Strona 1953 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11951 1952 1953 1954 19553472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 gru 2017, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Nasier pokazał jak umie liczyć. 0.9 w eksporcie i 5% s-konto. Płakać mi się chce po prostu. Odliczyć myta, leasingi i paliwo i po pieniądzach. A Oni cha jeszcze kierowców wziąć żeby 2/2 jeździć. Chyba reklamą im wyrównują koszty bo jak tu zarobku nie widzę

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Co on wam zrobił, że mu tak "dobrze życzycie".
Przecież z twojej kieszeni nie wyciąga, jak popłynie to on, nie ty. Wszyscy tu piszą, że im to wisi, a tylko czekacie na jakiekolwiek potknięcie, wtedy będzie się z czego śmiać.
Przypomnę tylko, że 90% Polaków to katolicy, więc w niedzielę będziesz się musiał wyspowiadać. Źle życzyć bliźniemu, to grzech :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 05 gru 2017, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Krw
Dobrzs ze katolik nie jestem

Nic nam nie zrobil ale cos soba reprezentuje. Sorry znaczy nic

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 gru 2017, 22:46
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

wyspowiadamy sie na święta i już w Boże Narodzenie będziemy dali na niego n4pi3rd4lać :twisted:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 gru 2017, 22:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

My mieliśmy u nas w robocie takiego Tomka, to mówiliśmy na niego spedytor. Wszystkie frachty znał co woził, wszystkie pierdoły w firmie i innych w okolicy znał. Czasem nawet wiedział o czymś co sam szef powinien wiedzieć a nawet on nie wiedział. Ale i tacy są przydatni. W tym wirze pierdół idzie się dowiedzieć o znajomych ciekawych rzeczy jak i całej okolicy.

W tygodniu jeden na drugiego ale w niedziele do kościółka i wzorowy chrześcijanin. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Przecież z twojej kieszeni nie wyciąga, jak popłynie to on, nie ty.
My Polacy lubimy jak bliźniemu powinie się noga :)
https://www.youtube.com/watch?v=-E_3JNUd0ws


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

U nas taki człowiek ma robert na imie i pseudo tez spedytor

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Koledzy która trasa będzie mniej zablokowana, zakorkowana?
A co to, nawigacja z TomToma na androidzie się zepsuła?
Dies kiedyś wrzucił i ja często korzystam: https://mydrive.tomtom.com/pl_pl/#mode= ... 0,-0+ver=3
Cytuj:
Nasier pokazał jak umie liczyć. 0.9 w eksporcie i 5% s-konto. Płakać mi się chce po prostu. Odliczyć myta, leasingi i paliwo i po pieniądzach.
Miejmy nadzieję, że przynajmniej umowę dokładnie przeczytał. A nie tak, jak taki jeden tutaj... :mrgreen:
Z tego co na razie wiemy, to to, że mają ratę 1200 euro miesięcznie przez 6 lat i wykup coś koło 20 tys. euro. :shock: Z tymi ratami bez kierowcy to są jeszcze w stanie uciągnąć, ale ten wykup? Chociaż i wykup mogą później na raty wziąć. A rodzinę zawsze se mogą zobaczyć na zdjęciu, albo przez Whats App'a :D
Cytuj:
Co do celebrytow sledze temat z ciekawości czekam az bedzie leasing do odkupienia to sam firme otworze.
Obawiam się, że będziesz miał konkurenta ze Śląska, bo też chce lizingi przejmować, chociaż jeszcze żadnego na siebie nie dostał :mrgreen:
Cytuj:
O ile obaj dla mnie sa idiotami.
A ja jestem ciekaw dlaczego tak kogoś osądzasz?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
O ile obaj dla mnie sa idiotami.
A ja jestem ciekaw dlaczego tak kogoś osądzasz?
A tu widzial sposob wypowiedzi i myślenia

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
A tu widzial sposob wypowiedzi i myślenia
Dlatego już wcześniej pisałem, że im ładnie ktoś w czapkę głupot nasrał...a, że naiwni to rzeczywistość to zweryfikuje :)

Ty, Jabson to dawaj mnie tutaj frachty po 1.1e/km, płatność 7 dni. Chętnie zrobię ze 12 tys km w miesiącu. A chooj, niech stracę...każde 0.1e dla Ciebie :)


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Nie wnikam kazdy widzi jaki sief z nich jest

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2013, 22:42
Posty: 104

Mam taki dosyć dziwne pytanie, od razu chcę zaznaczyć, że nie chce wywołać tu jakiejś burzy. Czy osoby które ukończyły studia i zaczęły zawodowo jeździć czy coś zmienił ten papier ukończenia jakiegoś uniwerku. Tak jak pisałem na początku nie chce wywołać jakiś kłótni czy innej dyskusji bo wiem że są bardzo rozsądni i ogarnięci ludzie którzy po ukończeniu szkoły średniej, którzy zaczeli rozkręcać swoje biznesy i fajnie żyć. I są osoby które studiowały przez 5 lat mają mgr.inż i wypełniają pity mięsem albo pracują w Mc.


Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Nasier pokazał jak umie liczyć. 0.9 w eksporcie i 5% s-konto. Płakać mi się chce po prostu. Odliczyć myta, leasingi i paliwo i po pieniądzach. A Oni cha jeszcze kierowców wziąć żeby 2/2 jeździć. Chyba reklamą im wyrównują koszty bo jak tu zarobku nie widzę

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Co on wam zrobił, że mu tak "dobrze życzycie".
Przecież z twojej kieszeni nie wyciąga, jak popłynie to on, nie ty. Wszyscy tu piszą, że im to wisi, a tylko czekacie na jakiekolwiek potknięcie, wtedy będzie się z czego śmiać.
Przypomnę tylko, że 90% Polaków to katolicy, więc w niedzielę będziesz się musiał wyspowiadać. Źle życzyć bliźniemu, to grzech :lol:
Ja właśnie życzę jak najlepiej bo wiem, że to droga zabawa jest a póki co to wychodzi na to, że ta cudowna, rozumiejąca kierowców spedycja jest taka sama jak każda inna. Wzięła pod swoje skrzydła dwóch chcących spróbować sił w tym biznesie i uważam, że Ich po prostu wykorzystuje do złej gry. Oni nakręceni robią Im niezłą promocję a spedycja jak widać nawet na starcie Ich dyma aż miło. Tyle. Czysta życzliwość. Może proboszcz Kierownik Mi to wyjaśni, że się mylę albo źle robię ;)

Siergiej - 7 dni obiecać nie mogę, ale frachty na poziomie w okolicach 1e/km możemy rozważyć :D Załatw sobie faktoring i myślę, że wyjdziesz na tym lepiej niż skonto w spedycji która de facto nie dość, że tnie na Tobie na stawce no bo z czegoś przecież żyć musi, obraca Twoimi pieniędzmi przez te 45 czy 60 dni to jeszcze mówi, że za szybszy termin potrąci Ci 5% Twojego hajsu tylko dlatego, że wypłaci kasę wcześniej. Mam firmę na kraju która za robotę płaci po 14 dniach i stawka nie schodzi poniżej 3,4PLN/km, można? Można, tylko trzeba negocjować a tu każdy polegnie no bo ktoś wydłuży, ktoś pojedzie taniej i tak się ten grajdołek transportowy kręci. Ja tam Siergiej to z sympatią piszę, żebyś tam czasami się nie martwił, że ja hejker jakiś jestem :D


Ostatnio zmieniony 06 gru 2017, 0:00 przez jabson, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 05 gru 2017, 23:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Czy osoby które ukończyły studia i zaczęły zawodowo jeździć czy coś zmienił ten papier ukończenia jakiegoś uniwerku.
Ciężko było w niego zawinąć kanapki na drogę...


Post Wysłano: 06 gru 2017, 0:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Z terminami to wiadomo jak jest, ale robota powyżej 1€ to nie jest jakiś wielki wyczyn. Ja nie wiem, Śląsk niby dobry region dla transportu, ale Sergiej jako kierowca się dziwił z 6 z przodu przy wypłacie, tak teraz się dziwi z euro za kilometr. Jak coś to faktur tutaj wklejać nie będę, ale spedytorka ma niepisany przykaz, żeby w tydzień auto zrobiło obrotu powyżej 2100€, bywa że jest sporo więcej.
W sprawie wyżej wymienionych jegomości się nie wypowiadam, boo mnie to nie interesuje, choć średnio co dwa dni ktoś coś o nich pisze, tylko nie wiem po co.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 0:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Ja tam się nie dziwię tym stawkom o których piszecie bo jechałem kiedyś z meblami z pod Drezna do Bruchsal'a za 2e/km ale to był jednorazowy szczał :)

Rossi problemem tu jest termin płatności...Nigdy tego nie pisałem, ale w tamtym roku jak ruszałem miałem (po opłaceniu wszystkiego) 70 tys zł na paliwo, opłaty itd na dwa miesiące. Przychodzi termin płatności (45 dni) a tu kasy nie ma. Jakbym miał np. skonto i po 7-miu dniach kasy by nie było to już bym nie jechał, a tak musiałem się o tym dowiedzieć po 2-ch miesiącach, gdzie na koncie zostało może z 5 tys zł. I dlatego niech sobie polskie spedycje w buty wsadzą 45, 60 dni płatności, a potem nie wiadomo czy w ogóle zapłacą. A taki dls to już w ogóle w chooja przyciął i przewoźników wyroochał z restrukturyzacją. Są firmy, którym wiszą po kilkanaście tysięcy euro. Planuję na wiosnę wziąć TimoComa i ruszyć na niemcy i beneluxy, ale co z tego wyjdzie to nie wiem...Ostatnio miałem propozycję za 0.95e/km ale 45 dni płatności.
Jabson, faktoring nie wchodzi w grę. Płatność max. 14 dni (ze skontem) po przesłaniu skanów dokumentów mailem, a potem ewentualnie oryginałów pocztą.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 1:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Ciężki temat te 14 dni. Na timocomie wcale nie jest lepiej pod tym względem, wszędzie prawie 45 standardowo, plus skonta oczywiście jeśli ktoś chce. Szczerze powiedziawszy to na kabotażach po Niemczech nawet z skontem idzie wyciągnać to 1e za km spokojnie wliczając wjazd i zjazd do domu. Ja po trzech tygodniach najszybszy termin uzyskałem u ciebie w Walterze bo 21 dni, tak to same 30, 45. Jak od kwietnia używam transa do kontenerów tak raz wtopiłem 1100 euro, ale to bardziej przez głupotę i nadgorliwość, bo nowa niemiecka firma i zero opinii a ja głupi pojechałem. Teraz przez to że mam sesję wysłałem plandekę na Rumunię żeby mieć mniej roboty z szukaniem, do tego powrocik na Szwecję i wyjdzie jak dla mnie przyzwoicie, uwzględniając że kierowca na weekendy w domu. I ogólnie pamiętaj że na timocomie warto znać niemiecki niestety, ja się zapisuję od lutego :mrgreen:


Post Wysłano: 06 gru 2017, 1:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Żwirek, w Walterze 21 dni to standardowy termin jest ale i tak płacą w poniedziałek z tego co pamiętam.
Teraz czekam na zwrot Vatu i jak przyjdzie to chyba przejdę na ten termin bo skonto mi generuje koszt 200-250 euro miesięcznie. Co do TC to mam chłopaka, który szprecha po angielsku i się dogaduje bo prowadzi 4 zestawy. Do Szczecina to i z Berlina auto ściągniesz, na Śląsk to jest dobre 500 km.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 1:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Berlin na piątek ogólnie idzie jak ciepłe bułeczki z tego co zauważyłem, ale fakt że lepiej się opłaca zjechać 100km od granicy rozładować i na pusto niż do samego Szczecina gonić.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 5:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Siergieja to widzę piecze bardzo ładnie :mrgreen:

Jak masz do mnie klepać między wierszami to nie lepiej napisać/przedzwonic tylko zgrywać figo fago kawe marage?
Leasingow na siebie brać nie musze,podobnie jak kredytów na paliwo jak to robią rekiny biznesu.

Numer masz, jak coś leży na sercu/wątrobie to dzwon i zapytaj a na każde pytanie odpowiem.
Tylko pamiętaj,co w kabinie to w kabinie:)


P.S
Skonto 5% :O

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
coś zmienił ten papier ukończenia jakiegoś uniwerku
Zmienia się sposób epitetowania Ciebie przez kolegów kierowców.

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1953 z 3472 [ Posty: 69431 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11951 1952 1953 1954 19553472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: