rynku pracy a firmy za cholere nie mogą pojąć że za jednego którego stracą nie ma w kolejce chętnych.

W firmie w której pracuje kolega wrócił po 3 miesiącach zwolnienia lekarskiego. Nie udawał, miał operacje przepukliny. Jak myślicie co na niego czekało jak wrócił? Auto gotowe do pracy? Szef z otwartymi ramionami? Nie, wypowiedzonko. Powód? Robota przysiadła


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 19:44

Cytuj:
W pogotowiu będzie R jeździć
No nie. No nieeee musiałeś wygadać ;)
Tyle, że nie w R, ale w S. R-ki w pogotowiu dawno nie ma :)
Jest S, P, N i T.

Szalikowiec - robota w małej firmie. Stałe kółka Polska->Czechy->Finlandia->Polska. Chwalił nie będę.
Już kiedyś pisałem o tym, firmy padną. Bo nie ma komu jeździć. A już tym bardziej, jesli się nie szanuje kierowców.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2652
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Już kiedyś pisałem o tym, firmy padną. Bo nie ma komu jeździć. A już tym bardziej, jesli się nie szanuje kierowców.
A nie tak dawno pisales ze nie moga sobie pozwolic na indywidualne traktowanie a tu proszee, moze pan zatanowac tu i tu tyle i tyle a ni wiecej, jaa pierdziele :D przynajmniej kombinezon firmowy zostanie Ci z tego co slyszalem od innych ex.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 20:14

Cytuj:
Cytuj:
Już kiedyś pisałem o tym, firmy padną. Bo nie ma komu jeździć. A już tym bardziej, jesli się nie szanuje kierowców.
A nie tak dawno pisales ze nie moga sobie pozwolic na indywidualne traktowanie a tu proszee, moze pan zatanowac tu i tu tyle i tyle a ni wiecej, jaa pierdziele :D przynajmniej kombinezon firmowy zostanie Ci z tego co slyszalem od innych ex.
Pewnie, że pisałem. I podtrzymuję to :) Indywidualne traktowanie to jest tylko w jedną stronę. Jak coś musisz. Ale jakbyś coś chciał to już nie. Zresztą, wiele się takich rzeczy uzbierało, o wielu można by pisać. Gdyby kogoś interesowało to w PW opowiem :)
Paaaanie oddam wszystko. Później jeszcze coś mi "przykleją", że coś brakuje, że coś źle, itp. Podejrzewam, że teraz jestem na cenzurowanym i patrzą, żeby mieć powód do wystawienia mi obciążenia. Bo jak powiedziałem, że proszę o zjazd do domu bo do 10 następnego miesiąca trzeba rozliczyć kwity, to usłyszałem, że jeśli nie podejmę tego zlecenia to obciążą mnie karą.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 20:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Już kiedyś pisałem o tym, firmy padną. Bo nie ma komu jeździć. A już tym bardziej, jesli się nie szanuje kierowców.
A nie tak dawno pisales ze nie moga sobie pozwolic na indywidualne traktowanie a tu proszee, moze pan zatanowac tu i tu tyle i tyle a ni wiecej, jaa pierdziele :D przynajmniej kombinezon firmowy zostanie Ci z tego co slyszalem od innych ex.
Pewnie, że pisałem. I podtrzymuję to :) Indywidualne traktowanie to jest tylko w jedną stronę. Jak coś musisz. Ale jakbyś coś chciał to już nie. Zresztą, wiele się takich rzeczy uzbierało, o wielu można by pisać. Gdyby kogoś interesowało to w PW opowiem :)
Paaaanie oddam wszystko. Później jeszcze coś mi "przykleją", że coś brakuje, że coś źle, itp. Podejrzewam, że teraz jestem na cenzurowanym i patrzą, żeby mieć powód do wystawienia mi obciążenia. Bo jak powiedziałem, że proszę o zjazd do domu bo do 10 następnego miesiąca trzeba rozliczyć kwity, to usłyszałem, że jeśli nie podejmę tego zlecenia to obciążą mnie karą.
A ile to ja się nasluchalem o tym jak to się kluczyki w zbiorniku zostawia na autohofie


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

W końcu spakowałem prezent do chrześnika na 18 mam cichą nadzieje, że mojego prezentu nic nie przebije :) .

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 21:07

Nauczony doświadczeniem z ZETki chcę z każdej firmy odejść w sposób poważny i zgodnie z umową. Niestety, kolejny "kołchoz" robi wszystko, by rozstać się na noże, by zwymyślać się nawzajem. O to wszystkim chodzi? W ten sposób powinno się kończyć współpracę? No chyba nie tak.
Nie jestem zwolennikiem skakania z firmy do firmy, ale wiele czyni się starań, by totalnie zniechęcić do siebie kierowców.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Lalka dmuchana? 8)
Aaaa widzisz Jester? To już wiesz czemu tyle zmieniam. 8)
[wycenzurowano] dziadów.


Post Wysłano: 04 wrz 2015, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Kwiatula malutki zestaw Cerwin Vega.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 522 z 3474 [ Posty: 69479 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1520 521 522 523 5243474 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: