Strona 1139 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11137 1138 1139 1140 11413472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sie 2016, 16:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Cytuj:
Lepiej kupić tomtoma za gruby tysiąc, który nic nie jest wart?
Wart, wart. Poużywaj, to się przekonasz.
Zdania podzielone jak w wielu tematach. Każdy kupuje co uważa bo słuchając innych nic by człowieku nie kupił. Wszyscy polecają, wszyscy odradzają. Najważniejsze by kupić to co się podoba i być z tego zadowolonym.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 sie 2016, 17:22
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Powiem szczerze, mnie osobiście roz#$%la takie dzielenie ludzi, przecież ten "wanniarz" mógł tydzień temu jeździć TIRem na Unie, chciał być co dzień w doma, poszedł na patele....

Też jeździłem wiele lat wywrotem i poszedłem na plandeke... i dalej czujem się patelniarzem i z chęcią bym wrócił na ten grajdołek....
Życie na wywrocie jest proste, robisz to to to i wolne, zap#$%^sz i git, im szybciej o#$%^lisz robotę, szybciej babe po d$%ie klepiesz...

A traktorzyści są wszędzie w każdej grupie, czy wywrot, plandeki, beczki, kontenery, wszystko, wszędzie się trafi normalny i oszołom...
Z 3/4 rzeczy dzieje się przez pośpiech, a pośpiech zabiera rozum, prosta zasada domino.... :wink:

Choć nie ukrywam, że sam jestem rasistą, bo jak widzę 2 tablice rejestracyjne, to otwieram szybe i pluje jak szewc :D i mi nie przetłumaczy, że to nie ich wina, że jest jak jest :twisted:

No koniec wywodów :D
Sukces!!!! pól dnia w basenie, za godzinkę grill, wreszcie weekend jak się patrzy :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Ostatnio zmieniony 27 sie 2016, 17:29 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Ociu - zluzuj trochę ten język...


Post Wysłano: 27 sie 2016, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

ProWell Stryków tutaj tak zawsze ? 10 godz. w oczekiwaniu na załadunek, teraz mi powiedzieli że ok 2:00 towar będzie gotowy :evil:

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 27 sie 2016, 18:27

Ociu duży browar dla Ciebie.


Post Wysłano: 27 sie 2016, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 16:21
Posty: 20
GG: 15936791
Samochód: Peugot 806,Audi A3

Uwaga zgaduję tablice:SPI i LLU.:)


Post Wysłano: 27 sie 2016, 19:06

Cytuj:
Uwaga zgaduję tablice:SPI i LLU.:)
Chyba nie zgadłeś - WRA i TKI
Tylko czekać i patrzeć, kiedy pojawią się Scanie i Volva ze zbiornikiem na olej do kipra po jednej stronie, ciągnące ramy do i z portu...
Przeglądam na żywo ruch lotniczy nad Europą i słucham co dzieje się w powietrzu - to już na lotnisku Vaclava Havla pod Pragą panuje większy ruch, niż na naszym Okęciu. Wniosek nasuwa się sam - jeszcze więcej lotnisk w Polsce powinni zrobić.


Post Wysłano: 27 sie 2016, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 wrz 2014, 15:40
Posty: 46

Cytuj:
Cytuj:
Uwaga zgaduję tablice:SPI i LLU.:)
Chyba nie zgadłeś - WRA i TKI
Tylko czekać i patrzeć, kiedy pojawią się Scanie i Volva ze zbiornikiem na olej do kipra po jednej stronie, ciągnące ramy do i z portu...
Przeglądam na żywo ruch lotniczy nad Europą i słucham co dzieje się w powietrzu - to już na lotnisku Vaclava Havla pod Pragą panuje większy ruch, niż na naszym Okęciu. Wniosek nasuwa się sam - jeszcze więcej lotnisk w Polsce powinni zrobić.
Mamy jedno, praktycznie nowe i nieużywane w Radomiu :lol:


Post Wysłano: 27 sie 2016, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ide na browara.
Święto Chleba na wsi mamy :mrgreen:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 27 sie 2016, 22:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

SPI niiii

Choć zauważyłem słynne beczki latające ostro po 94 między Opolem a Brzegiem, viatollolololo?
Tylko co z punktem ITD na Opolu, oni tam nawet w niedziele w 30stu stopniach z lornetką stoją i warują... serio...

Panie Marcinie, boście mnie uruchomyly i musiałem językowo emocjom upuścić :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
SPI niiii

Choć zauważyłem słynne beczki latające ostro po 94 między Opolem a Brzegiem, viatollolololo?
Tylko co z punktem ITD na Opolu, oni tam nawet w niedziele w 30stu stopniach z lornetką stoją i warują... serio...

Panie Marcinie, boście mnie uruchomyly i musiałem językowo emocjom upuścić :D
No nie mów ze nie wiesz jak ich objechać? [emoji13]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

_________________
:)


Post Wysłano: 27 sie 2016, 22:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Pytasz dzika, czy robi kupę w lesie :D

Się w Chrościcach wyjeżdża :D ale znajomego na motorach raz wyłuskali z tamtąd jak mieli akcje waga, więc wiesz jak jest :wink:

Czasem na największym przypale warto iść na żywioł :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 28 sie 2016, 8:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Sukces a jak, pije browara po 27 h na nogach, ale Rammstein zaliczony :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 28 sie 2016, 9:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Chłopaki nie dajmy się by dzieliły nas utarte stereotypy. Kwestia człowieka a człowiek to bestia, która się myli i błędy popełnia. A tylko ten co nic nie robi to błędów nie popełnia.

Patelniarze grupa specyficzna. Miałem koło siebie budowę S8 teraz obwodnicę Wielunia i trochę ich mogłem przyuważyć. Nie jest źle ale czasem odwalają takie numery, że cud, że ludziska żyją. A czasem tak ich goni robota, że jeżdżą upizganymi patelniami do tego stopnia, że tablic a o światłach już nie wspomnę nie widać. Ja rozumiem, że chcą chłopaki szybciej robotę skończyć. Niektórzy jak miejscowi idą do domu i najpewniej klepią żonę po tyłeczku ale co co robią tu na delegacji to kończą bo chcą pochlać. Nie uogólniam, ale posłuchałem ich czasem na kanale to było: "Ty Rysiek ganiaj no z tą wanna jeszcze 2 kółka i na dziś fajrant a Dzidek mówi, że litra ma to się obali." Ogólnie to czasem gonitwa na złamanie karku i to bez różnicy czy patela czy szmata albo beczka a tego nie toleruję.
Sukces taki, że wczoraj zakończyłem 2 kanałowe i teoretycznie mam cały tydzień rozplanowany na wyjazdy. Ciekawe czy pójdzie jak mówią czy się zesra :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 28 sie 2016, 9:57

Kamil, owszem, że nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Zgadzam się.
Może i ich czas goni. Ale myślisz, że na kontenerach czas nie goni? Godziny awizacji na rozładunek - z kosmosu. Najczęściej podejmowanie kontenera z DCT w Gdańsku. A co tam się dzieje między 16 a 23 to można na kamrece zobaczyć.
Owszem - też się spieszę. Też czasem gonię na odcięciu. Ale staram się tak sobie ułożyć dzień i robotę, by jak najmniej stracić. I przeważnie na tym wygrywam. Nie przeczę, pierwsze tygodnie to mnie dobijały, że miałem ochotę to w pierony rzucić. Ale teraz, po tym jak się człowiek zaczął docierać ze spedycją, robota wydaje się być taką, jak każda inna.
I dlatego jeszcze raz podkreślam - nie jestem święty, mi też zdarza się gonić. Ale jeśli już to nie robię tego na wąskich wiejskich dróżkach, którymi czasem przychodzi dojechać do miejsca docelowego. Wystarczy tylko włączyć na drodze myślenie. A tego większości kierowców brakuje.
Z tego miejsca - życzę wszystkim więcej wzajemnej życzliwości i tym samym mniej chamstwa i agresji za kółkiem.


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Chciałem się pochwalić, że zmieniłem pracę i jeżdżę z wywrotką, ale to chyba mało odpowiedni moment :D


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Wczoraj mechanicy poskładali silnik w Scanii. Podobno w ASO Boscha postarali się przy regeneracji wtrysków, ciekaw jestem jak będzie chodziła, bo ambitne zadania ma zaplanowane :wink:


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Cytuj:
Ide na browara.
Święto Chleba na wsi mamy :mrgreen:
Jest lepiej niż rok temu? Ostatnio nawet chleba nie było za bardzo gdzie kupić. Impreza ciekawa, mi najbardziej się podobało parę lat temu, jak poza rynkiem była zorganizowana.

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Dokładnie tak jak i ja, latam dopiero miesiąc i zaczynam także od wywrotki :roll:

Obrazek

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:18

Cytuj:
Wczoraj mechanicy poskładali silnik w Scanii. Podobno w ASO Boscha postarali się przy regeneracji wtrysków, ciekaw jestem jak będzie chodziła, bo ambitne zadania ma zaplanowane :wink:
Nie chcę Cię załamywać. W Actrosie po "regeneracji" wtrysków w ASO tak się postarali, że silnik przed regeneracją działał na 6 cylindrów, po regeneracji na 4.


Post Wysłano: 28 sie 2016, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Wczoraj mechanicy poskładali silnik w Scanii. Podobno w ASO Boscha postarali się przy regeneracji wtrysków, ciekaw jestem jak będzie chodziła, bo ambitne zadania ma zaplanowane :wink:
Nie chcę Cię załamywać. W Actrosie po "regeneracji" wtrysków w ASO tak się postarali, że silnik przed regeneracją działał na 6 cylindrów, po regeneracji na 4.
Spieprzyc regenerację wtrysków (PLD) w OM50x to naprawdę talent trzeba mieć. Z tego co mówił mechanik to auto już po testach drogowych i wyszło więcej niż dobrze. Chociaż wiadomo, prawdziwy miarodajny test będzie pod obciążeniem.

U mnie 2 już były praktycznie na tamtym świecie, bo auto z ostatniej trasy zjechało na 4. W 4 z 6 wtrysków ze starych części zostały tylko korpusy praktycznie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1139 z 3472 [ Posty: 69439 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11137 1138 1139 1140 11413472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: